Autor Wątek: [IV.2011] Filmowa aktualizacja od Zajączka  (Przeczytany 2142 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
[IV.2011] Filmowa aktualizacja od Zajączka
« dnia: 23 Kwietnia 2011, 03:19:24 »

Dawno już, przy okazji aktualizacji Trzynastego Schronu nie było już jakiegoś wstępniaka. Mogę sobie od razu założyć, że i tak ich nie czytacie, co od razu mnie zwalnia z konieczności wymyślania czegoś głupiego lub mądrego. Mogę również odpalić starą płytę i pojechać tematami, za których omawianie ma spore i oddane grono wiernych fanów oraz sympatyków.

No co wybrać, powiedzcie Wy mnie tu?

No nic mi nie powiecie, bo to w końcu ja go piszę, a demokracji ludowej nigdy na Schronie nie było. Jesteśmy oligarchiczni, ze skłonnościami do sekciarstwa, dla niepoznaki zaś maskujący się redakcjami, stowarzyszeniami i innymi rzeczami, których konieczności wprowadzania nie rozumie na Schronie chyba nikt poza mną.

I tym sposobem mam już ładną zajawkę, by zwierzyć się, że poniższe filmy są kawałem naprawdę dobrze zrobionego kina okołopostapokaliptycznego. Przynajmniej trzy, które widziałem. A tego czego nie widziałem, to być może kiedyś obejrzę.

Ooo! I taki to nam wyszedł ładny wstępniaczek. Menu aktualizacji zaś w rozszerzeniu newsa.

Filmowa aktualizacja Trzynastego Schronu:
Za udział w aktualizacji wzięli: Ati, Lily, Veron oraz Squonk.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: [IV.2011] Filmowa aktualizacja od Zajączka
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Kwietnia 2011, 10:13:00 »
Ciekawe czy ten zając to jakiś znajomy Schronka.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!