Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Pa寮ziernik 21, 2019, 17:23:02 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Kt鏎y skecz Twoim skromnym zdaniem powinien wygra w "Montipajtonowym konkursie togowym" ?  (G這sowanie sko鎍zone: Kwiecie 27, 2011, 21:22:23 )
"Naj鄉ieszniejszy kawa 鈍iata" Rezro - 1 (6.7%)
"Owocowa samoobrona" Grosswick - 2 (13.3%)
"Puszkowo-Warkowy motocykl" nie wiem - 1 (6.7%)
"Hiszpa雟ka inkwizycja" songohan37 - 1 (6.7%)
"Knights Who Say NI" songohan37 - 3 (20%)
"BBC przeprasza za Trzynasty Schron" nie wiem - 0 (0%)
"Kolczasty Ziutek" songohan37 - 1 (6.7%)
"Ministerstwo/Batalion/Brygada G逝pich Krok闚" songohan37 - 0 (0%)
"Zak豉d pogrzebowy" Hugo1979 - 4 (26.7%)
"Przeszczepy organ闚 od 篡wych dawc闚" Rezro - 2 (13.3%)
G這s闚 w sumie: 14

Strony: [1] 2 3 4   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Montipajtonowy konkurs togowy - g這sowanie  (Przeczytany 14354 razy)
toga5
Knight of Ni
*
Wiadomo軼i: 836

идиот pиот

« : Kwiecie 20, 2011, 21:22:23 »

W zwi您ku z oficjalnym zako鎍zeniem "Montipajtonowego konkursu togowego", dzia豉j帷 w oparciu o 6 Regulaminu og鏊nego konkursu, mam zaszczyt i nieukrywan przyjemno嗆 og這si ankiet maj帷 na celu wy這nienie zwyci瞛cy.

Pragn podzi瘯owa wszystkim uczestnikom za nades豉ne prace, jak i tym kt鏎zy nie wzi瘭i udzia逝 w konkursie za prace nienades豉ne.

Niech wygra najlepszejszy ! A raczej ten kt鏎ego Wy uznacie za takowego.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 4777

Sejmik szlachecki musi by, a nie porz康ek!

« Odpowiedz #1 : Kwiecie 20, 2011, 22:11:05 »

Szkoda, 瞠 mo積a tylko na jedn prac g這sowa  Cry

Oto cz這wiek sta si taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstaw dzia豉nia zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 8805

Wytyczaj帷 kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Kwiecie 20, 2011, 23:01:31 »

A s gdzie one zebrane w jedno miejsce, by mo積a by這 zapozna si co kto wysma篡?

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
Jerzy
Major - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 1504

Nie mo瞠sz by lisem, lwem te nie, b康 je瞠m

« Odpowiedz #3 : Kwiecie 20, 2011, 23:02:32 »

W poprzednim, zamkni皻ym temacie.

Historia uczy nas tylko tego, 瞠 jeszcze nigdy, nikt si z niej niczego nie nauczy.
Co si ko鎍zy, co si zaczyna- apokalipsa jest wok馧.
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Kwiecie 21, 2011, 01:11:34 »

Ale zebrane w jednym po軼ie, razem, a nie pomi璠zy postami - nazwijmy to dyplomatycznie - technicznymi  Tongue

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
Hugo1979
St. sier瘸nt sztab.
*
Wiadomo軼i: 448

« Odpowiedz #5 : Kwiecie 21, 2011, 09:25:47 »

"Naj鄉ieszniejszy kawa 鈍iata" Rezro
Dostajemy misj w trakcie kt鏎ej mamy odnale潭 superbro ukryt gdzie przed wielk wojn, gdy to nam si udaje znajdujemy sarkofag w kt鏎ym spoczywa "naj鄉ieszniejszy kawa 鈍iata". Nasz bohater wypowiada co w stylu "zaiste poczucie humoru to gro幡a bro... zbyt gro幡a by wpa嗆 w r璚e cz這wieka" i odchodzi.

Niestety mam ju skleroz i na wi璚ej inwencji, mnie nie sta... to tyle.

"Owocowa samoobrona" Grosswick
Z miejsca mog zaryzykowa stwierdzenie, 瞠 w ewentualnej kontynuacji Fallouta, istnie b璠zie bractwo stali, ncr, albo jaka inna fajna i pot篹na organizacja, do kt鏎ej nasz nieugi皻y bohater strasznie i potwornie b璠zie chcia si dosta, by p騧niej wozi si po pustkowiach i szpanowa nowym logo. Wi璚 przyjmijmy, 瞠 nasz bohater po karko這mnych wyczynach zostaje dopuszczony do bram 闚 organizacji. Zostaje przed nim jeszcze jedna formalno嗆: Przej嗆 standardowe szkolenie bojowe.
Wi璚 w 鈍ie簑tkim wypranym mundurze (lub w stylowej podkoszulce i kalesonach jak kto woli), stawiamy si na zbi鏎ce, i od naszego nowego sier瘸nta dowiadujemy si, 瞠:
https://lh6.googleusercontent.com/_v9AUFoUsnRA/TaGR-2bx_rI/AAAAAAAAAhg/wgPe2eGCcLk/prj1.jpg

"Puszkowo-Warkowy motocykl" nie wiem
W jakim mafijnym mie軼ie w stylu Nowego Reno dostajemy zadanie od jednego z gangster闚, 瞠by odebra haracz od jednego z jego protegowanych. Okazuje si jednak, 瞠 ten w豉郾ie podopieczny chce przej嗆 pod skrzyd豉 innego mafiozo i dlatego musimy mu zaimponowa, 瞠by jednak pozosta poddanym gangstera, dla kt鏎ego wykonujemy zadanie. Po uzyskaniu zadania wychodzimy z kwatery gangstera, a przy wyj軼iu zaczepia nas jego dziewczyna, kt鏎a szepce nam do ucha, 瞠 nie chce, 瞠by temu, od kogo mamy zdoby kas, sta豉 si krzywda, a je郵i chcemy mu zaimponowa, powinni鄉y pojecha po haracz jakim wypasionym motocyklem, bo go軼iu szaleje na ich punkcie.

Oczywi軼ie nie mamy motocykla.

Nakazujemy jednemu z naszych towarzyszy symulowa d德i瘯 motoru, a sami z resztek z這mu zbijamy jak捷 ram, kt鏎a ma niby symulowa motocykl. Nasz cz這wiek siedzi w Krakach i g這郾o si wydziera, robi帷 „brum, brum, rum tum tum”, my natomiast na ramie opartej na chybotliwych k馧kach, odpychaj帷 si nogami, podje盥瘸my pod siedzib go軼ia, kt鏎y ma nam zap豉ci. Oczywi軼ie na pomys skonstruowania prowizorycznego motocykla mo瞠 nas naprowadzi jaki szalony starszy cz這wiek, jak to zwykle bywa, przy wychodzeniu z siedziby gangstera, dla kt鏎ego pracujemy. No ale dobra, podje盥瘸my i wo豉my do goryli strzeg帷ych wej軼ia do budynku, czy ich szef jest w domu. Wtedy jeden z goryli pyta, czy przyjechali鄉y motocyklem (tym motocyklem, na kt鏎ym siedzimy). Odpowiadamy, 瞠 naturalnie tak. Goryl bystrze zauwa瘸, 瞠 w konstrukcji naszego z這mowego motocykla tkwi puszka Warki. Uprzejmie pytamy o co mu chodzi, a on ripostuje, 瞠 nasz motocykl sk豉da si ze z這mu i krzycz帷ego w krzakach cz這wieka, kt鏎y pr鏏uje na郵adowa d德i瘯 motocyklu. W tym momencie przypominamy sobie o naszym kompanie, krzyczymy do niego, ka膨c mu si uspokoi i stwierdzamy, 瞠 „wcale nie”. Goryl ponownie stwierdza, 瞠 nasz motocykl to tandeta, a jego konstrukcja pozostawia wiele do 篡czenia. Odpowiadamy „No i co z tego, wyruszyli鄉y niedawno i nie zd捫yli鄉y zrobi zapas闚 benzyny. Przyje盥瘸my od zwierzchnika waszego szefa”

Goryl: „Sk康 macie puszk Warki?”
MY „Co?”
Goryl „Sk康 macie u licha puszk po Warce?”
My „Znale幢i鄉y je”
Goryl „Czy瘺y? W Ameryce? Przecie akcja tej gry toczy si w Ameryce!”
My „Jak to?”
Goryl „Jak niby puszka po polskim piwie znalaz豉 si w Ameryce?”
My „Meksykanie, Chi鎍zycy, Polacy– niby nie s z Ameryki, ale ich widok nikogo tutaj nie dziwi”
Goryl „Sugerujesz, 瞠 puszka te jest nielegalnym imigrantem?”
My „Nie, ale sugeruj, 瞠 kto m鏬 j tu przywie潭”
Goryl „Nie ma takiej opcji, nie przesz豉by kontroli celnej. Wszystkie metalowe przedmioty s wykrywane przez bramk”
My „Aluminium nie wykazuje w豉sno軼i magnetycznych, wi璚 mo積a je spokojnie przemyci”
Goryl „Nie ma takiej opcji, puszki nie s z czystego aluminium, s zanieczyszczone 瞠lazem, zawsze!”
My „No c騜, w takim razie kto m鏬 owin望 t puszk miedzian cewk, kt鏎a hmm….”
Goryl „Kt鏎a co?”
My „Najwyra幡iej nie mam pomys逝. Czy to takie wa積e? Chc si widzie z waszym szefem i to pr璠ko!”
Goryl „Najpierw powiedz sk康 masz puszk Warki”
My „Powiedzmy, 瞠 przyni鏀 j jaki ptak”
Goryl „Jaki?”
MY „Koliber”
Goryl „Koliber przeni鏀 puszk?”
My „Z豉pa j za kluczyk”
Goryl „To niemo磧iwe. To kwestia stosunku mas. Koliber nie m鏬 przenie嗆 puszki przez ocean”
My „Pusta puszka jest lekka”
Goryl zaczyna naradza si ze swoim koleg. W ko鎍u dochodz do wniosku, 瞠 koliber nie m鏬豚y przelecie przez Ocean, bo jest zbyt szeroki. Zreszt po pierwsze tak naprawd niewiadomo gdzie ta Polska le篡, puszka mo瞠 pochodzi nawet z pa雟twa, w kt鏎ym chodzi si do g鏎y nogami i wtedy 瘸den koliber nie m鏬豚y jej przynie嗆 do Ameryki.

"Hiszpa雟ka inkwizycja" songohan37
By豚y to mini quest (nie zaznaczony w dzienniku).

Jeden z mieszka鎍闚 NV, za drobn op豉t, sprzeda豚y nam has這 gwarantuj帷e zni磬 u Francise Garret.
Has這 brzmia這by :Edno z瘸r mimo 鈔odu
Po zagadaniu z Francise, panienka oczywi軼ie nie wiedzia豉by o co chodzi i prosi豉 o powt鏎zenie a nast瘼nie wyja郾ienie has豉
Jedn z opcji odpowiedzi by這by: Sam nie wiem, Pan XXX kaza mi to powiedzie, nie spodziewa貫m si Hiszpa雟kiej Inkwizycji
Po wypowiedzeniu tych s堯w wpad這by trzech skryb闚 ubranych na czerwono, z czego jeden krzykn掖by:
"Nikt nie spodziewa si Hiszpa雟kiej Inkwizycji. Nasza g堯wna metoda to zaskoczenie... zaskoczenie i strach... Dwie metody: strach i zaskoczenie... i bezwzgl璠na skuteczno嗆. Trzy metody: strach, zaskoczenie, bezwzgl璠na skuteczno嗆... i niemal瞠 fanatyczne oddanie Papie穎wi. Cztery..."
Po czym speszeni wychodz
Je郵i bohater ponownie pogada豚y z Francise i wybra opcj : Nie spodziewa貫m si Hiszpa雟kiej Inkwizycji, skrybowie wr鏂iliby z podobn gadk. Jednak teraz m闚i豚y drugi skryba (adept), kt鏎y gupi豚y si w tek軼ie. Tutaj mieliby鄉y mo磧iwo嗆 pomocy adeptowi i wybrnie kolejnych metod u篡wanych przez Inkwizycj: Zaskoczenie, Strach, Bezwzgl璠na Skuteczno嗆 i oddanie Papie穎wi.
Je郵i bohater odpowiedzia豚y dobrze na wszystkie cztery pytania zosta豚y uznany za Inkwizytora i otrzyma豚y szaty Hiszpa雟kiej Inkwizycji daj帷e boost do skradania si

"Knights Who Say NI" songohan37

"BBC przeprasza za Trzynasty Schron" nie wiem
Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron, Trzynasty Schron.

Trzynasty Schron

BBC przeprasza za powy窺zego posta

"Kolczasty Ziutek" songohan37
Zawsze Lubi貫m Kolczastego Ziutka z LCMP. Dlatego nie obrazi豚ym si, gdyby jaki easter egg do niego nawi您a poprzez np:
1. Dodanie Bossa- Kolczastego Ziutka (Zmutowanego Kretoszczura), kt鏎y zamiast piszcze wo豉豚y: Disdane
2. Dodanie napisu (Disdane) na 軼ianach w r騜nych lokacjach Fallouta (znalezienie wszystkich wi您a這by si oczywi軼ie z nagrod巢
3. Dodanie NPC (by mo瞠 nawet towarzysza) Disdana z wytresowanym kretoszczurem (Ziutkiem)
4. Jeden z 熜un闚 m鏬豚y twierdzi, 瞠 s造sza, jak jeden ze szczur闚/ kretoszczur闚 m闚i Disdane
(pic related)

"Ministerstwo/Batalion/Brygada G逝pich Krok闚" songohan37
Proponowa豚ym dodanie Ministerstwa/Batalionu/Brygady G逝pich Krok闚 do 鈍iata Fallout. Byliby to saperzy, kt鏎zy poprzez wieczne unikanie nadepni璚ia na miny nabawiliby si syndromu g逝piego chodzenia. Gdyby posta pogada豉 do z ich przyw鏚c podczas, gdy mia豉by okaleczone obie nogi otrzyma豉by bonus do rozbrajania min lub perka lekki ch鏚. (M鏬豚y by to by random encounter)

"Zak豉d pogrzebowy" Hugo1979
(Mini-)Quest pojawiaj帷y si po tym, jak zginie jeden z naszych towarzyszy (cho w sumie to niemo磧iwe, ale co tam, ten zginie  ) - POGRZEB TOWARZYSZA.
Aby go wykona, musimy si uda do Arefu . Tam okazuje si, 瞠 jeden z mieszka鎍闚 rozwin掖 interes... pogrzebowy.
Zagadujemy go i rozpoczyna si dialog:
GRABARZ: Dzie dobry. Czym mog s逝篡?
MY: M鏬豚y mi pan pom鏂? M鎩 towarzysz w豉郾ie umar i chcia豚ym zapewni mu godny poch闚ek.
GRABARZ: Oczywi軼ie, przecie zajmujemy si sztywniakami.
MY: Co?
GRABARZ: Mo瞠my zrobi trzy rzeczy: spali go, pogrzeba albo wyrzuci.
MY: Wyrzuci?
GRABARZ: No, do Potomaku.
MY: Co?
GRABARZ: Lubi go pan?
MY: Tak.
GRABARZ: W takim razie go nie wyrzucimy. Co pan woli - pogrzeba go czy spali?
MY: A co pan poleca?
GRABARZ: Oba sposoby s paskudne. Je郵i go spalimy, ogarn go p這mienie i zacznie skwiercze, co mo瞠 go troch przerazi, je郵i nie jest ca趾iem martwy. Ale to szybki spos鏏. Dostanie pan gar嗆 popio逝 i b璠zie udawa, 瞠 to jej prochy. A je郵i go pogrzebiemy, zaczn go zjada paskudne robaki. I jak powiedzia貫m, mo瞠 go to przerazi, je郵i nie jest ca趾iem martwy.
MY: Rozumiem. Ale on na pewno nie 篡je.
GRABARZ: Gdzie go pan ma?
MY: W worku.
GRABARZ: Moge zerkn望? (zagl康a) M這do wygl康a.

I tu pojawiaj si trzy opcje. Oczywi軼ie wcze郾iej te by by造 r騜ne opcje dialogowe, ale nie maj skeczowo-questowego znaczenia (to poni瞠j te jest jak捷 moj wariacj Wink )

1. MY: Tak, umar m這do. Ja si zdecyduj na spalenie
圭iemnienie ekranu. Filmik, jak trumna wje盥瘸 do spalarni, cia這 zaczyna skwiercze, a... zmar造 towarzysz krzycze, 瞠 nie chce umiera, ale jest za p騧no. Spala si, my dostajemy jego prochy, kt鏎e dodaj nam +1 do szcz窷cia gdy je nosimy.

2. MY: Tak, umar m這do. Chcia豚ym go pochowa.
圭iemnienie ekranu. Filmik z pochowania, s造cha jakie stukanie w trumn:
GRABARZ: O, chyba idzie burza.
MY: Ale jak to? S造cha stukanie.
GRABARZ: Nie, nie, to burza. Wyra幡ie s造cha. Prawda Fred?
POMOCNIK GRABARZA: Tak, oczywi軼ie, 瞠 burza. Kto niby by stuka?!
Odchodzimy 'z kwitkiem'.

3. MY: Tak, umar m這do.
GRABARZ: (do pomocnika) Fred!
FRED: Tak?
GRABARZ: Chyba mamy co do 瘸rcia!
MY: Co takiego? Proponuje pan zje嗆 mojego koleg?
GRABARZ: Tak. Ale nie na surowo.
My: Co?
GRABARZ: Zrobimy z niego piecze z frytkami, broku豉mi i sosem chrzanowym.

3a. MY: W 篡ciu na to nie pozwol! Po moim trupie!
GRABARZ: Ok, jak chcesz!
Rozpoczyna si walka.

3b. MY: W豉軼iwie to jestem troch g這dny.
GRABARZ: 安ietnie!
MY: Z pasternakiem?
GRABARZ: Fred, skocz po pasternak!
MY: Wie pan, mam jednak opory.
GRABARZ: Co panu powiem. Zjemy go, a je郵i pan potem b璠zie mia poczucie winy, wykopiemy gr鏏, a pan do niego zwymiotuje.
A. Mo瞠my si zdecydowa na zwymiotowanie, wtedy pokazuje si filmik, jak grabarz i jego pomocnik ko鎍z kopanie do逝, nast瘼nie nasza posta wymiotuje do tego do逝, grabarz i pomocnik d馧 zakopuj.
B.Mo瞠my si zdecydowa niewymiotowa, wtedy otrzymujemy +1 do wytrzyma這軼i.

"Przeszczepy organ闚 od 篡wych dawc闚" Rezro
Ha! W豉snie wpad這 mi takie co do g這wy! Podpisujemy z jednym lekarzem odp豉tn umow o dawstwie organ闚 po ewentualnej 鄉ierci (niby kasa za friko). Niespodziewanie po jakim czasie pojawiaj si najemnicy 膨daj帷 wype軟ienia umowy i oddania im naszych organ闚... spotkanie co oczywiste ko鎍zy si walk .

(Pomys zaczerpni皻y z "Sensu 砰cia wg. Monty Python'a")

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Kwiecie 21, 2011, 20:25:47 »

No brawo Hugo!* Teraz to ma to jaki 豉d i sk豉d, i mo積a to polansi w szerokim 鈍iecie  Dooobre

* - 95 kilo pochwa z wpisaniem do akt i 5 kilo wpierdolu aby za bardzo w pi鏎ka nie obr鏀 Zwyrol

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Kwiecie 21, 2011, 21:04:03 »

O, sami si u篡szkodnicy organizuj, super  Kiss

toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #8 : Kwiecie 21, 2011, 23:40:30 »

Kto by pomy郵a ...

Wracaj帷 do tematu (瞠by nikt mnie nie ochrzani za offtopowanie) to prosz uczestnik闚 konkursu o podanie jak ksi捫k, i dlaczego (mo瞠 by bez dlaczego) chcieliby otrzyma jako nagrod. I czy musi by to ksi捫ka n闚ka sztuka, czy ju czytni皻a.
Rezro
St. chor捫y
*
Wiadomo軼i: 4033

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #9 : Kwiecie 22, 2011, 00:23:06 »

A nie mo積a tego po prostu zg這si po wgranej? Jako nie widz sensu rozpisywania si na ten temat, ale skoro ju pytasz to wiele dobrego s造sza貫m o "Apokalipsie wg. pana Jana", sporo si te M闚i o "Metro 2033" ale tu prosi bym opini kogo kto to czyta (znane nie znaczy jeszcze dobre).
kryspin013
St. sier瘸nt
*
Wiadomo軼i: 412

« Odpowiedz #10 : Kwiecie 22, 2011, 00:39:09 »

Mi si Droga (The Road) podoba Smiley

Hugo1979
St. sier瘸nt sztab.
*
Wiadomo軼i: 448

« Odpowiedz #11 : Kwiecie 22, 2011, 08:04:14 »

O, sami si u篡szkodnicy organizuj, super  Kiss
To preludium do przej璚ia w豉dzy! muahahahah Hyhyhy Ordynus?
« Ostatnia zmiana: Kwiecie 22, 2011, 10:38:50 wys豉ne przez Hugo1979 » Zapisane

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #12 : Kwiecie 22, 2011, 10:22:30 »

wiele dobrego s造sza貫m o "Apokalipsie wg. pana Jana"

Nie wierz w te plotki. "Apokalipsa..." to dobra rozrywka, ale je郵i chodzi o logik i tre嗆, to jest cieniutka jak podpaska always.

Grosswick
St. sier瘸nt
*
Wiadomo軼i: 432

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #13 : Kwiecie 22, 2011, 10:45:05 »

wiele dobrego s造sza貫m o "Apokalipsie wg. pana Jana"

Nie wierz w te plotki. "Apokalipsa..." to dobra rozrywka, ale je郵i chodzi o logik i tre嗆, to jest cieniutka jak podpaska always.
a zako鎍zenie to czyste fantasy Cheesy
-klimat 鈍iata ok, ale wiarygodno嗆 le篡.

gadulec: 5765578
"Cz這wiek cz這wiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
Rezro
St. chor捫y
*
Wiadomo軼i: 4033

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #14 : Kwiecie 22, 2011, 11:20:26 »

Ja tam my郵a貫m 瞠 to obrazoburczy paszkwil na obecn sytuacj polityczno-spo喚czn, a w takich nie liczy si logika lecz przes豉nie? No chyba 瞠 si pomyli貫m? No ale skoro nie polecacie to w takim razie niech b璠zie Metro.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #15 : Kwiecie 22, 2011, 11:56:49 »

Je郵i mia豚y to by paszkwil, to wyszed wyj徠kowo s豉by. To raczej weso豉 wizja tego co mo瞠 by z Polsk po wielkim bum.

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #16 : Kwiecie 22, 2011, 13:42:27 »

G闚no tam wiecie waszmo軼ie, ooo!  Zwyrol

Ja to co prawda powinienem mie focha na ReJS'a za to, 瞠 b璠zie na zh - bo jak og鏊nie wiadomo mam wizerunek osoby emocjonalnej, fochliwej i pami皻liwej, wi璚 musz go piel璕nowa by ludzie nie pomy郵eli sobie, 瞠 jest inaczej - ale w "Apokalipsie..." widz co wi璚ej ni tylko lekk bajeczk o tym jacy to Polacy s fajni.

Takie co to uprawia Wolski, natomiast Szmidt po pierwsze za這瞠nia do swojej ksi捫ki opracowa ju w 2001 roku, a napisa j pod koniec 2002, czyli w zupe軟ie innym 鈍iecie ni mamy to teraz. Bo to tak samo jakby鄉y oceniali tw鏎czo嗆 Verna z dzisiejszych czas闚. Widz w niej pewn form strachu przed wata磬ami w rodzaju Leppera, widz tam wizj maksymalnego skurwienia si naszej klasy politycznej, kt鏎 mo瞠 przegoni tylko wi瘯szy skurwiel ni oni. Widz tam wreszcie humorystycznie opisan sympati do naszej armii i ludzi w mundurach, nie m闚i帷 ju o specyficznie wyra穎nej mi這軼i do naszej - niestety jedynej - Ojczyzny.

Ksi捫ka jest jak tanie czytad這 o mocarstwowej Polsce, ale w przeciwie雟twie do wielu podobnych jej ksi捫ek, nie ma w niej odniesie do naszego mesjanizmu, dziejowo軼i i w og鏊e jacy to jeste鄉y fajni. Jak ju widz tam wizj "jakimi to jeste鄉y skurwielami".

I za to w豉郾ie ceni "Apokalips wed逝g Pana Jana" i nie mam focha na ReJS'a nawet za to, 瞠 na zh b璠zie  Hyhyhy Hyhyhy Hyhyhy

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #17 : Kwiecie 22, 2011, 13:45:09 »

Z wzgl璠闚 czysto formalnych zapytam: Squonk, skoro ju tutaj wylewasz swoje smuty na temat tego, 瞠 幢e oceniamy t s豉ba pozycj, to czy w og鏊e zag這sowa貫 w ankiecie w tym temacie?  Zwyrol

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Kwiecie 22, 2011, 13:48:27 »

Zdziwiłbyś się na kogo zagłosowałem, jak się pewnie zdziwisz, że w ogóle  Zwyrol

Do tego polansiłem to nawet w swoich kręgach (stąd mój wniosek o ogarnięcie nadesłanych prac) - lubiących MP - ale z racji odbierania mnie przez nie jako lekką dziwną osobą, szału aktywności nie przewiduję. No jednak sobą trzeba zawsze być, bo medialny odbiór to co innego  Tongue

toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #19 : Kwiecie 22, 2011, 22:11:37 »

Skoro ju zesz這 na "Apokalips ..." to rzeczywi軼ie nie ma co poleca, a tym bardziej kupowa. Chyba 瞠 kto ma skrzywienie militarno-autorytarne. Pierwsze kilkana軼ie/kilkadziesi徠 stron czyta si z przyjemno軼i, ale jak to cz瘰to bywa - mi貫 z貫go pocz徠ki. Po "katedrze" jest coraz gorzej i tylko fani trzymania spo貫cze雟twa siln r瘯 za jaja mog mie przyjemno嗆 z lektury.

Wracaj帷 do apelu, to Grosswick, songohan37, Hugo1979 proszeni s o podanie pozycji ksi捫kowych jakie chcieliby otrzyma, gdyby to im przypad laur zwyci瘰twa. Jeszcze nic nie jest rozstrzygni皻e ...

Strony: [1] 2 3 4   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!