Autor Wątek: Towarzysze  (Przeczytany 5279 razy)

The Red

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Towarzysze
« dnia: 03 Lutego 2009, 17:53:17 »
Witam. Mam problem z NPC, a konkretnie z Fawkes. Nie chce się ona do mnie przyłączyć, chociaż spełniam warunek dotyczący karmy. Odesłałem Paladyn Cross do Cytadeli i został mi jedynie Ochłap, ale mutant nadal powtarza, że nie przyłączy się do mnie, ponieważ nie chodzi w miejsca które ja odwiedzam, czy coś w tym stylu. Pewnie to jakiś drobiazg ale nie wiem co mam zrobić. Jak ktoś wie to proszę o pomoc.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lutego 2009, 18:47:51 »
Jesteś pewien że masz dobrą karmę ? Odłącz Ochłapa i spróbój przyłączyć Fawske, może się uda.

The Red

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lutego 2009, 19:03:43 »
Mam nawet bardzo dobrą karmę. Próbowałem, ale nic z tego. Myslałem nawet, że może należy poczekać kilka godzin (aż Cross dojdzie do Cytadeli) ale to też nie pomogło. No nic. Mam jeszcze jedno pytanie. Po rozmowie z Fawkes i otrzymaniu G.E.C.K-a żołnierze Enklawy zawieźli mnie do Edena. Czy to już końcówka głównego wątku? (znaczy po tej rozmowie z prezydentem) Chciałbym żeby tak nie było bo nie odwiedziłem jeszcze b.wielu miejsc na mapie. Po zakończeniu wątku głównego nie można kontynuować zabawy prawda?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lutego 2009, 19:15:26 »
Nie, końcówka jeszcze przed tobą, jak będziesz chciał skończyć grę musisz iść do cytadeli - ale tam też nic się bez twojej zgody nie stanie.
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2009, 19:18:06 wysłana przez Holden »

The Red

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lutego 2009, 19:33:25 »
No to elegancko. Dzięki. Nie wiem nadal co zrobić z tą Fawkes, chyba jedynym rozwiązaniem jest ją olać, ale wydaje się pożyteczniejsza od Paladyn Cross. Lipa :(

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Lutego 2009, 19:43:38 »
Niezbadane są ścieżki bugów F3, pewnie padłeś ofiarą kolejnego wrednego błędu, z tego co kojarzę z forum to dość rzadkiego. Może ktoś będzie znał na forum odpowiedź. Jeżeli nie masz problemów z angielskim to zawsze warto poszukać na:

NMA http://www.nma-fallout.com/forum/index.php
 
Beth http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?&&CODE=autologin&fromemail=1

Fallout wiki http://fallout.wikia.com/wiki/Portal:Fallout_3

slodki111

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Towarzysze
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwietnia 2009, 08:26:46 »
Kolega sie po prostu pospieszyl bo tak gdzie po raz pierwszy spotykamy Fawkesa on faktycznie nie chce sie przylaczyc twierdzac ze nie chadza w miejsca gdzie my. Dopiero po rozpierniczeniu Raven Rock okazuje sie ze przybywa on nam z odsiecza, troszke za pozno ale i tak. Wtedy z checia dolacza do druzyny. Kolega juz nie pisal bo pewnie to po czasie jak doszedl do momentu, skminil.