Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 18, 2019, 04:38:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?  (Przeczytany 56483 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Wrzesień 30, 2008, 00:47:46 »

Zauważyliście gdzieś błędy, guły, któryś redaktor na jakimś odcinku dał ciała? To temat na takie uwagi  Cool
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2008, 11:47:21 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
KeniG
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 30, 2008, 03:28:42 »

Ten temat to chyba jakaś dywersja wrogów Schronu! Każdy kumaty wie że Schron jest jak żona ma swoje wady ale dla czytelnika jest IDEAŁEM.

Wysłane ze schronu przeciwatomowego przy pomocy komputera Odra 1325
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 30, 2008, 09:34:08 »

Dla czytelnika może tak - ale redakcja musi mieć dupochron i pokazywać, że "reaguje na błędy i wypaczenia"  :Smiley

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
cubik2k
Sojusznicy 13S
*

« Odpowiedz #3 : Październik 04, 2008, 08:47:14 »

Wady takie, że wielu popularnych modów nie ma w swoich zasobach!
Poza tym, Schron niezbyt aktywnie popiera (poprzez newsy) prace rodzimych moderów (bardzo nielicznych, co myślę nie jest utrudnieniem, żeby wyłapać ich okresowe osiągnięcia i nagłośnić).
Chociaż nieoficjalnie niektórzy redaktorzy Schronu sami coś modują Cheesy

Fallout took three years to make. For the first six months, it was just me (Tim Cain). For the next six months, it was me, a scripter and an artist.

Polskie forum Fonline 2238, 2077 i innych: http://forum.newfmc.pl/index.php
Irrhas
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #4 : Październik 14, 2008, 12:17:19 »

Zgadzam się z przedmówcą Wink
Nie dało by rady wrzucić do "plikowni",pliczków poprawiających "rozdziałke"?
Wiem że takowe istnieją;a wielu graczy którzy po raz pierwszy maja styczność z F i F2,"odrzuca grafa" Wink
PS.Oczywiście 13Schron jest IDEAŁEM Grin
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2008, 12:20:11 wysłane przez Irrhas » Zapisane

Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...
Chris
Plutonowy
*

« Odpowiedz #5 : Październik 14, 2008, 15:05:59 »

Można by zrobić jakąś wtyczkę do spoilerów, dla przykładu podam zdjęcia z innego forum Smiley

Po zastosowaniu takiego czegoś informacja wygląda tak:

Myślę, że się przyda takie coś, zwłaszcza patrząc na coraz bliższą premierę F3.
Tam też forum jest SMF 1.1.6
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2008, 15:07:38 wysłane przez Chris » Zapisane
Jim Cojones
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Październik 14, 2008, 21:45:15 »

Wystarczyłoby, gdyby ludzie wiedzieli, że w BBcode działa coś takiego, jak color=transparent i nie byłoby problemu ze spoilerami. Wtedy, jeśli chcesz przeczytać, to zaznaczasz niewidzialny tekst:

Coś, jak niewidzialny atrament.

I już.

Firepower mate! Separates the men from the boys.
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #7 : Październik 16, 2008, 01:09:43 »

Po premierze F3 jak - OPADną - już emocje [;P] to w miarę możliwości powstanie dział o modach, tak rodzimych jak i zagranicznych, w którym może nie znajdziemy linków do plików, ale na pewno informacje o tym co, i gdzie można znależć, oraz mały ranking modyfikacji. Ale  możecie się tego spodziewać nie przed grudniem tego roku...
Micronus
Sojusznicy 13S
*

Lisek Jabłkowy

« Odpowiedz #8 : Październik 21, 2008, 21:11:33 »

Squonk:D

GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Październik 22, 2008, 01:13:27 »

To się nazywa miłość przez negację  :Smiley Embarrassed

Micronus
Sojusznicy 13S
*

Lisek Jabłkowy

« Odpowiedz #10 : Październik 22, 2008, 20:45:23 »

Że tak powiem: miłość od dupy strony Lips Sealed

GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Październik 22, 2008, 22:34:32 »

A wiesz, że takim czymś kreujesz wiadomy obraz Outpostu? Nie dość, że chlory to jeszcze pedryle  Cheesy

KeniG
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #12 : Październik 23, 2008, 01:34:11 »

Czuje się zniesmaczony. FUJ!

Wysłane ze schronu przeciwatomowego przy pomocy komputera Odra 1325
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #13 : Październik 23, 2008, 12:36:45 »

Tylko zważ, że dzięki temu strona wydaje się żywsza - kiedy ludzie widzą, że prowadzą ja osoby z krwi i kości pełni - wad. Np. "pedryle i chlory"  Kiss A u nas co? Wszyscy posągowi w swojej anonimowości  Wink

To dobry temat na sondę - ile byś chciał wiedzieć o redaktorach Schronu  Tongue

Micronus
Sojusznicy 13S
*

Lisek Jabłkowy

« Odpowiedz #14 : Październik 23, 2008, 20:14:35 »

ja bym chciał poznać Was... dogłębnie:D Embarrassed

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #15 : Październik 23, 2008, 21:09:39 »

No ba!!! W końcu są materiały na NK na których widać, że w niektóre miejsca lubisz dogłębnie wchodzić Tongue

Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #16 : Listopad 18, 2008, 22:55:32 »

ja za krótko tu jestem żeby wady wymieniać ;]  jak dla mnie 13S to kawał dobrej roboty i Na Razie nie zauważyłem jakiś rażących wałków.

PS:
    można by walnąć shoutboxa na forum (wiem że ten pomysł gdzie indziej się sprawdzał, tylko nie wiem po co by mógł być tu.... jak ktoś ma jakieś twórcze pomysły to prosze rozwinąć Tongue (ew. można w skojarzenia pograć:D ))
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 03, 2009, 00:19:26 »

Ja mam taka sugestie - pomyslcie nad jakims "odzielnikiem" miedzy njusami - bo czasami ciezko sie przebijac przez te "kobyły" - szczególnie, ze zauwazylem, ze uzywacie 5 czy 6 kolorow czcionek - czasami naprawde sie w oczach pi##%$oli....
Kaznodzieja
St. plutonowy
*

miziantrop

« Odpowiedz #18 : Styczeń 03, 2009, 00:26:19 »

A mnie się nie podoba, że nie ma tu kobiet(zbyt wielu) i cieszę się, że ta sprawa jest badana dogłębnie i z takim pietyzmem. Ktoś mi przeczytał moją głowę  Shocked

Modyfikacja: hm, no w sumie jest to odpowiedź na pytanie, które jest jednocześnie tematem, więc chyba nie jestem aż tak pijany, bo bardziej na temat, niż na temat być nie można  Wink (na dodatek jest pochwała szybkiej i skutecznej akcji mającej na celu poprawienie aktualnego stanu rzeczy), ale żeby nie było, to zwrócę oczy ku mojej poważnej na serio minirecenzji miniopowiadania i zawartej w niej miniuwadze: 404 występujący po kliknięcu na opowiadanie Witajcie w ciężkich czasach: Danse Macabre nie pozwala go przeczytać.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 01:27:42 wysłane przez McGregor » Zapisane
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 03, 2009, 00:36:02 »

Eee... nie pij tyle - zdaje sie, ze pomyliles temat Wink
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!