Autor Wątek: Głośne reklamy w radiu i telewizji  (Przeczytany 7837 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipca 2011, 19:29:02 »
Cytuj
(...) aby nie przekraczał on głośności poprzedzających je audycji na 20 sekund przed nadaniem reklamy
Teraz każdy blok reklamowy będzie nadawany po jakimś wybuchu albo strzelaninie... :/

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipca 2011, 19:31:38 »
całe szczęście że nie używam telewizora :D
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipca 2011, 19:36:08 »
Ale telewizje oglądasz? :P

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipca 2011, 19:46:41 »
nie, nie mam po co, same badziewia przerywane reklamami lecą
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Lipca 2011, 20:01:08 »
Zawsze możne poczytać Fakt albo Super Express  ;D
A tak serio to teraz leci od cholery powtórek typu Klan, Plebania, M jak Mroczek itp. A jak zdarzy się coś wartego uwagi to nadają to przeważnie w nocy :/
W sumie teraz to może pooglądam z godzinke dziennie przed snem, bo najpierw chodzę na budowę troche dorobić, a potem pracuję u siebie w gospodarstwie, więc po całym dniu za :cnsd nia człowiek chce tylko jednego - łóżeczka :)

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Lipca 2011, 23:15:20 »
ja oglądam tylko pogromców  mitów, a jak są reklamy to wyciszam i ide na balkon. a faktów reklamami nie przerywają :D


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Lipca 2011, 23:28:52 »
Ja mam tylko "podstawowe" kanały, więc o takich atrakcjach jak Pogromcy Mitów mogę  pomarzyć...
Ale w ostateczności można pooglądać po raz setny Die Hard albo jakiegoś Seagala czy Van Damme...

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Lipca 2011, 23:50:52 »
i to jest właśnie powód dla którego nie oglądam TV :)
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Lipca 2011, 09:38:16 »
Ja tam mam na szczęście wyrobiony nawyk wciskania mute...

Lithium

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Lipca 2011, 12:00:07 »
a ja siedzę u rodzinki gdzie mają pincet halfnaście kanałów a i tak nie ma co oglądać... dlatego leci tylko "disney coś-tam" na którym nie ma reklam (a ja mam dzięki temu spokój na chwilę bo Młody ogląda baje :P )
( no dobra na Discovery Science jest kilka ciekawych programów w ciągu dnia, ale to z kolei Młodego średnio interesuje :P )
Geniusze nie rodzą się na kamieniu, lecz wśród kamieni rzucanych im pod nogi - Lech Konopiński

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Lipca 2011, 16:35:45 »
Moja babcia (niestety już nie żyjąca :() gdy siedziała sobie na fotelu robiąc na drutach, czy czytając jakąs książeczke  :), prawie zawsze, gdy zaczynały się reklamy mówiła: "O nareszcie co słychać" :).

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Lipca 2011, 19:27:23 »
nie, nie mam po co, same badziewia przerywane reklamami lecą
Chciałeś powiedzieć reklamy przerywane jakimś badziewiem?  :zwr

Nie oglądam telewizji i to reklamy były głównym powodem podjęcia tej decyzji. Jak już nawet chcę obejrzeć jakiś program albo serial, to można to bez problemu wyszukać w internecie, choćby na starym dobrym Youtubie, a przy zastosowaniu odpowiednich dodatków do przeglądarki, reklam nie uświadczymy. Jak kiedyś w telewizji ratio rekalmy:programy nie będzie wyglądać tak jak teraz czyli 1:1 (lub gorzej) to może kiedyś zdecyduję się pooglądać TV dłużej niż 10 min.
Aczkolwiek programy takie jak W11 czy "Dlaczego ja?" skutecznie mnie odstraszają z przed odbiornika...
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Lipca 2011, 22:31:26 »
Aczkolwiek programy takie jak W11 czy "Dlaczego ja?" skutecznie mnie odstraszają z przed odbiornika...
"W11", "Malinowski i partnerzy", "Detektywi" (wszystko na jedno kopyto) oraz "Dlaczego ja?" i bliźniaczo podobne "Trudne sprawy" to głupkowate historyjki (no akurat te trzy pierwsze nie są jeszcze tak bardzo wymyślne) które udają, że są kręcone w czasie ich akcji i pokazują prawdziwych uczestników przedstawionych wydarzeń ...

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Lipca 2011, 22:45:30 »
Chyba jednak nie udają, bo każdy, kto ma trochę więcej niż siano pod kopułą widzi, że jest to wyreżyserowany fikcyjny program na bazie reality show. To coś takiego jak Anna Maria Brygida Wesołowska, która jest prawdziwą sędziną jednak w TV występująca w wyreżyserowanym i fikcyjnym programie.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Lipca 2011, 23:04:25 »
Akurat w W11 i Detektywach grają prawdziwi policjanci, ale wątpię żeby przestępcy byli prawdziwi. W sumie historie są nawet dość realistyczne i zapewne inspirowane prawdziwymi
Jednak w "Dlaczemu ja?" i w "Trudne spawy" występują aktorzy, natomiast role wypowiadających się prokuratorów itp grają istniejące osoby, bo kiedyś wpisałem kilka nazwisk w Google i wszystkie okazały się prawdziwe. A co do historii to są wg mnie bardzo podkoloryzowane i wątpię, że komuś mógłby przydarzyć się taki pech...

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Głośne reklamy w radiu i telewizji
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Lipca 2011, 00:25:42 »
bo historie są prawdziwe, jednak przereżyserowane dla potrzeb serialu, mój znajomy był statystą w kilku odcinkach.
Generalnie cokolwiek leci w TV już dawno mozna było oglądać na jutubie, a pominięciem programów "live"
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego