Autor Wątek: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?  (Przeczytany 4146 razy)

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« dnia: 09 Lutego 2009, 14:44:34 »

Jak wspomniał w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów McG, reżyser maczający palce w najnowszej wersji Terminatora o szumnym podtytule Ocalenie, z miłą chęcią widziałby w swoim dziele miejsce dla obecnego gubernatora Kalifornii - Arnolda Schwarzeneggera. Aktor miałby się ponownie wcielić rolę cyborga T-800.

Choć sama idea jest szczytna (w końcu co to za Terminator bez Arniego?), to angażowanie 62-letniej podstarzałej gwiazdy jako doskonałego i muskularnego elektronicznego mordercy, jest pomysłem tyle odważnym co głupim. Co ciekawe z tym zdaniem zgadza się sam reżyser i wymyślił koncepcje odmłodzenia gwiazdy, aby jego wygląd przypominał znanego i kochanego Terminatora z 1984 roku.

Dokonać tej niezwykłej metamorfozy chce, jak podejrzewają sami dziennikarze, przy pomocy techniki użytej przez sztab realizatorów przy tworzeniu obrazu "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Póki jednak co McG w tym aspekcie 'nabrał wody w usta' i nie śmie zdradzać szczegółów. Obecnie chodzą słuchy, że w pocie czoła nad cyfrowym odmłodzeniem gubernatora ma pracować sam Charles Gibson - dwukrotny zdobywca statuetki Oscara.

Co ciekawe, Schwarzeneggerowi podobno pomysł bardzo przypadł do gustu i udzielił błogosławieństwa ambitnemu reżyserowi. Czy pomysł zostanie wcielony w życie? Wszystko okaże się w maju.

Źródło:flimweb.pl

News napisał i w całości zredagował - Zagłoba

Z ostatniej chwili !!!

Mcg, reżyser filmu "Terminator: Ocalenie" potwierdził, iż Arnold Schwarzenegger pracuje przy czwartej części cyklu. Według niego aktor (gubernator :P) odgrywa istotną rolę w nowym filmie poprzez efekty specjalne umożliwiające stworzenie młodszego Schwarzeneggera.

Całość newsa na  hatak.pl

Zauważył - FreeZe
« Ostatnia zmiana: 09 Lutego 2009, 17:48:19 wysłana przez Holden »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lutego 2009, 15:13:06 »
Gratuluje pierwszego newsa, co do arniego to przypadek podobny do Harrisona Forda w Indiana Jones - stary ale jary, na pewno da rade;p

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lutego 2009, 15:15:04 »
byłbym pierwszy, ale miałem obiad. Tymczasem liczba osób, które ezoterycznie wyczuwa Holden (chociaż akurat o tym newsie sam mu powiedziałem), ma szansę się powiększyć.

Staropolskie Bóg zapłać :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lutego 2009, 15:25:52 »
no wiesz NW jakbyś mi nie powiedział to bym nie wiedział, to działa tylko na kobiety - chyba;p Jakbym zaczął wszystkich wyczuwać to nie wiem co by było ~~

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lutego 2009, 16:46:26 »
Dobra, dobra - już się nie tłumacz :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

FreeZe

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lutego 2009, 17:07:20 »
Aktualizacja powyższego newsa:

Mcg, reżyser filmu "Terminator:Ocalenie" potwierdził, iż Arnold Schwarzenegger pracuje przy czwartej części cyklu. Według niego aktor(gubernator :P) odgrywa istotną rolę w nowym filmie poprzez efekty specjalne umożliwiające stworzenie młodszego Schwarzeneggera.


Całość newsa:
http://hatak.pl/news/4915/SchwarzeneggerwTerminatorOcalenie/








« Ostatnia zmiana: 09 Lutego 2009, 17:36:24 wysłana przez FreeZe »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Lutego 2009, 17:49:08 »
News Zaktualizowany, dziękujemy za cynk  :)

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Lutego 2009, 14:17:41 »
Harrisona Forda w Indiana Jones - stary ale jary, na pewno da rade
Dać rade, z pewnością da. Tylko osobiście mam nadzieje, że film sam w sobie będzie lepszy od najnowszej części Indiany Jonesa czy Szklanej Pułapki, bo póki co takie powroty po latach odnoszą niestety marny skutek (wyjątkiem jest chyba tylko Rocky, ale nie oglądałem to nie biorę po uwagę  :-[ )

Poczekamy, zobaczymy.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Lutego 2009, 16:26:28 »
No w zasadzie to:

Szklana pułapka - nie była aż tak strasznie zła, taki luźny film na sobotni wieczór kiedy to fajnie sobie popatrzeć na latające samochody i inne wyobrażenia holywood na temat grawitacji. Sam pomysł na rozwalenie naszego porządku za pomocą komputera jako idea dosyć oklepany ale tutaj przynajmniej pokazany w ciekawy sposób.

Indiana Jones - tutaj trochę gorzej bo ten film nie miał już takiego ducha jak reszta serii, no i brak Seana Conneryego.

Rocky - akurat wczoraj widziałem ciekawy film, bardzo fajny klimat, akcja w zasadzie dzieje się w takiej upadłej dzielnicy Filadelfi (lekkie postapo ;p) i jest w niej dużo powrotów do przeszłości, widać jak świat się zmienił, stał się jakby mroczny - może to dlatego że większość scen jest grana w nocy ;p Boksu jest mało co jest moim dniem dosyć pozytywne, no i świetna muzyka - generalnie bardziej film obyczajowy.


maYa

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 177
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Lutego 2009, 19:09:24 »
Indiana Jones - tutaj trochę gorzej bo ten film nie miał już takiego ducha jak reszta serii, no i brak Seana Conneryego.

Może już nie pamiętam Indiany Jonesa za bardzo, ale gdzie tam był Connery?
"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Lutego 2009, 19:10:37 »
grał ojca Indiany, w ostatniej krucjacie http://www.indiana-jones.pl/filmy_crusade.html

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Lutego 2009, 21:19:56 »
Szklana pułapka - nie była aż tak strasznie zła, taki luźny film na sobotni wieczór kiedy to fajnie sobie popatrzeć na latające samochody i inne wyobrażenia holywood na temat grawitacji. Sam pomysł na rozwalenie naszego porządku za pomocą komputera jako idea dosyć oklepany ale tutaj przynajmniej pokazany w ciekawy sposób.
Zasadniczo to się zgodzę, sam z kina wyszedłem usatysfakcjonowany (Bruce jak zwykle dał rade) i kasy nie żałowałem. Po zakupie biletu oczekiwałem jatki w starym stylu, widowiskowych sekwencji, ciekawych postaci oraz zabawnych dialogów - i to wszystko w nim znalazłem. Bardziej mi tu chodziło o akcje w stylu - dywagację McClaine'a na temat tego jak to jest być naprawdę bohaterem (widać, że się Willis wmieszał w scenariusz :/ ), cieniutki bad guy (piękniś Olyphant do klasy takiego Rickmana nie dosięga) oraz, że tak naprawdę czwórka jeżeli idzie o całokształt buty może lizać takiej jedynce czy dwójce. Czyli jednak trochę jest zawód.

Natomiast najnowszy Indiana to porażka nie z tej ziemi, kompletnie wyprana z klimatu.

Tego Rockiego to muszę obaczyć, bo coś sporo osób go chwali ;)

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ciekawy przypadek Arnolda Schwarzeneggera?
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Lutego 2009, 21:59:43 »
No co do indiany się zogdze, oglądałem go bez jakiegoś większego entuzjazmu.

Co do Rockiego to jak już wcześniej wspominałem nie spodziewaj się filmu podobnego do innych rockich, albo cie zainteresuje albo znudzi.