Autor Wątek: Kłopot z instalacją  (Przeczytany 20031 razy)

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Kwietnia 2011, 18:52:20 »
Zajrzyj na Goga.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Kwietnia 2011, 19:00:54 »
a co innego zrobisz?

Nie chodzi o to co się zrobi, ale o to że umieszczasz niedozwolone treści... co kto sobie załatwi "na własny użytek" we własny zakresie to mnie nie obchodzi.

new komputer to jakieś 2000zł w dupsko

Nie wciskaj mi kitu że kupujesz kompa za 2000zł tylko dla Fallout'ów?

miałem legalnego fallouta (saga) ale to taka tandeta że tym nawet dupy nie podetrę -.-

I co z tego?

teraz oryginalkę to znajdziesz na wysypisku

Fallout wciąż znajduje się w oficjalnej sprzedaży... te łomy z Intera nie mają nic innego poza klasyką coby się chciało sprzedać (gier na komórki pozwolę sobie nie liczyć)...

bo panowie i panie chcą teraz lepszych girek.... 3d itp. te ułomy nie wiedzą że na bazie takiej gry jak fallout powstawały nowe gry tylko z lepszą grafą.... to tak jak z baldur gates albo ice wind dale... możecie mnie zbanować ale sam nazwę ich DEBILAMI -.- dziękuję za danie mi prawa głosu :D

Może i tak, ale to nie upoważnia do mówienia skąd ściągnąć lewe Fallout'y... i skoro o tym mowa nie jestem adminem. Poza tym jak na razie jedynym "Debilem" tutaj wydajesz się być ty, więc weź na wstrzymanie.

a masz wersję oryginalną? nówkę? raczej wątpię...

Też chciałbym Rolls-Royce Silver Shadow nówkę... więc to nie żaden argument.

ludzie teraz rzadko kupują takie bajery... i w tym problem to taki łańcuszek :
 ludzie kupują -> firmy produkują -> firmy robią nową grę -> ludzie kupują nową grę -> ludzie nie kupują starej gry -> firmy nie produkują starych gier -> ludzie zapominają że były inne gry przed nowymi... <dowód na to że ludzie to dekle...

Ta jasne :/ i nie ma takich stron jak GoG... klasyka też jest nierzadko w sprzedaży (jeśli nie ma to co innego) więc nie chrzań.

teraz oryginalny fallout 2 to rzadkość a fallout 1 to w ogóle, nawet nie mówie

Bla, bla, bla... może rzadkość, ale jest.

@ kryspin013 & Jerzy
Po zadęciu tego kolesia można łatwo zgadnąć że to ten typ który tylko biadoli jak to jest źle, by usprawiedliwić przed światem że ma gdzieś pracę jaką włożyli twórcy w zrobienie tej gry, więc nie zdziwię się jeśli będzie z uporem maniaka ignorować fakt że Fallout znajduje się wciąż w sprzedaży i nie jest wcale abandonware (chyba że będzie chciał mi zrobić na złość i odegra "nawróconego").
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2011, 19:30:10 wysłana przez Rezro »

nieumarły13

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Zombie... duża giwera, albo cię zeżrą i wysrają...
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Kwietnia 2011, 19:48:44 »
czekałem na twoją reakcję ;]...
nie lubię takich typków... może sam byś pomógł temu kolesiowi?
czy umiesz tylko mnie oceniać? bo nie widzę tu innej wiadomości prócz oceny z twojej strony... -.^
człowieku obudź się to 21 wiek teraz panują gry na czasie.... to co było extra dwa lub cztery lata temu teraz nie istnieje dla innych ludzi zostaliśmy tylko my i to jako garstka chyba... nowe pokolenia nie usłyszą o takich grach... nawet nie będą wiedziały o ich istnieniu...

hm? czy widzę tylko złe strony?
ja dziękuję twórcom tej gry przynajmniej tym że staram się bronić takich dzieł przed dziećmi które widzą tylko gry takie jak WoW, Tibia, cs itd :)

pomyśl trochę człowieku zanim coś powiesz... pewnie nikt się ze mną tutaj nie zgadza ale... dobra według ciebie jestem debilem i pewnie według innych
 ale czy nazwiesz kogoś normalnym kto mówi iż gry powstały wczoraj? że nigdy nie było innych gier? co powiesz dzieciakowi który rozmawia z kolegą o tym że gry zaczęto tworzyć dopiero w powiedzmy... w 2005 roku? pewnie się nawet nie odezwiesz żeby im uświadomić błąd, te dzieciaki będą o tym przekonane do końca życia jeśli im się tego nie uświadomi :)... ale, no cóż to twój wybór... jednak technologia idzie naprzód, a za nią gry...
właśnie przez takich ludzi tracimy historię -.^ myślisz że jeśli nie byłoby utworów Bethovena dzisiaj to pamiętalibyśmy o nim?... gry takie jak fallout, shogo, i inne są włąśnie takimi dziełami które stworzyły dzisiejsze gry...

pewnie mnie skarcicie, skrytykujecie, albo co gorszego ale to jest prawda... dzięki
Lubie fistaszki w polewie czekoladowej z ogórkami... przyprawione flakami rozje*** zombi przedemną... o.O Moje GjEgJe: 11188824 ^.^

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Kwietnia 2011, 21:27:38 »
nie lubię takich typków... może sam byś pomógł temu kolesiowi?

odgrzałeś trupa sprzed 2 lat, tutaj już nie ma nic do powiedzenia
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Kwietnia 2011, 21:57:01 »
czekałem na twoją reakcję ;]...

Bez wzajemności...

nie lubię takich typków...

Z wzajemnością...

może sam byś pomógł temu kolesiowi?

Nie znam się na FT... ale nawet gdybym się znał, to i tak pomoc nie uzasadnia łamania zasad. Poza tym chyba nie zauważyłeś że uprawiasz necroposting... kilku z twoich rzekomych "rozmówców" od dawna nie ma już na forum (np. Satan=zbanowany).

czy umiesz tylko mnie oceniać? bo nie widzę tu innej wiadomości prócz oceny z twojej strony... -.^

Zwróciłem tylko uwagę na niewłaściwe zachowanie, to ty nie okazujesz pokory piernicząc farmazony. Poza tym nic dla mnie nie zrobiłeś więc nie mam powodu być ci wdzięczny.

człowieku obudź się to 21 wiek teraz panują gry na czasie.... to co było extra dwa lub cztery lata temu teraz nie istnieje dla innych ludzi zostaliśmy tylko my i to jako garstka chyba... nowe pokolenia nie usłyszą o takich grach... nawet nie będą wiedziały o ich istnieniu...

A od kiedy nie panowały "gry na czasie"? To ty obudź się człowieku... mamy teraz renesans Indie i Klasyki choćby dzięki serwisom takim jak GoG czy Steam... lata uzasadnionej partyzantki maniaków abandonware się skończyły i (poza wyjątkami) nie ma uzasadnienia dla twojej ideologii... w zasadzie od początku nie było, ale był przymus związany z ignorancją wydawców w tej materii.

hm? czy widzę tylko złe strony?
ja dziękuję twórcom tej gry przynajmniej tym że staram się bronić takich dzieł przed dziećmi które widzą tylko gry takie jak WoW, Tibia, cs itd :)

Ho ho ho! Co za pycha! Pozostawię to bez komentarza :fj A i co masz do CS'a?

pomyśl trochę człowieku zanim coś powiesz... pewnie nikt się ze mną tutaj nie zgadza ale... dobra według ciebie jestem debilem i pewnie według innych

Ten komentarz powinieneś odnieść do siebie... zastanów się co robisz i nie nazywaj "debilami" innych jeśli sam nie chcesz być tak nazwany... to ty pierwszy użyłeś tego sformułowania.

ale czy nazwiesz kogoś normalnym kto mówi iż gry powstały wczoraj? że nigdy nie było innych gier? co powiesz dzieciakowi który rozmawia z kolegą o tym że gry zaczęto tworzyć dopiero w powiedzmy... w 2005 roku?

Nieświadomość wbrew pozorom jest normalna (szczególne jeśli wziąć pod uwagę dorastanie pokoleń i medialne zacofanie Polski), co nie znaczy że nie należy tego zmieniać... tu się z tobą zgodzę... zagadnieniem otwartym pozostaje jednak "jak". Uprawianie piractwa wbrew pozorom nie jest ku temu właściwą drogą...

pewnie się nawet nie odezwiesz żeby im uświadomić błąd, te dzieciaki będą o tym przekonane do końca życia jeśli im się tego nie uświadomi :)... ale, no cóż to twój wybór... jednak technologia idzie naprzód, a za nią gry...

Mów za siebie... ja powiem tylko tyle że nie jestem tu dla Fo3...

właśnie przez takich ludzi tracimy historię -.^ myślisz że jeśli nie byłoby utworów Bethovena dzisiaj to pamiętalibyśmy o nim?... gry takie jak fallout, shogo, i inne są włąśnie takimi dziełami które stworzyły dzisiejsze gry...

Zapewne tego nie wiesz ale są instytucje zajmujące się ochroną klasyki gier (np. GoG) które zrobiły dla niej więcej niż ty... ty jesteś tylko zwykłym piratem z rozdętym ego.

pewnie mnie skarcicie, skrytykujecie, albo co gorszego ale to jest prawda... dzięki

No cóż? Każdy ma swoją "prawdę"... radze ci tylko byś się przez chwilę zastanowił.
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2011, 21:59:17 wysłana przez Rezro »

nieumarły13

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Zombie... duża giwera, albo cię zeżrą i wysrają...
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Kwietnia 2011, 23:17:54 »
Smuci mnie to że choć interesuje nas to samo sami się kłócimy... co jeszcze pogorszy sprawę...
co do typków to nie lubie takich którzy oceniają a sami nie wiele robią
nie chcę twojej wdzięczności, na przyszłość po prostu napisz na pvr że źle robię na tym i tym temacie to jest do tego edit a nie walisz na pół tematu o tym co źle zrobiłem człowieku zwróć mi uwagę i bądź uprzejmy dla ludzi bo wytykając błędy pogorszysz sytuację, ja się nie obrażę za takie coś ale inni mogą to źle odebrać :)
Myślisz że następne pokolenia będą specjalnie szukać starych gier? mylisz się :) oni to wszystko mają gdzieś daleko o głęboko... :/
nie zrozumiałeś 'to pewnie inni mają mnie za debila :) jak większość tego świata... jestem inny... mnie niestety nikt nie zrozumie :) nie wiesz jak to jest  :/
piractwo... tak powszechna rzecz... masz rację to zły sposób... ale ty nigdy niczego nie ściągałeś prawda?... nikt nie jest święty :)
faktycznie są takie instytucje... to prawda ale jeżeli pozwolimy zapomnieć o takich rzeczach nowym pokoleniom to wszystko przepadnie.... bo kto będzie to dalej pielęgnował?

no sory ale powinniśmy się trzymać razem... a nie jak inni tylko rywalizują o lepsze... nie wiem jak wy ale ja uważam że to nie pociągnie zbyt długo... jeśli będziemy do tego tak nastawieni... dzięki
Lubie fistaszki w polewie czekoladowej z ogórkami... przyprawione flakami rozje*** zombi przedemną... o.O Moje GjEgJe: 11188824 ^.^

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Kwietnia 2011, 00:08:54 »
Smuci mnie to że choć interesuje nas to samo sami się kłócimy... co jeszcze pogorszy sprawę...

Tyle że ja się z tobą nie kłócę (gdybym się kłócił to :tkk)... zwróciłem tylko uwagę na niewłaściwe zachowanie, a to ty zacząłeś się z tego powodu burzyć.

co do typków to nie lubie takich którzy oceniają a sami nie wiele robią

Słusznie, ale nie pamiętam bym wyrażał gdzieś ocenę twojej osoby?

nie chcę twojej wdzięczności, na przyszłość po prostu napisz na pvr że źle robię na tym i tym temacie to jest do tego edit a nie walisz na pół tematu o tym co źle zrobiłem człowieku zwróć mi uwagę i bądź uprzejmy dla ludzi bo wytykając błędy pogorszysz sytuację, ja się nie obrażę za takie coś ale inni mogą to źle odebrać :)

Nie waliłem uwagi na pół tematu, a jedynie broniłem się przed twoimi publicznymi oskarżeniami o... w zasadzie nie wiem co? Bo to że nie potrafisz przyjąć krytyki i się przyznać do błędów, to nie mój ale twój problem (takie jest życie).

Myślisz że następne pokolenia będą specjalnie szukać starych gier? mylisz się :) oni to wszystko mają gdzieś daleko o głęboko... :/

Tu się z tobą zgadzam, jednak mówienie że coś takiego istnienie nie musi być równoznaczne z dystrybucją tegoż (no chyba że nie jest w sprzedaży bo producent na to leje... tzw. abandonware).

nie zrozumiałeś 'to pewnie inni mają mnie za debila :) jak większość tego świata... jestem inny... mnie niestety nikt nie zrozumie :) nie wiesz jak to jest  :/

Przepraszam jeśli cię nie zrozumiałem, nie było to moim zamiarem. Przesadzasz jednak z "nikt mnie nie zrozumie" i nie "wiesz jak to jest", ludzi o podobnych zainteresowaniach jest mnóstwo na świecie... szukajcie a znajdziecie, ave internet!

piractwo... tak powszechna rzecz... masz rację to zły sposób... ale ty nigdy niczego nie ściągałeś prawda?... nikt nie jest święty :)

Tu nie chodzi o ściąganie bo te (przynajmniej w normalnych krajach) nie jest nielegalne (choć te mendy-wydawcy lansują inną opinię), ale o dystrybucję która jest pogwałceniem licencji. Po prostu w większości porządnych serwisów za podawanie Pirackich linków, czy nakierowywanie na nie można dostać bana (czego ci bynajmniej nie życzę).

faktycznie są takie instytucje... to prawda ale jeżeli pozwolimy zapomnieć o takich rzeczach nowym pokoleniom to wszystko przepadnie.... bo kto będzie to dalej pielęgnował?
no sory ale powinniśmy się trzymać razem... a nie jak inni tylko rywalizują o lepsze... nie wiem jak wy ale ja uważam że to nie pociągnie zbyt długo... jeśli będziemy do tego tak nastawieni... dzięki

No cóż? W Polsce perspektywa ta jest mglista bo jesteśmy z grami parę lat za resztą świata w informatyzacji, ale nie odnoszę wrażenia by na świecie zainteresowanie klasyką malało? Ba jest wręcz odwrotnie! Sądzę że z czasem i do nas to dojdzie, bo nawet ci młodsi gracze z czasem dojrzeją i zainteresują się tym co tak jara "hardcore'owe dziadki" (znam parę takich osób)... a i tu na Schronie od czasu do czasu trafiają się młodzi zainteresowani tym "co takiego jest w tym starym Fallout'cie" że go za króla mają?

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Kwietnia 2011, 00:34:18 »
Nie wiem właściwie o co wy się kłócicie... Sam nie popieram piractwa ale jeśli jesteś w posiadaniu jakiejś gry, która jest prawie na wymarciu i z jakiegoś powodu ma błędny odczyt płyty to uważam, że pobranie gry z internetu i zamienienie zniszczonych plików instalatora na poprawne nie jest ciężkim przestępstwem...

Po za tym tylko przy zakupie na gog lub steam możecie mieć pewność, że pieniądze trafią do kogoś kto coś zrobił przy tej grze. Mam nadzieję, że pieniądze nie trafiają tylko do dawnych wydawców tych gier... A przy kupnie drugiej płyty z "cd-action" twórcy, devloperzy czy wydawcy i tak nie zarobią...

Jeszcze jedna rzecz to, to że nie każdy zna inny język co jest wadą goga, który udostępnia gry tylko po angielsku.

Myślisz że następne pokolenia będą specjalnie szukać starych gier? mylisz się :) oni to wszystko mają gdzieś daleko o głęboko... :/

Wisz nie łatwo będzie przekonać młodsze pokolenie do tego aby zagrali w gierkę z przed 13 lat... Jak byś prze-konwertował ją do aplikacji na iPhone było by łatwiej :/

nie zrozumiałeś 'to pewnie inni mają mnie za debila :) jak większość tego świata... jestem inny... mnie niestety nikt nie zrozumie :) nie wiesz jak to jest  :/

Hmm... Każdy może tak powiedzieć. To, że możesz mieć inne poglądy zainteresowania i nie "biegniesz za wszystkimi" nie znaczy, że jesteś jakiś "inny". I nawet jak byś chciał żeby tak było to za mało ludzi cię zna żeby "większość tego świata" miała cię za debila :)

faktycznie są takie instytucje... to prawda ale jeżeli pozwolimy zapomnieć o takich rzeczach nowym pokoleniom to wszystko przepadnie.... bo kto będzie to dalej pielęgnował?

Ale kiedyś ktoś sobie o tych cudach przypomni. Ja i ty należymy do młodszego pokolenia (lub leżymy na granicy między starszym a młodszym), którzy pamiętają jeszcze stare gry.

PS @nieumarły13 mam "Oryginalnego" FO1 (Polska wersja, żadne tam extra klasyka czy coś) ale FO2 już nie :/

PSS Oferta na gog jest nawet ciekawa. Do samej gry dodają dużo bonusów a samą grę możemy dostać za "darmo" wydając 150 CDpunktów.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2011, 01:17:56 wysłana przez kryspin013 »

nieumarły13

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Zombie... duża giwera, albo cię zeżrą i wysrają...
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Kwietnia 2011, 02:48:14 »
kryspin013 dzięki że mnie nie dobiłeś :)
nie staram się o kłótnię :P
już w pierwszej klasie podstawówki uznali że jestem dziwny :) przyzwyczaiłem się taki już jestem według rówieśników jetem inny w szkole nikt mnie nie lubi :D sram na nich, zazdroszczą mi :/
ostatni przez to że jestem taki rzuciła mnie dziewczyna...
w mojej szkole w mojej okolicy znam tylko... nie... nie znam nikogo o moich poglądach i upodobaniach, tylko tu czuję sie normalny... a wracając do Rezro
mam pytanie... wiesz co to nietolerancja? jeśli tak to napisz na pvr pogadamy
piractwo to często jedyna nadzieja na granie w fajne gry które nie istnieją już nawet w umysłach...
to jak sojusz? rozejm? albo chociaż koniec?
mój ojciec grał w fallouta i jako mały gżdyl lubiłem się przyglądać jak gra pierw w f1 potem f2 ft...itp potem dał mi do zagrania i tak zaczęła się moja fascynacja... mam oryginalkę f2 miałem f1 ale sie zgubiła (i instrukcja) potem grałem w ft i na koniec f3 :D
i błągam nie mówcie mi że nie wiem co to być samotnym :)
Lubie fistaszki w polewie czekoladowej z ogórkami... przyprawione flakami rozje*** zombi przedemną... o.O Moje GjEgJe: 11188824 ^.^

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Kwietnia 2011, 08:21:20 »
już w pierwszej klasie podstawówki uznali że jestem dziwny :) przyzwyczaiłem się taki już jestem według rówieśników jetem inny w szkole nikt mnie nie lubi :D sram na nich, zazdroszczą mi :/

Może cię to zaskoczy ale dobrze ciebie rozumiem. Jednak nie zmienia to faktu że przesadzasz bo to że lokalne otoczenie jest pustacie nie znaczy że taki jest cały świat.

a wracając do Rezro
mam pytanie... wiesz co to nietolerancja? jeśli tak to napisz na pvr pogadamy

Niektórzy określili by to jako "lewacki" argument... tolerancja nie usprawiedliwia wszystkiego, a ty zasłaniasz nią swoją niewłaściwą postawę (piractwo). Co do pvr to sam nie przeszedłeś na tą platformę gdy zacząłeś ze mną dyskutować więc mi tego nie wytykaj.

piractwo to często jedyna nadzieja na granie w fajne gry które nie istnieją już nawet w umysłach...

Jeśli gra nie znajduje się w sprzedaży (lub nie została przekwalifikowana na freeware) to mamy do czynienie nie tyle z piractwem tylko z abandonware... gdybyś uważnie mnie czytał to wiedział byś czemu dokładnie się sprzeciwiam: Naprawdę nie musisz i nie powinieneś pisać, skąd pobrać coś co jest w oficjalnej sprzedaży, a jeśli ktoś coś sobie sam skombinuje z "nieoficjalnych" źródeł to już jego sprawa.

to jak sojusz? rozejm? albo chociaż koniec?

Co proponujesz?

i błągam nie mówcie mi że nie wiem co to być samotnym :)

Mówię tylko że przesadzasz. Jesteś jak widzę człowiekiem młodym, a w tym wieku tak się ma... z czasem zrozumiesz, pogodzisz się z życiem i przestaniesz się użalać, by iść ciągle naprzód... aż z czasem znajdziesz coś dla czego warto żyć.

nieumarły13

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Zombie... duża giwera, albo cię zeżrą i wysrają...
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Kwietnia 2011, 09:25:12 »
STOP. koniec zamykamy ten dialog, w końcu trzeba podjąć dojrzałą decyzję :D kasujemy all cośmy na skrobali?
bo to raczej nie jest na temat "problem z instalacją"
Lubie fistaszki w polewie czekoladowej z ogórkami... przyprawione flakami rozje*** zombi przedemną... o.O Moje GjEgJe: 11188824 ^.^

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Kwietnia 2011, 09:38:34 »
Temat jest stary, a tu offtopy (o ile nie są spamem) są dość częste więc kasować nie trzeba. Przychylam się do prośby zakończenia tej dyskusji i ponawiam prośbę o niezamieszczanie Pirackich linków, jak i o nie podawanie namiarów na nie (jak ktoś zechce sobie je znaleźć to poszuka). No to kończymy.

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Kwietnia 2011, 12:34:14 »
@nieumarły13 Przepraszam, czasami jestem po prostu wredny :/

A tu zamieszczam kilka linków dla ludzi, którzy jeszcze chcieli by nabyć tego tecticsa legalnie:
GameTrade
GOG
CDPROgram
Gram.pl
Steam
Steam - Kolekcja Fallout

nieumarły13

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Zombie... duża giwera, albo cię zeżrą i wysrają...
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Kwietnia 2011, 13:16:55 »
hahaha... to ci kiedyś pomoże :D "Bądź jak najbardziej upierdliwy to cie zauważą" xD
nie jesteś wredny :P może ktoś znajdzie to i padnie ze szczęścia że znalazł to czego szukał długi czas :)
jestem za awansem dla ciebie (jeśli to wgl możliwe -.^)
Lubie fistaszki w polewie czekoladowej z ogórkami... przyprawione flakami rozje*** zombi przedemną... o.O Moje GjEgJe: 11188824 ^.^

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Kłopot z instalacją
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Kwietnia 2011, 16:16:11 »
Znowu robimy spam :D

Hmm... Nie zamierzam walczyć z piractwem (bo bym musiał odgrzebać działo tesli lezące gdzieś z gratami w garażu) ale myślę, że znajdą się te 3 czy 2 osoby które będą wolały kupić grę niż szukać po google.

I żeby zrobić jeszcze większy spam i być bardziej upierdliwym zamieszczam link do Humble Bundle :D Fajna stronka, kupujesz 5 gier i sam wybierasz ile za nie zapłacisz (cena od 1 $ czyli około 3 zł). Oczywiście nie znajdziesz takich tytułów jak Crysis 2 ale znajdziesz np World Goo (teraz niedostępny) czy Trine (piszę jak bym wiedział co to jest : D) I to moim zdaniem jest dobry sposób na piractwo: tanio, bez DRM i na kilka platform :)

PS Mam już rangę starszego kaprala a to już jest jakiś sukces przy tych głupotach co ostatnio piszę : D