Autor Wątek: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?  (Przeczytany 94570 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #180 dnia: 04 Lutego 2014, 20:24:08 »
Mnie tam bawi jedno.. Aq użył argumentu "uderz w stół" w sytuacji w której ja nie stanąłem w swojej obronie, a tylko odbiłem piłeczkę. Czyżby zakładał z góry że coś jest na rzeczy i że będę się bronił? No cóż.. co do jego "poziomu" raczej wątpliwości nie mam.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #181 dnia: 04 Lutego 2014, 20:53:29 »
rezro  :emanacja13s: nie znasz mnie w ogóle, po co więc taka gadka, nie wszystko kręci się w koło twojej dupy
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #182 dnia: 04 Lutego 2014, 22:29:58 »
Czy ja gdzieś mówiłem że cię znam? Po prostu jak walnąłeś to..
a sądzisz, że bez google poziom dyskusji i wiedzy co poniektórych użytkowników będzie nadal taki sam ?;)
To ci odpowiedziałam dla jaj.. (swoją drogą to jakieś dziwne założenie podałeś?)
Jak się obawiasz że sobie nie poradzisz Aq, to weź ze sobą Smartfona :D
A ty z kretyńskim..
uderz w stół a ....
No jak widać się odezwały i widać w okół której dupy to się kręci.. nie mojej, choć widać tego nie zapałałeś :/

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #183 dnia: 04 Lutego 2014, 22:35:29 »
Jasiu rzucił ciekawą propozycją, a Wy wolicie o dupie  :fj  Żeby chociaż Maryny...
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #184 dnia: 04 Lutego 2014, 22:55:37 »
Moja dupa popiera pomysł i jest umiarkowanie zainteresowana, w sensie dowlecze się jeśli będzie jej czas i termin odpowiadał. Jak to mówią, człowiek umiera - na dupie leży, wszystko na świecie od dupy zależy. Więc się podporządkuję.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #185 dnia: 04 Lutego 2014, 23:44:22 »
Podobnie.. mam ostatnio mało czasu, ale jeśli termin i lokalizacja będzie znośna to chętnie wpadnę.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #186 dnia: 05 Lutego 2014, 00:58:47 »
Nie sądzę, że wszyscy bazują tutaj na Google przy każdej wypowiedzi, chcę się po prostu spotkać przy jakimś browarze, żeby nie było, że znamy się tylko w wirtualu  :piwo2:  :zwr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #187 dnia: 05 Lutego 2014, 08:03:36 »
 :piwo2: i poziom dyskusji się podniesie  :)
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #188 dnia: 05 Lutego 2014, 10:55:40 »
Lokalizacja znośna, tzn. gdzieś w środku Polski, żeby każdy miał mniej więcej tyle samo do przejechania? :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #189 dnia: 30 Marca 2017, 00:10:50 »
nie podoba mi się zalewanie działów dot. kinematografii i filmografii kupą różnych pozycji kompletnie nie związanych z tematyką schronu. Proponuje pozamiatać to w jeden post "nie związane", tam sobie będzie mógł każdy opisać swój serial czy też film który mu się spodobał, a który nie jest związany. Ogólnie we wszystkich działach mogło by być coś takiego jak nie związane lub inna nazwa. Schronowicze mogli by tam wrzucać rożne rzeczy i w drodze dyskusji mogło by to ewoluować do związanego. 
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #190 dnia: 30 Marca 2017, 00:57:37 »
Doszedłeś to tej samej kwestii, która wywołuje również ogromne ( :wpr13s:) spory w redakcji, co "jest tematyką Schronu"  :hyh Uważam, że sztywne trzymanie się jakiejś niezdefiniowanej definicji tejże tematyki, jest prostą drogą... No nie wiem do czego w sumie, poza tym, że bez szerszego otworzenia się na pop-kulturę, robi się nudno.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #191 dnia: 30 Marca 2017, 08:02:52 »
No to może Aq zostawimy tylko to co dotyczy Fallouta, bo to oryginalna treść schronu? Co ja poradzę że filmów post-apo jest mało i nie zawsze są z mojej perspektywy warte obejrzenia? Ja nie jestem redaktorem a to jest tylko i wyłącznie forum więc, co twa opinia tak w zasadzie ma nawet do schronu jako takiego? Tym bardziej że nie przypominam sobie być sam był aktywy w temacie, więc twoja opinia jest jak narzekanie na polityków przez osoby które nie chodzą na wybory..

Bez dalszego komentarza..

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #192 dnia: 31 Marca 2017, 21:25:56 »
Nie mówię żeby wywalać, tylko żeby nie tworzyć nowych tematów, np w filmografii można zrobić nowy wątek i tam post po poście wrzucać co się obejrzało, co jest fajne i co nie związane. Przeciętny nowy schronowicz wchodząc na taki dział jest zmuszony wertować wszystko po kolei przekopując się przez wątki nie związane kompletnie z tematyką strony.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #193 dnia: 01 Kwietnia 2017, 07:35:18 »
Tylko w sumie po co? Filmografia na właściwym schronie bodajże jest od tego.. co najwyżej można by dać jakiegoś wyraźnego linka o ile go nie ma.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #194 dnia: 22 Grudnia 2017, 22:57:50 »
jedna kwestia do działu gry elektroniczne, proponuje (tak, tak teraz na to wpadłem) pod opisem gry którą się wstawia dodawać informację na jakiej platformie się w nią grało a jak PC to parametry kompa i system. Mamy różne sprzęty i nie wszystko wszystkim będzie działało tak samo.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #195 dnia: 22 Grudnia 2017, 23:04:16 »
A niby kto to ma robić? Zgłaszasz się na ochotnika? To jest tylko forum a nie główna storna, zaś informacje o które pytasz można spokojnie znaleźć w internecie.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #196 dnia: 22 Grudnia 2017, 23:15:55 »
ile ty tam tytułów wsadziłeś chyba najwięcej, to nie możesz pod opisem jak już piszesz napisać na czym grałeś? i czy dobrze gra działała?
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #197 dnia: 23 Grudnia 2017, 10:20:10 »
@Aq
Trochę bezsensowna robota. Przedstawiamy na Schronie gry które według nas z jakiegoś powodu są warte uwagi, zachęcamy do zapoznania, reklamujemy. A nie katalogujemy.
Nie mamy to tego czasu i narzędzi. I inni robią to już teraz bardzo dobrze. Wystarczy przecież zaznaczyć tytuł który ci się spodobał i kliknąć "szukaj". Drugi czy trzeci wynik wyszukiwania będzie prowadził do serwisu GryOnline lub sklepu sprzedającego grę. Tam dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz. A cały proces nie trwa nawet 5 sekund. Przez forum czy SG przecież gry nie kupisz, więc jeśli ci się spodoba to tak czy siak musisz wejść głębiej.
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #198 dnia: 23 Grudnia 2017, 12:55:25 »
Co więcej jeśli ktoś ma dobry komputer to odpali na nim wszystko, więc jedyna konkluzja to była by taka by kupić sobie dobry komputer. Nie sądzę by miało to jakąkolwiek wartość informacyjną. Zaś w przypadku konsol wysoka płynność jest obligatoryjna.

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #199 dnia: 23 Grudnia 2017, 13:49:09 »
Co więcej jeśli ktoś ma dobry komputer to odpali na nim wszystko, więc jedyna konkluzja to była by taka by kupić sobie dobry komputer. Nie sądzę by miało to jakąkolwiek wartość informacyjną. Zaś w przypadku konsol wysoka płynność jest obligatoryjna.

Co więcej nie warto być bucem.
Konkluzja jest taka aby sprawdzać na innych portalach grę po reklamie tutaj. Bo my nie zajmujemy się katalogowaniem, a inni robią to bardzo dobrze.

Warto wydać czasami na coś innego niż "dobry komputer". I warto otworzyć szerzej oczy i zobaczyć że nie jest to wymagane do cieszenia się dziełami kultury w postaci gier. Takie rady są totalnie z dupy.
W dzisiejszych czasach nawet na dobrym komputerze wiele gier wywołuje ostry  :cnsd. Przez partaczenie roboty przez twórców.
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "