Autor Wątek: Nieśmiertelny ranger czychający na życie Kuriera  (Przeczytany 3938 razy)

Jones

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
Nieśmiertelny ranger czychający na życie Kuriera
« dnia: 13 Lipca 2011, 19:38:20 »
Otóż na moją postać poluje nieśmiertelny ranger NCR ... To nie jest śmieszne bo kiedy tylko go zabiję on spada z nieba ponownie i ja nie dostaję za niego doświadczania. Pierwszy raz pojawił się jak próbowałem rozwiązać problem atakowania przez kalifornijskich żandarmów kuriera po wyjściu z Lucky 38(kiedy wracałem z Nelis aby powiedzieć ambasadorowi że Boomersi MI pomogą). Wczytałem save , rozwiązałem problem (i znowu mam u NCR reputację jako lubiany) myślałem , że już po sprawie a tu nagle w Gommorze pojawił się znowu.  :auc
Macie jakiś pomysł??
Może to ma związek z wybiciem wszystkich baz rangerów... (alfa, beta... foxtrot)... ???

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Nieśmiertelny ranger czychający na życie Kuriera
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipca 2011, 22:39:47 »
ta, na pewno ma związek, ale to raczej błąd w grze który... nie występuje w wersji STEAM bo został błyskawicznie wyeliminowany
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Nieśmiertelny ranger czychający na życie Kuriera
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipca 2011, 18:27:56 »
A jakiej frakcji masz zbroję na sobie ?  8)

Jones

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Nieśmiertelny ranger czychający na życie Kuriera
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipca 2011, 13:00:14 »
Neutralny (pancerz wspomagany enklawy z tej zatoczki Szponów Śmierci) , a znalazł mnie niedługo po tym jak ściągnąłem pancerz patrolowy rangerów (nie musiałem już w nim paradować po stripie bo mnie NCR już lubi).

Ha! Problem rozwiązany ten sam ranger spotkał mnie jak przypadkiem nosiłem ww. pancerz i wtedy dał mi to radio do wezwania wsparcia...
« Ostatnia zmiana: 16 Lipca 2011, 16:02:00 wysłana przez Jones »