Autor Wątek: FT - Multiplayer  (Przeczytany 11974 razy)

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
FT - Multiplayer
« dnia: 08 Lutego 2009, 16:23:57 »
Słuchajcie ludziki, mam problem który nie daje mi spokoju - dotyczy Fallouta "tictaca" a konkretniej multiplayera. Otóż niedawno z kumplem w niego razem cięliśmy, nawet fajnie się grało i ogólnie było spox. Niedawno przestaliśmy z powodów które nie mają znaczenia dla tej opowieści, no i tutaj pytanie: czy w to już nikt nie gra? My pykaliśmy przez hamachi ale nawet bez tego widzieliśmy swoje serwery,  ale reszta listy serków jest pusta jak łeb Harrego the Mutant... byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś to wszystko wyjaśnił.

Z góry dzieki
Użytkownik został zbanowany.

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lutego 2009, 00:35:37 »
Co tu wyjaśniać? Ta gra ma prawie 8 lat (kurcze, jak to zleciało) i niestety nie stała się zbyt popularna wśród sieciowych graczy.

mattejko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Marca 2009, 09:40:34 »
Ja bym chętnie zagrał :P. gra jest do ściągnięcia (legalnie ;D) czy tylko do kupienia?

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Marca 2009, 10:35:38 »
Tylko do kupienia. Można ściągnąć, ale niestety nielegalnie ;) Jakby co to pisz na PM albo GG.
Użytkownik został zbanowany.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Marca 2009, 18:04:03 »
Cytuj
Można ściągnąć, ale niestety nielegalnie Mrugnięcie Jakby co to pisz na PM albo GG.

Nie żebym wpadał w paranoje ale Satan stąpasz po kruchym lodzie, takie domyślne sugestie zbliżają się do pewnej granicy.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Marca 2009, 18:56:44 »
He? Nie zamierzam podawać mu linków do torrentów i innych horrorów tylko jakby np. chciał się zapytać gdzie kupić albo cuś :P
Użytkownik został zbanowany.

mattejko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Marca 2009, 14:36:49 »
a gdzie można kupić? :P i czy ten fallout multiplayer to tactics? jeżeli nie to jaka jest nazwa?

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Marca 2009, 15:06:14 »
Tak, Fallout Multiplayer to Tactics. Możesz kupić np. na Allegro (po bardzo korzystnych cenach jak na tak wciągającą grę).
Użytkownik został zbanowany.

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Marca 2009, 15:26:52 »
Za 15 zł. masz całą sagę w byle jakim sklepie :p

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Marca 2009, 15:59:37 »
W byle jakim? A ja szukałem w moim miescie. Efekty:
Biedronka: nie ma
Druga Biedronka: nie ma
Tesco: nie ma działu z kompami
Kaufland: j.w.
Carrefour: a co to jest Fallout??
Użytkownik został zbanowany.

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Marca 2009, 16:28:56 »
Hmmm... dziwne, bo w warszawskich marketach to, z tego co pamiętam, to się to wszędzie walało :| Widać nie w każdym mieście ma się taka sytuacja. Mea culpa więc.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Marca 2009, 18:53:32 »
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9gveG,8 19.99 + 10.00 za przesyłkę, to chyba nie dużo za Fallouty klasyczne?

kalar

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Kwietnia 2009, 15:39:58 »
Witam wszystkich...  chętnie bym pograł w FT w trybie multi (właśnie po raz drugi skończyłem single rozgrywkę i nie mam w co grać) - jeśli jest ktoś chętny to proszę o kontakt...

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Lipca 2009, 22:26:17 »
Polecam szybki kurs języka angielskiego, ściągnięcie programu coopnethttp://sourceforge.net/projects/coopnet/. Z rejestracją nie powinno być problemu. Jeśli nawet to jest poradnik http://aol-ft.prv.pl/coopnet.html. Mam nadzieję, że mogę umieścić link :P. Można powiedzieć, że FT żyje, ale na skali międzynarodowej. W Polsce nadal istnieją klany, nadal grają między sobie ich członkowie, jednak coraz częściej można ich spotkać na coopnecie. Gra się zazwyczaj wieczorem. Można nawet się na większe gry złapać. Zazwyczaj gra 6-8 osób.

w sumie największa gra w jakiej brałem udział w tym roku

a oto największa gra w jakiej brałem udział w czerwcu

Nie jest tak, jak to sugerowały pewne osoby, że polska scena fallout tactics to banda chamów i prostaków. Prawda jest taka, że tak w skrócie można określić całą scenę FT - na całym świecie. Specyfika ta utrzymała się również na coopnet, więc radzę wypić sobie melisę przed wejściem :P. Oczywiście nie można zacząć gry bez odpowiednich postaci i znajomości zasad. Jeśli zajdzie taka potrzeba i będę mógł to dam odpowiednie linki jeśli ktoś byłby zainteresowany :).

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Listopada 2010, 14:25:24 »
Jakby to kogoś interesowało to znów gramy :-*. Obecnie ludzie zbierają się na hamachi w sieci:mover222 / hasło: mover. Jeśli macie ochotę zagrać, a sieć jest pełna to dajcie znać na forum.

the Glow

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Listopada 2010, 03:39:26 »
Kurczę jak przypomnę sobie że kilka lat temu spokojnie można było pograć na Game Spy'u, znalezienie graczy nie stanowiło problemu, po prostu wchodziłeś sobie w wybrany pokój i tam czekali na ciebie...szkoda że multi FT uszedł w cień "prawie" tak szybko jak się pojawił, szkoda że stał się trupem.
Gdyby ktoś jeszcze chciał postrzelać to dajcie znać. Nie ma z góry określonych zasad, po prostu liczy się dobra walka i taktyka, jakby co mam trochę własnych map którę sprawdziły się w boju (w LAN-ie)  ;) Pozdr dla FTmaniaków


« Ostatnia zmiana: 20 Listopada 2010, 04:00:20 wysłana przez the Glow »
ET Tools

uRuk

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: FT - Multiplayer
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Stycznia 2011, 15:29:02 »
Wszystkich tych którzy chcą jeszcze za życia zagrać w Fallout Tactics Multi zachęcam oczywiście do gry i zostawiam kontakt do siebie. (4606857 gg) Tam można się zgłaszać i wszystko zostanie wam wytłumaczone jak i również będziemy mogli przejść do rozgrywki. Te Pare osób co grają w tą grę jeszcze jest wystarczy ich tylko obudzić z zimowego snu. Tak więc zachęcam do gry!