Autor Wątek: Znowu trochę filmów  (Przeczytany 2251 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Znowu trochę filmów
« dnia: 07 Lutego 2009, 17:44:50 »
Bezpośredni odnośnik do newsa

***

Na premierę 2012 Rolanda Emmericha poczekamy do 13 listopada tego roku. Tymczasem na horyzoncie filmów w klimatach pojawiają się całkiem nowe wieści.
Należący do klasyki komiksów The Minions of Ka zostanie zaadaptowany do filmu. Prawa do produkcji kupiła wytwórnia Monsterfoot Productions, będąca własnością Ahmeta Zappy. Historia, na której opiera się komiks jest dosyć ciekawa. Zakłada, że upadek cywilizacji egipskiej, zniszczenie Imperium Romanum, wyprawy krzyżowe i czarna śmierć w XIV-wiecznej Europie spowodowane były powstaniami zombie, działającymi pod egidą tajnej organizacji, znanej pod nazwą The Minions of Ka.

Minions of Ka (Słudzy Ka) dowodzili nieumarłymi od tysięcy lat. Ich siła była wykorzystywana do tworzenia i obalania imperiów. Będąc w posiadaniu tej potęgi, Kościół katolicki chce zawładnąć tronem monarchii angielskiej. Bezimienny najemnik musi wybierać pomiędzy Kościołem a wiernością monarchii, będąc mimowolnym uczestnikiem największego spisku wszechczasów.

Dread Central

------

Twórca City of Rott, ociekającej krwią postapokaliptycznej animacji pozbawionej jakiejś głębszej fabuły, Frank Sudol, który maczał palce w filmach takich jak South Park, czy Dead Fury, zabiera się za kolejną produkcję w klimatach. Projekt nosi nazwę Anti-Human.

Ziemia jest atakowana i w przeciągu jednej nocnej rzezi ludzkość zostaje prawie zmieciona z powierzchni ziemi. Dwóch ocalałych walczy przeciwko obcym, posługując się każdą bronią, jaką tylko mogą znaleźć w drodze do bezpiecznej podziemnej bazy wojskowej, w której umieszczono głowice nuklearne o dużej sile rażenia. Pełen intensywności, rozlewu krwi, scen akcji i zawziętych obcych, ANTI-HUMAN sprawi, że będziecie obgryzać paznokcie, kręcić się ze zniecierpliwienia i śmiać w tym samym momencie!

Trailer.

------

Pojawił się też pierwszy trailer do filmu Infestation. Osobom, które nie przepadają za robactwem nie polecamy.

Nasz bohater, Cooper, budzi się i odkrywa, że ma mdłości, jest słaby i wisi, przyczepiony do sufitu czymś, co przypomina pajęczą wydzielinę, w miejscu, gdzie dopiero przed chwilą zaczął pracować. Gdy udaje mu się wydostać z tego kleistego więzienia, musi stanąć twarzą w twarz ze swoim wrogiem – potężnym, groteskowym i bardzo złym robakiem, który mierzy około metra wysokości…

Tak zaczyna się ohydna, straszliwa i pełna akcji próba znalezienia schronienia i przechytrzenia plagi robactwa monstrualnych rozmiarów. Kiedy Cooper zaczyna szukać jakiejkolwiek drogi ucieczki, poznaje grupę ocalałych, m.in. przebojową i atrakcyjną Sarę. Pomimo ekstremalnej sytuacji, nie potrafi powstrzymać się od umówienia się z nią, kiedy oboje próbują ujść z życiem. Czy uda im się znaleźć jakiekolwiek schronienie, zanim zostaną pożarci przez gigantyczne ważki?


24fps,
Trailer.

Źródło: Quiet Earth.
« Ostatnia zmiana: 08 Lutego 2009, 13:39:53 wysłana przez nie wiem »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Znowu trochę filmów
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lutego 2009, 20:20:50 »
A będzie to to dostępne u nas? Bo wówczas pojawia się dylemat - o czym wczoraj tłumaczyłem Holdenowi - wykorzystania wiedzy o nikaraguańskim kinie postapokaliptycznym, które może super klimatyczne a i tak kij z tego bo nie zobaczymy w Polsce tych filmów  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

bio_hazard

  • Gość
Odp: Znowu trochę filmów
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lutego 2009, 22:09:23 »
Internet is free - my son....   8)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Znowu trochę filmów
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lutego 2009, 13:41:03 »
2012 będzie u nas w kinach, a reszta to nie wiem :P Pewnie będzie się dało kupić na jakimś ebayu, czy innych tam takich różnych kolorowych i w ogóle :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Znowu trochę filmów
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Lutego 2009, 17:55:09 »
Coś bym tu napisał - w formie co prawda naukowym ale nie. Póki nigdzie nie ma katedry kultury postapokaliptycznej...  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.