Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 15, 2019, 23:42:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Napijmy się  (Przeczytany 36734 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #140 : Wrzesień 04, 2011, 14:10:27 »

Na zdrowie! Ja nie używam alkoholu od marca Cool
Bidulek Sad Cry

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #141 : Wrzesień 11, 2011, 02:03:51 »

Płynę w alkocholowym nurcie …

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #142 : Wrzesień 11, 2011, 04:09:32 »

Eks narzeczone to #$@#$ Smiley
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #143 : Październik 15, 2011, 22:17:26 »

Tzn, co konkretnie? Ale taka narzeczona, narzeczona czy jakaś tam dziewczyna?

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #144 : Październik 15, 2011, 23:24:32 »

Znaczy tym utworem się wspomagasz, czy jak? Wink

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #145 : Październik 16, 2011, 15:13:35 »

Tzn, co konkretnie? Ale taka narzeczona, narzeczona czy jakaś tam dziewczyna?

No narzeczona ;p obecnie już eks od dawna, ale ciągle wie jak mi humor zepsuć niespodziewanymi wiadomościami w niespodziewanym czasie...
BeF1990
Mł. chorąży - Redaktor
*

Fallout fan

« Odpowiedz #146 : Październik 16, 2011, 19:28:24 »

ale ciągle wie jak mi humor zepsuć niespodziewanymi wiadomościami w niespodziewanym czasie...
Widzisz bo to jest taki wrodzony skill wszystkich kobiet, nie tylko eks. Zawsze wiedzą jak zje Cenzura ać  facetowi dobre samopoczucie.

Jest jednak na to bardzo dobre lekarstwo. Wystarczy napić się z kumplami...  Pijmy piwo! Działa niezawodnie. Cheesy
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #147 : Październik 16, 2011, 20:52:00 »

Lepiej zapoznaj jakaś sucz i ją figofago

Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #148 : Listopad 06, 2011, 03:41:25 »

Nikt nie mówi że nie znam  Cheesy Tylko i tak ta jedna psuje mi przyjemność z ich degustacji Sad
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #149 : Listopad 06, 2011, 04:34:58 »

No to chwała i sława mądrym babkom, a na pochybel tym głupim! A całość popiję herbatą, ooo!  Dobre piwo, a nawet dwa!

Little Boy
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #150 : Listopad 09, 2011, 23:41:20 »

Tak w temacie: dostałem mandat za picie w miejscu publicznym.
Na szczęście panowie policjanci wypisali na kwitku "usiłował spożyć alkohol" i tym samym ze 100 zrobiło się 20 zł.

A poza tym chyba spróbuję zrobić wino domowym sposobem. Albo nalewkę. W sam raz na coraz zimniejsze jesienne długie wieczory. Już sprawdzałem po ile stoją balony 10 l.

"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."
Cichutki Spec
...od psychotroniki
Podporucznik - Redaktor
*

Przyczajony snajper, ukryty zbok

« Odpowiedz #151 : Listopad 10, 2011, 18:26:29 »

Cry A ja muszę zapić smęta...
Bierze mnie przesilenie sezonowe. Bijom!

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #152 : Listopad 10, 2011, 22:33:09 »

Tak w temacie: dostałem mandat za picie w miejscu publicznym.
Na szczęście panowie policjanci wypisali na kwitku "usiłował spożyć alkohol" i tym samym ze 100 zrobiło się 20 zł.
Usiłował to znaczy co robiłeś? Nie mogłeś otworzyć butelki?  Zwyrol

Cry A ja muszę zapić smęta...
Bierze mnie przesilenie sezonowe. Bijom!
Oooj!!!! Zima stulecia

A nie lepiej wziąć klina? Czyli zacząć czytać "Drogę" puszczając sobie przy tym "Closer" Joy Division? Ordynus?

=====

Napiłbym czegoś korporacyjnego, np. Pepsi, skoro o "Drodze" tu wspomniałem Wink

Cichutki Spec
...od psychotroniki
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #153 : Listopad 10, 2011, 22:44:15 »

Ponieważ nienawidzę, jak narzuca mi się, co mam sobie wyobrażać, chcę "Drogę" dorwać w pierwszej okładce i wtedy dopiero zasiąść do lektury. Wink *Czekam, aż mi przyjdzie "Robokalipsa", póki co^^*
No właśnie w ramach homeopatii psychicznej lecą dziś smęty z głośników, przeplatane "4 Steps to Dysfunction" Tactical Sekt z jakże optymistycznym tekstem. Hyhyhy

Ale jak znam życie, to najlepsze piosenki mi wyjdą, jak mi smutno. Tak to już jest. A jeszcze ze wspomagaczami... Powoli się zbiera pokłosie.

"Usiłował spożyć"... To było pewnie tak: Little Boy kupił piwo w butelce, a nie w puszcze, nie miał otwieracza do kapsli ani nic podobnego, próbował zębami, niestety stracił górny siekacz, a potężny critical w dziąsło spowodował ból, który to z kolei wywołał wściekłość. Wściekłość obniżyła koordynację ruchów, zmieniając trajektorię lotu butelki do gardła, skutkiem czego L.B wylał zawartość na spodnie w miejscu dwuznacznym, zamiast się napić. He?! Słoneczko

*Świr mode on.*

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #154 : Listopad 10, 2011, 22:58:25 »

Ale ja niczego nie narzucam Ale upał... Tylko ze schronpasterską troską pochylam się nad Twoją koncepcją Hyhyhy

Nie no - mogą być mrozy, może być plucha-whoojoha - ale jak jest słońce, a nie taka zupa to wszystko da się ogarnąć  Huh? A tak, to jak w "firmie" - żygasz, ale trzeba iść dalej  Zwyrol Dla Twojej małej pociechy mogę jakieś nowe emotki zapodać na forum, co by i innym mordki choć trochę rozweseliło.Tylko nie wiem jakich tu brakuje...

Cichutki Spec
...od psychotroniki
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #155 : Listopad 10, 2011, 23:11:56 »

Znaczy, wyszło w poplątany sposób, ale mnie szło o to, że teraz wszędzie "Droga" jest w okładce filmowej, a ja takich nie trawię; wtedy właśnie narzuca mi się, jak mam widzieć bohaterów... Ech, i będzie mnie prześladował pan Mortensen, zanim przeczytam, nooo... Angry

Bo tak to bym chętnie przeczytała... Ale brak. Sad
Z emotek to "Bloody Mess" i "Pijacka głupawa". Słoneczko

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #156 : Listopad 10, 2011, 23:13:53 »

Czyli coś w stylu "ekstremalny na**w i totalny rozpie**ol". To by miało jakiś sens  Kiss

Little Boy
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #157 : Listopad 11, 2011, 02:28:10 »

Usiłował to znaczy co robiłeś? Nie mogłeś otworzyć butelki?  Zwyrol

To było pewnie tak: Little Boy kupił piwo w butelce, a nie w puszcze, nie miał otwieracza do kapsli ani nic podobnego, próbował zębami, niestety stracił górny siekacz, a potężny critical w dziąsło spowodował ból, który to z kolei wywołał wściekłość. Wściekłość obniżyła koordynację ruchów, zmieniając trajektorię lotu butelki do gardła, skutkiem czego L.B wylał zawartość na spodnie w miejscu dwuznacznym, zamiast się napić. He?! Słoneczko

No rozczaruję Was panowie. Po prostu przedstawiciele władzy nie chcieli narażać biednych studentów na wielkie koszta, ot gest w stronę ludu.

Edit: Właśnie zauważyłem, że Cichutki Spec to jednak pani. ;]
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2011, 02:31:15 wysłane przez Little Boy » Zapisane

"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #158 : Listopad 20, 2011, 19:36:46 »

Tak dzisiaj mnie wzięło na filozofowanie Zwyrol to skomentuję ten cytat:

"Wielki to nierozum wziąć złodzieja do domu, aby nas strzegł i bronił od złodziejów zewnętrznych" - Gotthold Ephraim Lessing

Autor cytatu ma oczywiście rację... w idealnych warunkach oczywiście. Jednak życie nie jest takie idealne i najczęściej jesteśmy po prostu zmuszeni iść na układy z jedyni złodziejami, po to by mieć spokój z całą masą tychże pleniących się jak karaluchy... czasem po prostu lepiej mieć jednego co kradnie, ale kradnie mało i z umiarem, niż w zaślepieniu ideałami dać się roznieść przez wszystkich w okuł.

Jak to się wszak też czasem mawia "każdy kraj ma jakąś armię... swoją albo obcą" i parafrazując "każdy obywatel musi płacić charcz... rządowi albo donowi" (przy czym rząd jest jeden i stawia jasne zasady... donów może być mnogo i każdy uważa że jesteś jego albo nikogo... co na zdrowie ci nie wychodzi).  To własnie jest polityka i im wcześniej się to zrozumie tym lepiej... a o wywaleniu tego wszystkiego w diabły możemy sobie tylko pomarzyć Kiss
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #159 : Listopad 20, 2011, 19:42:02 »

Czy siedzący na werandzie swojego drewnianego domu w Alabamie staruszek płaci komukolwiek haracz?

Płaci podatki pewnie, owszem, ale mógłby tego nie robić. Dlaczego?

Prosta wskazówka - staruszek trzyma w swoich łapach dwie stalowe rurki zakończone zamkiem i załadowane wcale nie miękką substancją.

Trzeba się czasem uciekać do filozofii siekiery, ale skoro chcą mi przychodzić do domu jakieś mątwy (żeby gorzej nie powiedzieć) i brać pieniądze za to, że mam telewizor (nie oglądamy TVP 1 ani 2, ani Polonii, ani TVP Historia), to chyba lepiej umieścić na bramie znak "Nieupoważnionym wstęp wzbroniony pod groźbą utraty życia"  spuścić psa z łańcucha.

No i jest też antyzłodziejowe stowarzyszenie sąsiedzkie, jak się ma dobrych sąsiadów  Zwyrol

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!