Autor Wątek: Montipajtonowy konkurs togowy – faza druga  (Przeczytany 2554 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Montipajtonowy konkurs togowy – faza druga
« dnia: 22 Kwietnia 2011, 14:27:38 »

Po waszej owocnej aktywności w temacie, w którym mieliście przedstawiać propozycje easter eggów odwołujących się do Latającego Cyrku Monty Pythona przyszła kolej na kolejną fazę konkursu, w której wybierzecie zwycięski pomysł. Wszystko odbywa się w temacie pt. Montipajtonowy konkurs togowy – głosowanie. Właśnie tam Hugo1979 zebrał wszystkie zgłoszenia konkursowe w jednym poście. Wprowadzenie fazy drugiej konkursu, czyli wyboru zwycięzcy jest równoznaczne z zakończeniem fazy pierwszej, czyli z końcem nadsyłania prac konkursowych. Jak na razie oddaliście zaledwie 8 głosów, a jest Was na forum 1326 1 (a ta liczba wciąż rośnie). Oznacza to, że frekwencja wynosi 0,6%. Trzeba przyznać, że to nienajlepszy wynik, dlatego gorąco zachęcam do wykazania się inicjatywą obywatelską (albo użyszkodniczą) i oddania głosu na pracę, która się Wam podoba. Jeśli nie wiecie za bardzo czym jest Monty Python, to w rozszerzeniu nowiny znajdziecie odnośniki do źródeł inspiracji poszczególnych prac, czyli skeczy kabaretu, na których wzorowali się autorzy konkursowych easter eggów.

Przyznam szczerze, że na początku wpadłem na pomysł, żeby w zależności od tego ile głosów oddacie w ankiecie, która ma wyłonić zwycięzcę, podjąć wiążące decyzje dotyczące konkursów na Schronie (czyli mówiąc wprost – jeżeli głosów będzie niedostatecznie dużo, to przestanę – bo na resztę redakcji nie mam wpływu – organizować konkursy w ogóle). Ale mam lepszy pomysł. Jeżeli tym razem wykażecie się zwiększoną aktywnością, to w następnym konkursie organizowanym przeze mnie zwycięzcę również będą mogli wybierać, albo współwybierać użytkownicy forum. Oczywiście nie liczę na dużą frekwencję w obecnej ankiecie dotyczącej wyboru zwycięzcy (prowokacja!), dlatego ogłaszam taki pomysł publicznie. Zauważcie – właśnie na Schronie pojawiło się trochę demokracji i Wy możecie być tymi, którzy współrządzą ;-)

Lista skeczy Monty Pythona, na których bazowali twórcy prac konkursowych:
  *  Najzabawniejszy kawał świata
  *  Samoobrona przed napastnikiem ze świeżymi owocami
  *  Jaskółka i kokosy
  *  Hiszpańska inkwizycja 2
  *  Rycerze Ni
  *  Ogromny jeż
  *  Ministerstwo głupich kroków
  *  Skecz o zakładzie pogrzebowym
  *  Przeszczepy organów od żywych dawców
Od siebie dorzucę mój ulubiony skecz Latającego Cyrku, czyli Kurs menedżerów. Wszystkie powyższe skecze są dostępne w polskiej wersji językowej lub w wersji z napisami i właśnie do takich wersji zostały umieszczone odnośniki. Zachęcam do oglądania.

1 1326 to magiczna liczba. Składa się z 13 i 26. 13 to pierwsza liczba w matematycznym szeregu schronowym, a 26 to kolejna liczba w tym szeregu. Szereg zawiera znormalizowane wielkości wyznaczające jednorazową dawkę wpierdolu.
2 Okazało się, że nawiązanie do hiszpańskiej inkwizycji występuje m.in. w grze Europa Uniwersalis 3, jeśli gra się Hiszpanią. Pojawia się jako zdarzenie pozytywnie oddziałujące na państwo, a opis tego zdarzenia to Nikt się jej nie spodziewał.


----
91
« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2011, 16:11:50 wysłana przez nie wiem »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Montipajtonowy konkurs togowy – faza druga
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwietnia 2011, 14:33:37 »
Temat zamykam, a dyskusję proszę toczyć tutaj.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!