Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 20, 2019, 03:03:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wywiad z Gardinerem na Game Zone  (Przeczytany 2274 razy)
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« : Luty 08, 2009, 23:19:06 »

Bezpośredni link do newsa

Na angielskiej Wikipedii pojawiła się definicja Fanboya, Shamo pokryło się magmą po wybuchu kolejnego wulkanu (chociaż może jeszcze nie wszystko się spaliło), a tymczasem serwis NMA donosi o kolejnym wywiadzie z Jeffem Gardinerem, twórcą Operation: Anchorage. Ciekawe jest to, że, w przeciwieństwie do innych graczy, Jeff potrafił przejść DLC kilka razy, za każdym razem inną postacią i cały czas czerpał z tego wielką przyjemność.

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Holden
Major
*

« Odpowiedz #1 : Luty 08, 2009, 23:27:48 »

No hm skoro przejście DLC to jakieś półtora godziny to się nie dziwie że kilka razy ;p ~~
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Luty 08, 2009, 23:40:59 »

Chyba, że tak Cheesy

Pytanie: Jaki jest powód dodania kombinezonu maskującego Ninja? Czy możemy spodziewać się większej ilości takich kombinezonów w przyszłości?

Odpowiedź: Chiński kombinezon maskujący nie jest tylko dla graczy – mogą go nosić również przeciwnicy. Tworząc ten DLC, dużo eksperymentowaliśmy z pomysłami, próbowaliśmy rzeczy, których nie można spróbować w „podstawce”. To właśnie przyczyna pojawienia się kombinezonu. Po tym jak sam kilkakrotnie grałem w DLC różnymi typami postaci, miałem niezłą frajdę, podkradając się z założonym kombinezonem maskującym. Pozwala on na łatwiejsze i bardziej śmiercionośne w skutkach zakradanie się do wrogów.

Tłumaczenie dosyć swobodne. Chciałem tylko zauważyć taki mały szczegół - ani Jeff nie odpowiedział, czy wprowadzą kombinezony maskujące w kolejnych dodatkach, ani oni nie usunęli tego pytania. Chociaż może odpowiedź ma wynikać z entuzjastycznego sposobu wyrażenia się o tym przedmiocie, nie wiem Tongue

Jim Cojones
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #3 : Luty 09, 2009, 00:23:20 »

Ciekawe jest to, że, w przeciwieństwie do innych graczy, Jeff potrafił przejść DLC kilka razy, za każdym razem inną postacią i cały czas czerpał z tego wielką przyjemność.

To rzeczywiście ciekawe - twórca gry twierdzi, że jego produkt jest dobry. Takie coś przytrafia się pierwszy raz w historii branży...

Dziwne, by było dopiero, gdyby na pytanie typu "Co sprawiło, że odnieśliście sukces podczas tworzenia wojskowej symulacji?" Gardner odpowiedział "Tak właściwie nie uważam, żeby OA było tak rewelacyjne, żeby mówić o wielkim sukcesie", chociaż przynajmniej jeden przypadek takiego wywiadu pamiętam (nie, nie z twórcami Fo3).

Firepower mate! Separates the men from the boys.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Luty 09, 2009, 12:00:15 »

Mnie to zaintrygowało Cheesy

Zagłoba
Porucznik - Redaktor
*

Prima Polonia, indopo i cristiani

« Odpowiedz #5 : Luty 09, 2009, 14:32:23 »

Właśnie, trudno żeby rodzice nie chwalili swojego dziecka choćby nie wiem jak było głupie i brzydkie Wink

To byłby samobój i strzał w stopę równocześnie, bo kto by to wtedy taki produkt kupił ?  Embarrassed

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Luty 09, 2009, 15:13:31 »

W sumie macie racje. Chciałem tylko zwrócić uwagę na jego entuzjazm i nierefleksyjność, czemu miał służyć, może trochę nietrafny w tym miejscu, zwrot "ciekawe jest, że"  Kiss

Holden
Major
*

« Odpowiedz #7 : Luty 09, 2009, 15:28:20 »

czy ja wiem, to trochę jak wciskanie ludziom nieświeżej kiełbasy, wiesz że im zaszkodzi ale wolisz zarobić ;p
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Luty 09, 2009, 15:30:49 »

No wiesz, taka moja opinia, nikomu nie karzę się z nią zgadzać. Poza tym, jak widać, kto nie chce się z tym zgodzić, po prostu się nie zgadza, do czego ma prawo Smiley

Holden
Major
*

« Odpowiedz #9 : Luty 09, 2009, 16:27:44 »

ta ale to co ten facet powiedział w wywiadzie przypomina mi słowa klasyka - i nikt nam nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne ;p
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!