Autor Wątek: Czym s***ć przed zombie?  (Przeczytany 7701 razy)

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
« Ostatnia zmiana: 10 Maja 2011, 11:22:15 wysłana przez Squonk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maja 2011, 11:24:26 »

Taki duży, taki mały może zombim być!
Taki ja, taki ty może zombim być!

Idą zombi idą, z pałą oraz z dzidą
Gdy dojdą do ciebie będzie tak jak w niebie


Te wielkie dzieło schronowej poezji, idealnie oddaje nieustępliwość oraz upór w dążeniu do realizacji swoich celów, jaki posiadają zombie. Co wobec tego może zrobić człowiek? Wejść na barykady i stanąć do walki z hordami nie całkiem żywych, lub uciec w siną dal. Czym? Oczywiście wypasionym pojazdem. Jeśli więc znajdziecie się na jakimś megaparkingu i nie będziecie wiedzieć co wybrać, to być może poniższy artykuł pomoże Wam w wyborze.

10 najlepszych maszyn na wypadek Apokalipsy Zombie!

Tylko głodne zombie może wszystko wtrąbić
Oddaj im się szczerze, chociaż w nie nie wierzysz

Taki duży, taki mały może zombim być!
Taki ja i taki ty może zombim być!


Namiary do newsa podrzucił Pilarious.

Umieszczono fragmenty wiersza Oda do zombie.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maja 2011, 14:03:58 »
Każdy mi się podoba! Nie mogę się zdecydować który bym chciała, jak dziecko w sklepie ze słodyczami. Jako, że nienawidzę zombie obrona przed tym czymś jest mi bardzo miła:). Zdecydowałabym się na odśnieżarkę (ciekawe jaka jest zwrotna), amfibię, opancerzony do rozganiania tłumu, ten mercedes z quadem....hmmm. Poproszę zapakowane i na wynos :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maja 2011, 14:16:48 »
Ktoś się włamał na jego konto?  :-X
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Pandemon

  • Gość
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maja 2011, 14:19:32 »
Własnie mnie się coś wydaje takiego. Tylko dlaczego taki hacker pisałby takie "lekkie" pierdoły miast porządnie narozrabiać?
Podejrzane.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maja 2011, 17:49:53 »
Nawet squonki czasem mówią ludzkim głosem  :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Pandemon

  • Gość
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Maja 2011, 18:03:47 »
Ludzkim, znaczy się żeńskim?

Nie mogę się zdecydować który bym chciała
Zdecydowałabym się

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Maja 2011, 19:01:56 »
Przeca wiadomo, że mężczyźni są z Marsa, więc są ufolami  :zwr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Maja 2011, 20:00:58 »
A kobiety z Wenus, więc też. :)
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maja 2011, 20:34:39 »
Ostatnio Amerykańscy naukowcy udowodnili że obie płcie pochodzą jednak z Ziemi :zwr Gdyż mimo różnic w predyspozycjach (które jak wiadomo bywają względne) większość głównych różnic między płciami wynika z wychowania, a nie genetyki... oczywiście nie oznacza to że teoria sugerująca że identyfikacja płciowa jest skutkiem wychowania (jak sugeruje Giertych) bo to oczywista i udowodniona bzdura (identyfikacja płciowa, a upodobania to osobne kwestie by była jasność).

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Maja 2011, 20:50:56 »
Sugerujesz jakieś problemy z autoidentyfikacją płciową? :ords
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Maja 2011, 21:35:49 »
Nic nie sugeruję, a po prostu faktem jest zagadnienie orientacji seksualnej nie jest tak proste jak się powszechnie uważa, gdyż w rzeczywistości to wszystko jest płynne i zazwyczaj ten punkt leży gdzieś pomiędzy Jednoznacznym Heteroseksualizmem, a Jednoznacznym Homoseksualizmem które to skrajności zazwyczaj należą do rzadkości (większość ludzi jest gdzieś pomiędzy, co nie znaczy że Bi). Oczywiście to nie wszystko, gdyż w grę wchodzi jeszcze płynna granica pomiędzy Skrajnym Aseksualizmem, a tzw. Skrajnym Puszczalstwem (i to nawet w dwóch wektorach: pociąg i zapotrzebowanie) oraz szereg innych odstępstw seksualnych jak np. Zoofilia, czy Fetyszyzm, itd.

Oczywiście to wszystko powyższe dotyczy jedynie orientacji, a wbrew powszechnym przekonaniom nie ma z nią wiele wspólnego samo zachowanie i np. ludzie wyglądający jak "pedały" tacy jak Hipsterzy, Metro, Emo, a nawet Transwestyci, czy mający po prostu tzw. "pedalski" głos, najczęściej z "pedałami" nie mają wcale wiele wspólnego, zaś sami Homoseksualiści z drugiej strony nierzadko są też Dresami, Maczo, czy Schabami. Czyli mówiąc prosto, pomieszanie z poplątaniem.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Maja 2011, 23:08:41 »
OJ weź Rezro nie (Słowo tu zapisane zostało usunięte z powodu nagannego zachowania jego piewcy. Rezro przepraszam za chamstwo.). Bo jestem dzisiaj nastawiony. Kurwa pedał to pedał.
« Ostatnia zmiana: 16 Maja 2011, 13:12:56 wysłana przez Aq »
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Maja 2011, 23:33:45 »
Widzę, że nie tylko ja tu piszę po alkoholu  :zwr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Maja 2011, 23:55:11 »
OJ weź Rezro nie pierdol. Bo jestem dzisiaj nastawiony. Kurwa pedał to pedał.

Nie mówię że nie... to o czym mówię to o tym że różnice pomiędzy płciami są w dużej mierze wymysłem (tzn. są efektem uwarunkowania) i chyba jedynie seksualność robi tu jakąś większą różnicę... choć nie do końca zważywszy jaka jest ona płynna.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Maja 2011, 12:44:33 »
A mi to też trochę śmierdzi niezdecydowaniem bab. Często bywa tak, że określenie ideału faceta (czyt. taki, który mi się podoba) zmienia się w zależności od upodobań koleżanek, czyli tej całej maści tłuków chodzących i mizdrzących się do własnych telefonów komórkowych. Grupowe wybieranie faceta maczo albo takiego bardziej podobnego do mnie, czyli nazwijmy to po imieniu: ciot. Na szczęście jestem z pokolenia gdzie kobiety mają większe jaja niż dzisiejsza młodzież męska. I tak ci młodzi, piękni, z dłuższymi włoskami i obcisłymi spodniami są poddawani wpływom tych identycznie ubranych dziewcząt, które robią ze swoich męskich kolegów bandę ciot. Do tego dodajmy zmieniający się świat, magię reklamy, która oferuje chłopców przesiąkniętych pedalskimi ubrankami, fryzurkami i całym tym cukierkowym lukrem spływającym im po dupach. Nie mam nic do gejów, znam dobrze kilku i są to faceci z krwi i kości a taki pedalsko-cioteczny błysk mają w głębokim poważaniu. Wydaje mi się, że mamy wspaniałych kreatorów medialnych, którzy robią świetną robotę w uciotecznianiu społeczeństwa. Wiadomo jak nie mam pomysłu na siebie, to zobaczę, co jest w telewizji.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Maja 2011, 14:48:31 »
A mi to też trochę śmierdzi niezdecydowaniem bab.

Ale co? Bo jakoś schodzimy chyba z tematu? No ale co mi tam...

Często bywa tak, że określenie ideału faceta (czyt. taki, który mi się podoba) zmienia się w zależności od upodobań koleżanek, czyli tej całej maści tłuków chodzących i mizdrzących się do własnych telefonów komórkowych.

To z tego co wiem to nazywamy to konformizmem i faktycznie jest to straszna zaraza... ale dodajmy że zjawisko to ma szerszy charakter niż tylko dobór facetów przez jak to ująłeś "baby".

Grupowe wybieranie faceta maczo albo takiego bardziej podobnego do mnie, czyli nazwijmy to po imieniu: ciot.

Z tego co ja wiem to kobiety nigdy nie lubiły maczo (to taki męski mit... w rzeczywistości zawsze liczyła się kasa), choć faktycznie w środowisku o którym mówisz kiedyś był moda na mięśniaków, teraz jest zaś na tych cholernych Metro.

Na szczęście jestem z pokolenia gdzie kobiety mają większe jaja niż dzisiejsza młodzież męska.

Kiedyś życie było trudniejsze... dziś dzięki powszechnemu chowaniu pod kloszem mamy inwazję emo :/.

I tak ci młodzi, piękni, z dłuższymi włoskami i obcisłymi spodniami są poddawani wpływom tych identycznie ubranych dziewcząt, które robią ze swoich męskich kolegów bandę ciot. Do tego dodajmy zmieniający się świat, magię reklamy, która oferuje chłopców przesiąkniętych pedalskimi ubrankami, fryzurkami i całym tym cukierkowym lukrem spływającym im po dupach.

Dla mnie faceci bez własnej woli nie zależnie czy pakują, czy lukrują się dla lasek zawsze byli tam ciotami :/ Prawdziwy facet nie musi stroić piórek.

Nie mam nic do gejów, znam dobrze kilku i są to faceci z krwi i kości a taki pedalsko-cioteczny błysk mają w głębokim poważaniu.

Co pokrywa się z tym o czym mówiłem...

Wydaje mi się, że mamy wspaniałych kreatorów medialnych, którzy robią świetną robotę w uciotecznianiu społeczeństwa. Wiadomo jak nie mam pomysłu na siebie, to zobaczę, co jest w telewizji.

Tak było wbrew pozorom od zawsze, tyle że Polacy dotychczas zapierniczali w szarych kombinezonach robotniczych, zaś w USA ludzie ubierali się jak idioci już w latach 70'tych stąd tylko wrażenie że to nowe zjawisko.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Maja 2011, 15:33:45 »
Nie do końca facet nie musi przystrajać się w piórka. Tak naprawdę to kobieta wybiera partnera i to w interesie partnera leży żeby być tym wybranym i przekazać swoją pulę genów. Więc to też nie tak, że głupie baby lecą na konformizm. A raczej dokładnie tak, ale w naukowym ujęciu (o ile wiki może być naukowa):

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dob%C3%B3r_p%C5%82ciowy

Facet musi zabiegać o względy. Pytaniem jest: jak wielkiego idiotę i ciotę jest gotów w tym celu z siebie zrobić.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Maja 2011, 16:05:04 »
Chodziło mi o to że prawdziwy mężczyzna ma swoistą męską charyzmę i na nią wyrywa laski (często wręcz wbrew lokalnemu porządkowi), a tylko cioty muszą się lukrować i pudrować by mieć jakieś względy u kobiet... zazwyczaj zresztą tylko tych z niższej pułki. Jeśli ktoś jest zmuszony poniżać się dla kobiet bynajmniej nie jest to argument na jego korzyść.

Edit:
Poza tym nie zawsze to samice wybierają partnera, często (np. u wielu stadnych ssaków) jest na odwrót i to samiec (tzw. Alfa) wybiera samice z podległego mu haremu (dlatego np. u Ludzi to kobiety są atrakcyjniejsze wizualnie od mężczyzn). Wnioskować więc chyba można że obecny upadek męskości jest skutkiem upadku patriarchatu, ale to zbyt daleko idące twierdzenie i zgaduje że ma ono miejsce tylko w wybranych grupach społecznych np. u nastolatków, gdzie kwestie życiowe (dzięki bogatym rodzicom) nie stanowią kluczowego czynnika i poprzez to dziewczyny przejmują pozycję decydującą preferując uległość (tzn. cioty) miast tylko finansów... w dorosłym życiu zaczyna się jednak liczyć prestiż i obie strony muszą sobą już coś sobą reprezentować.
« Ostatnia zmiana: 17 Maja 2011, 16:49:17 wysłana przez Rezro »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czym s***ć przed zombie?
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Maja 2011, 21:42:14 »
Początkowo chciałem się z Tobą nie zgodzić, ale możesz mieć rację co do pewnych grup społecznych i trafiłeś pewnie w sedno z nastolatkami (ha, już mogę o sobie mówić "dwudziestolatek" - co za piękny moment do obgadywania tych małych gnojków od góry do dołu). Chociaż mnie ta grupa coraz częściej kojarzy się z czymś żałosnym, co pewnie sam też robiłem, ale dopiero teraz widzę jakie to żałosne. A do tego są coraz bardziej bezczelni.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!