Autor Wątek: Napijmy się  (Przeczytany 57483 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #140 dnia: 04 Września 2011, 14:10:27 »
Na zdrowie! Ja nie używam alkoholu od marca 8)
Bidulek :( :'(
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #141 dnia: 11 Września 2011, 02:03:51 »
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #142 dnia: 11 Września 2011, 04:09:32 »
Eks narzeczone to #$@#$ :)

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #143 dnia: 15 Października 2011, 22:17:26 »
Tzn, co konkretnie? Ale taka narzeczona, narzeczona czy jakaś tam dziewczyna?
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #144 dnia: 15 Października 2011, 23:24:32 »
Znaczy tym utworem się wspomagasz, czy jak? ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #145 dnia: 16 Października 2011, 15:13:35 »
Tzn, co konkretnie? Ale taka narzeczona, narzeczona czy jakaś tam dziewczyna?

No narzeczona ;p obecnie już eks od dawna, ale ciągle wie jak mi humor zepsuć niespodziewanymi wiadomościami w niespodziewanym czasie...

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #146 dnia: 16 Października 2011, 19:28:24 »
Cytuj
ale ciągle wie jak mi humor zepsuć niespodziewanymi wiadomościami w niespodziewanym czasie...
Widzisz bo to jest taki wrodzony skill wszystkich kobiet, nie tylko eks. Zawsze wiedzą jak zje :cnsd ać  facetowi dobre samopoczucie.

Jest jednak na to bardzo dobre lekarstwo. Wystarczy napić się z kumplami...  :piwo2: Działa niezawodnie. :D

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #147 dnia: 16 Października 2011, 20:52:00 »
Lepiej zapoznaj jakaś sucz i ją figofago
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #148 dnia: 06 Listopada 2011, 02:41:25 »
Nikt nie mówi że nie znam  :D Tylko i tak ta jedna psuje mi przyjemność z ich degustacji :(

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #149 dnia: 06 Listopada 2011, 03:34:58 »
No to chwała i sława mądrym babkom, a na pochybel tym głupim! A całość popiję herbatą, ooo!  :piwo:
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #150 dnia: 09 Listopada 2011, 22:41:20 »
Tak w temacie: dostałem mandat za picie w miejscu publicznym.
Na szczęście panowie policjanci wypisali na kwitku "usiłował spożyć alkohol" i tym samym ze 100 zrobiło się 20 zł.

A poza tym chyba spróbuję zrobić wino domowym sposobem. Albo nalewkę. W sam raz na coraz zimniejsze jesienne długie wieczory. Już sprawdzałem po ile stoją balony 10 l.
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Cichutki Spec

  • ...od psychotroniki
  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Przyczajony snajper, ukryty zbok
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #151 dnia: 10 Listopada 2011, 17:26:29 »
 :'( A ja muszę zapić smęta...
Bierze mnie przesilenie sezonowe. :auc


Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #152 dnia: 10 Listopada 2011, 21:33:09 »
Tak w temacie: dostałem mandat za picie w miejscu publicznym.
Na szczęście panowie policjanci wypisali na kwitku "usiłował spożyć alkohol" i tym samym ze 100 zrobiło się 20 zł.
Usiłował to znaczy co robiłeś? Nie mogłeś otworzyć butelki?  :zwr


:'( A ja muszę zapić smęta...
Bierze mnie przesilenie sezonowe. :auc
Oooj!!!! :zima:

A nie lepiej wziąć klina? Czyli zacząć czytać "Drogę" puszczając sobie przy tym "Closer" Joy Division? :ords

=====

Napiłbym czegoś korporacyjnego, np. Pepsi, skoro o "Drodze" tu wspomniałem ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Cichutki Spec

  • ...od psychotroniki
  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Przyczajony snajper, ukryty zbok
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #153 dnia: 10 Listopada 2011, 21:44:15 »
Ponieważ nienawidzę, jak narzuca mi się, co mam sobie wyobrażać, chcę "Drogę" dorwać w pierwszej okładce i wtedy dopiero zasiąść do lektury. ;) *Czekam, aż mi przyjdzie "Robokalipsa", póki co^^*
No właśnie w ramach homeopatii psychicznej lecą dziś smęty z głośników, przeplatane "4 Steps to Dysfunction" Tactical Sekt z jakże optymistycznym tekstem. :hyh

Ale jak znam życie, to najlepsze piosenki mi wyjdą, jak mi smutno. Tak to już jest. A jeszcze ze wspomagaczami... Powoli się zbiera pokłosie.

"Usiłował spożyć"... To było pewnie tak: Little Boy kupił piwo w butelce, a nie w puszcze, nie miał otwieracza do kapsli ani nic podobnego, próbował zębami, niestety stracił górny siekacz, a potężny critical w dziąsło spowodował ból, który to z kolei wywołał wściekłość. Wściekłość obniżyła koordynację ruchów, zmieniając trajektorię lotu butelki do gardła, skutkiem czego L.B wylał zawartość na spodnie w miejscu dwuznacznym, zamiast się napić. He?! :ncz

*Świr mode on.*

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #154 dnia: 10 Listopada 2011, 21:58:25 »
Ale ja niczego nie narzucam :lato: Tylko ze schronpasterską troską pochylam się nad Twoją koncepcją :hyh

Nie no - mogą być mrozy, może być plucha-whoojoha - ale jak jest słońce, a nie taka zupa to wszystko da się ogarnąć  ??? A tak, to jak w "firmie" - żygasz, ale trzeba iść dalej  :zwr Dla Twojej małej pociechy mogę jakieś nowe emotki zapodać na forum, co by i innym mordki choć trochę rozweseliło.Tylko nie wiem jakich tu brakuje...
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Cichutki Spec

  • ...od psychotroniki
  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Przyczajony snajper, ukryty zbok
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #155 dnia: 10 Listopada 2011, 22:11:56 »
Znaczy, wyszło w poplątany sposób, ale mnie szło o to, że teraz wszędzie "Droga" jest w okładce filmowej, a ja takich nie trawię; wtedy właśnie narzuca mi się, jak mam widzieć bohaterów... Ech, i będzie mnie prześladował pan Mortensen, zanim przeczytam, nooo... >:(

Bo tak to bym chętnie przeczytała... Ale brak. :(
Z emotek to "Bloody Mess" i "Pijacka głupawa". :ncz

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #156 dnia: 10 Listopada 2011, 22:13:53 »
Czyli coś w stylu "ekstremalny na**w i totalny rozpie**ol". To by miało jakiś sens  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #157 dnia: 11 Listopada 2011, 01:28:10 »
Cytuj
Usiłował to znaczy co robiłeś? Nie mogłeś otworzyć butelki?  Zwyrol

Cytuj
To było pewnie tak: Little Boy kupił piwo w butelce, a nie w puszcze, nie miał otwieracza do kapsli ani nic podobnego, próbował zębami, niestety stracił górny siekacz, a potężny critical w dziąsło spowodował ból, który to z kolei wywołał wściekłość. Wściekłość obniżyła koordynację ruchów, zmieniając trajektorię lotu butelki do gardła, skutkiem czego L.B wylał zawartość na spodnie w miejscu dwuznacznym, zamiast się napić. He?! Słoneczko

No rozczaruję Was panowie. Po prostu przedstawiciele władzy nie chcieli narażać biednych studentów na wielkie koszta, ot gest w stronę ludu.

Edit: Właśnie zauważyłem, że Cichutki Spec to jednak pani. ;]
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2011, 01:31:15 wysłana przez Little Boy »
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #158 dnia: 20 Listopada 2011, 18:36:46 »
Tak dzisiaj mnie wzięło na filozofowanie :zwr to skomentuję ten cytat:

"Wielki to nierozum wziąć złodzieja do domu, aby nas strzegł i bronił od złodziejów zewnętrznych" - Gotthold Ephraim Lessing

Autor cytatu ma oczywiście rację... w idealnych warunkach oczywiście. Jednak życie nie jest takie idealne i najczęściej jesteśmy po prostu zmuszeni iść na układy z jedyni złodziejami, po to by mieć spokój z całą masą tychże pleniących się jak karaluchy... czasem po prostu lepiej mieć jednego co kradnie, ale kradnie mało i z umiarem, niż w zaślepieniu ideałami dać się roznieść przez wszystkich w okuł.

Jak to się wszak też czasem mawia "każdy kraj ma jakąś armię... swoją albo obcą" i parafrazując "każdy obywatel musi płacić charcz... rządowi albo donowi" (przy czym rząd jest jeden i stawia jasne zasady... donów może być mnogo i każdy uważa że jesteś jego albo nikogo... co na zdrowie ci nie wychodzi).  To własnie jest polityka i im wcześniej się to zrozumie tym lepiej... a o wywaleniu tego wszystkiego w diabły możemy sobie tylko pomarzyć :-*

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Napijmy się
« Odpowiedź #159 dnia: 20 Listopada 2011, 18:42:02 »
Czy siedzący na werandzie swojego drewnianego domu w Alabamie staruszek płaci komukolwiek haracz?

Płaci podatki pewnie, owszem, ale mógłby tego nie robić. Dlaczego?

Prosta wskazówka - staruszek trzyma w swoich łapach dwie stalowe rurki zakończone zamkiem i załadowane wcale nie miękką substancją.

Trzeba się czasem uciekać do filozofii siekiery, ale skoro chcą mi przychodzić do domu jakieś mątwy (żeby gorzej nie powiedzieć) i brać pieniądze za to, że mam telewizor (nie oglądamy TVP 1 ani 2, ani Polonii, ani TVP Historia), to chyba lepiej umieścić na bramie znak "Nieupoważnionym wstęp wzbroniony pod groźbą utraty życia"  spuścić psa z łańcucha.

No i jest też antyzłodziejowe stowarzyszenie sąsiedzkie, jak się ma dobrych sąsiadów  :zwr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!