Autor Wątek: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?  (Przeczytany 94969 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Listopada 2009, 00:49:05 »
Ale jakby co, to problem jest, oj jest. Tak na razie go tylko komunikujemy :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Lily

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #61 dnia: 13 Listopada 2009, 00:53:05 »
Dokładnie, z niektórych działów, gdzie jest właśnie tylko kilka tematów, można by je przenieść do najlepiej pasujących, bo to trochę bez sensu, gdy w takich znajdują się po dwa, czy trzy tematy, albo jeden :X ;)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #62 dnia: 13 Listopada 2009, 00:58:08 »
Poka jakie to działy czy tematy :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Lily

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #63 dnia: 13 Listopada 2009, 01:14:26 »
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?board=50.0 -> imo można by powrzucać to do innych działów
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?board=47.0 -> nie można by podkleić np. do działu "W schronowych trybikach"?
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?board=28.0 -> to w ogóle można z łatwością gdzieś podrzucić ;)
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?board=27.0 -> to też tak ni w pięć ni w dziewięć :P
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?board=32.0 -> to samo, do podrzucenia gdzieś

Dobra, to na razie tyle, późno, może jeszcze jutro bym coś "ciekawego" znalazła ;)

Tak w ogóle zwróciłam na to uwagę, bo mam spory staż moderatorski na jednym dość dużym forum, gdzie był konkretny ład i porządek, momentami wręcz zamordyzm, dlatego tak o tym mówię :P
« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2009, 01:16:29 wysłana przez Lily »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #64 dnia: 13 Listopada 2009, 01:19:23 »
I widzita - konkretne info co i jak.  8)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #65 dnia: 13 Listopada 2009, 02:09:54 »
Mam już pewną wizję na odchudzenie "zasobniastej" tablicy - ale nic poza tym, co się tu jakoś wkrótce pojawi  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #66 dnia: 13 Listopada 2009, 02:55:38 »
Nie żeby coś, ale męczymy o to sqounka od początku  :-X :P

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #67 dnia: 13 Listopada 2009, 19:49:41 »
Noo - pamiętam Holdena i moją reakcję na rozbudowę forum, która miała miejsce jakiś czas temu :P) Ale w sumie ja siedziałem cicho do tej pory :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #68 dnia: 14 Listopada 2009, 10:21:10 »
No Squonk, to wprowadzaj ideę w życie, czekamy :)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #69 dnia: 14 Listopada 2009, 13:10:50 »
Zaraki - muszę parę rzeczy jeszcze ogarnąć ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #70 dnia: 16 Listopada 2009, 02:03:55 »
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?board=50.0 >>> NIE, ponieważ jest to tablica z wyłączonym naliczaniem postów, na tematy jak najbardziej offtopowe.

http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?board=47.0 >>> NIE, ponieważ 10 lecie Trzynastego Schronu to ważna rzecz, więc będzie jeszcze wiele okazji by umieszczać tam okolicznościowe tematy  ;)

Reszta wniosków została "upchnięta"  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #71 dnia: 20 Grudnia 2009, 12:48:21 »
Może nie jest to błąd, ale mam taką uwagę. Od jakiegoś czasu wprowadziliście zawijanie newsów (czy jak to się zwie), co usprawnia ich przeglądanie. Ale mam tu takie zastrzeżenie: gdy czytamy rozwinięty news i chcemy powrócić do przeglądania to wracamy na sam początek news'ów i musimy przewijać w dół poszukując miejsce gdzie skończyliśmy ich oglądanie. Przy regularnym czytaniu nie jest to większy problem, ale jeśli się chce nadrobić zaległości bądź po prostu przejrzeć starsze wiadomości to już jest problem.

I jeszcze takie pytanie: czy dałoby się zrobić otwieranie w nowej karcie poszczególnych linków schronu, razem z telewizorkiem? Teraz gdy kliknę jakiś link środkowym przyciskiem myszy albo "otwórz w nowej karcie", to treść pojawia się w nowej karcie ale taka rozciągnięta, bez telewizorka.

Mam nadzieję na zastanowienie się nad moimi uwagami ;).
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski


Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #72 dnia: 20 Grudnia 2009, 12:56:01 »
Cytuj
Może nie jest to błąd, ale mam taką uwagę. Od jakiegoś czasu wprowadziliście zawijanie newsów (czy jak to się zwie), co usprawnia ich przeglądanie. Ale mam tu takie zastrzeżenie: gdy czytamy rozwinięty news i chcemy powrócić do przeglądania to wracamy na sam początek news'ów i musimy przewijać w dół poszukując miejsce gdzie skończyliśmy ich oglądanie. Przy regularnym czytaniu nie jest to większy problem, ale jeśli się chce nadrobić zaległości bądź po prostu przejrzeć starsze wiadomości to już jest problem.

Dzięki za zwrócenie na to uwagi, jak będziemy coś robić przy newsowni, to po marudzę na ten temat Hammerowi ;p

Cytuj
I jeszcze takie pytanie: czy dałoby się zrobić otwieranie w nowej karcie poszczególnych linków schronu, razem z telewizorkiem? Teraz gdy kliknę jakiś link środkowym przyciskiem myszy albo "otwórz w nowej karcie", to treść pojawia się w nowej karcie ale taka rozciągnięta, bez telewizorka.
To są uroki iframe, tak samo jak trochę dziwne odświeżania na schronie itd. problem zniknie wraz ze zniknięciem tej wrednej ramki - miejmy nadzieje że za całkiem niedługo.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #73 dnia: 21 Grudnia 2009, 17:25:00 »
Cytuj
Może nie jest to błąd, ale mam taką uwagę. Od jakiegoś czasu wprowadziliście zawijanie newsów (czy jak to się zwie), co usprawnia ich przeglądanie. Ale mam tu takie zastrzeżenie: gdy czytamy rozwinięty news i chcemy powrócić do przeglądania to wracamy na sam początek news'ów i musimy przewijać w dół poszukując miejsce gdzie skończyliśmy ich oglądanie. Przy regularnym czytaniu nie jest to większy problem, ale jeśli się chce nadrobić zaległości bądź po prostu przejrzeć starsze wiadomości to już jest problem.
A nie wystarczy kliknąć na przycisk NOWINY?? Ja tak robię i nie muszę myszkować po Schronie myszką  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #74 dnia: 21 Grudnia 2009, 17:29:49 »
No spryciarz. Ale to powinno działać tak jak mówi Sakul, bez kombinowania.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #75 dnia: 21 Grudnia 2009, 17:35:30 »
Ale tego nawet OP nie mają w swoich newsach, jeśli zrozumiałem dobrze o co Sakulowi chodzi  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #76 dnia: 21 Grudnia 2009, 18:04:14 »
No i co, że nie mają?  8)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #77 dnia: 21 Grudnia 2009, 18:18:52 »
No na OP to mają chyba problem z silnikiem, np brak możliwości edytowania komentarzy itd.

To ma właściwie działać jak kotwice w linkach, tylko że będzie opierało się na zmiennych (nie teoretyzuje dalej, bo się nie znam). Spytam się przy okazji czy da się to zrobić, i czy to dużo roboty - bo wiadomo, to również dobrze może być 15 minut jak i 2 godziny  :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #78 dnia: 21 Grudnia 2009, 18:25:32 »
Co do kotwic w linkach i wracania z powrotem to mi Hammer już tyle głowy nasuszył za to co zrobił Sajdon, że ja już nie chcę to zwracać uwagi nawet  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?
« Odpowiedź #79 dnia: 18 Lutego 2010, 04:39:36 »
Nie wiem czy było, ale wygarnę.

Od kiedy spamowanie komentarzy zmusiło redakcję Trzynastego do założenia tegoż forum, nastąpiła rewolucja. Ponieważ jest ono dużo przystępniejsze od Shamo, a i telewizorek jest fajniejszy od tamtejszej strony głównej z newsami, to wygryźliście im elektorat! Jak ktoś odwiedza jeszcze Shamo, to chyba zauważył jaki tam jest ruch. Brednie w bu... barze, oficjalne newsy w postkulturze, nieśmiertelna góra grosza... Ale nic ciekawego tam się nie dzieje! Przez was zmieniłem preferencje i to nie Shamo jest już moją ulubioną stroną...

Oh my God, they killed Kenny! ...You bastards!


Poza tym przydałoby się wreszcie wspomnieć w teledyskach, że przynajmniej jeden jest z Daily Motion.
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...