Autor Wątek: Ściągnąłem Fallouta 3 z sieci i teraz coś mi nie działa  (Przeczytany 5427 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
No dobra - wykaże się naiwnością, ale odwołam się do logiki i zdrowego rozsądku osób, którym przydarzyło się to co jest w temacie.

Otóż drogi graczu, "fanie" Falloutów - jeśli zrobiłeś takie coś - czyli zassałeś z sieci grę Fallout 3, odpaliłeś ją na swoim kompie i nagle gra zaczyna się wieszać czy inaczej "brykać" - to proszę Cię, ale nie zawracaj nam d...uszy swoimi problemami.

Nie wymagaj od nas znajomości co w takiej grze zmieniono, jakimi "poprawkami" ją wcześniej nakarmiono, co z niej wycięto, itp. Tutaj nikt nie kończył KKT* by znać odpowiedzi na te pytania, aby potem móc odpowiedzieć co też z grą jest nie tak.

Zassałeś grę - to zadaj pytanie tam skąd ją pobrałeś. Kupiłeś grę od jakiegoś łysola na rynku - zadaj pytanie jemu "czemu gra nie działa".

Miej chociaż szacunek dla naszej inteligencji, skoro masz gdzieś szacunek do ludzi, którzy zrobili Fallouta 3. Wówczas wszystkim będzie tu miło.

* KKT - korespondecyjny kurs telepatii  :-*
« Ostatnia zmiana: 25 Lipca 2009, 13:39:51 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.