Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 15, 2019, 22:18:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czego wam brakuje w fabule FoNV??  (Przeczytany 8768 razy)
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #20 : Lipiec 21, 2011, 19:39:39 »

czekaj, czekaj, fabuła? w Honest Hearts? bez jaj, tam nie było fabuły a jedynie 3 questy na krzyż.
a pomysł z kasynem Sierra Madre jest dobry, ale niestety zmarnowany. W grze było już wiele powodów do strachu (nie, nie chodzi mi o charakterystyczne przycięcie po którym trzeba było się obawiać wyrzucenia do pulpitu Tongue ) a sama koncepcja (dobrze rozwinięta) mogła by zrobić dodatek (łącznie  retrospekcjami) na długie godziny, oczywiście jeśli autorzy by się postarali

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Jones
Kapral
*

« Odpowiedz #21 : Lipiec 21, 2011, 21:32:35 »

I dokładnie o to mi chodzi , zawiedli mnie... Pewnie dlatego HH lepiej przyjąłem bo nie miałem żadnych nadziei po DM  Hyhyhy . Swoją drogą to szczerze Burned Man jako wojowniczy pastor do pary z Danielem nie powala , ale przyjemnie się owe questy przyjemnie rozwiązuje (mimo ich liniowości) czego o strasznym DM powiedzieć nie można... (no i żaden wredny chochlik nie ukradł mi mojego sprzętu… Chodź brak miejsca dla Ed-ego w hotelu był naciągany , albo brak możliwości włączenia innego towarzysza po wywaleniu „bajkopisarza”)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 21:41:21 wysłane przez Jones » Zapisane
Archanix
Plutonowy
*

« Odpowiedz #22 : Lipiec 28, 2011, 17:12:47 »

chwila chwila... Pan Tak wykonywał rozkazy każdego. Dlaczego nikt po podbiciu Vegas nie zacznie mu rozkazywać?
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #23 : Lipiec 28, 2011, 17:36:11 »

bo się przeprogramował jeszcze w trakcie rozgrywki tylko o tym nie powiedział

Archanix
Plutonowy
*

« Odpowiedz #24 : Lipiec 28, 2011, 19:24:51 »

Wygląda na to że w czasie wykończenia House'a nie?
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #25 : Lipiec 28, 2011, 19:38:09 »

właściwie to już po jego wykończeniu, bo wcześniej transmisje były zakańczane, taki sam motyw był z Uczniami Apokalipsy

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!