Autor Wątek: Nasty Fallout 3  (Przeczytany 6682 razy)

Jagoda

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 55
Nasty Fallout 3
« dnia: 03 Kwietnia 2011, 13:53:29 »



Wczoraj na stronie Nexusa znalazłam ciekawy mod, który przeznaczony jest raczej dla pełnoletniej rzeszy graczy. Mod ten nazywa się Animated Prostitution.
Modyfikacja ta posiada wiele ciekawych innowacji. Możemy parać się prostytucją, lub zmuszać naszych NPC, by pracowali jako nasze prostytutki - męskie lub żeńskie ;) Niestety Animated Prostitution wymaga FOSE, a jak nam powszechnie wiadomo dzięki naszej kochanej Cenega, FOSE nie chodzi. Zresztą o ile dobrze pamiętam, to Cenega zawsze, ale to zawsze coś spieprzy w swoich produktach. Najgorsze jest to, że nawet nie chce wysłuchać nas, czyli graczy. Cenega zawsze tłumaczy się tym, że ONI wiedzą lepiej. Koniec, kropka i nie należy ich pouczać, bo oni doskonale wiedzą co robią, a my, no cóż, w ogóle się nie znamy i nie mamy racji.  
Tak więc, nie będę skracała żywotności mojej klawiatury na opisywaniu tego, co myślę o Cenega i przejdę do dalszej części tego posta.
Rezygnując z Animated Prostitution znalazłam dwa inne mody. Co prawda zdecydowanie ograniczone w przeciwieństwie do Animated Prostitution, ale nadal mogące cieszyć gracza swoją funkcjonalnością. A są to: Desperate Pleasures Prostitution Mod v5 i Prostitution Mod. W chwili obecnej zapuszczam na moim PC-tku SonicStage i odtwarzam Szwedzką kapelę Sabaton - Attero Dominatus, na której znajduje się jeden z moich "najlepszejśych" utworków Back in Control i postaram się wam przybliżyć funkcjonalność modyfikacji Desperate Pleasures Prostitution Mod v5 i Prostitution Mod.

Mimo, iż te dwa mody zajmują się tematyką prostytucji, to bardziej do gustu przypadł mi mod Desperate Pleasures Prostitution Mod v5. Nie żebym była zdesperowana ;) ale zawsze preferowałam trudniejszą rozgrywkę. A Prostitution Mod właśnie należy do takich modyfikacji, która zdecydowanie ułatwia grę.
Grając w DPP gracz otrzymuje na 2 poziomie perka Hottie. Dzięki temu, gracz będzie mógł teraz oddawać się aktom prostytucji. Oczywiście taka opcja jest dostępna tylko dla żeńskiego bohatera. Naszymi klientami mogą być zarówno kobiety jak i mężczyźni, lecz nie każdy będzie zainteresowany naszymi usługami. Przykładowo taki Szeryf z Megatony jest zacnym i szlachetnym człowiekiem i skorzystanie z usług prostytutki kłóciłoby się z jego etyką. Tak więc posiadając perka Hottie, gracz  może zaoferować swoje usługi tylko osobom, o neutralnej karmie, złej lub bardzo złej.

Mod Desperate Pleasures Prostitution Mod v5 oferuje nam trzy perki Hottie, CockSucker, BeastsCockFucker . Każdy z perków ma swoje plusy i minusu i dlatego ten mod przypadł mi do gustu. Obecnie jestem w trakcie tłumaczenia tej modyfikacji. Niestety G.E.C.K. Nie działami (może nie potrafię go uruchomić), a Mod Manager jak i Fo3Edit nie posiadają polskiej czcionki :( Tak więc jak przetłumaczę te dwie modyfikację, to mogła bym udostępnić komuś kto potrafiłby "wcisnąć" polską czcionkę.

Obecnie przetłumaczyłam następujące perki w Desperate Pleasures Prostitution Mod v5:

Hottie/Dziunia - Zgadza sie, niezla z ciebie dziunia....i doskonale zdajesz sobie z tego sprawe. Jako bonus otrzymujesz +7 do Retoryki i Handlu. Niezle równiez sie prezentujesz, dzieki czemu dostajesz dodatkowe kapsle za prostytucje.

CockSucker/Lodziara - No i stalo sie. Nagminne oddawanie sie aktom prostytucji jak i brak zabezpieczania sie los dosc dotkliwie potraktowal cie. Twoje zdrowie uleglo znacznemu pogorszeniu powodujac oslabienie sily o -2. Dobra wiadomosc jest taka, ze masz sporo kapsli.

BeastsCockFucker/Dziwka - Gratulacje! Zostalas dziwka. Niestety, niestosowanie zabezpieczen spowodowalo oslabienie systemu immunologicznego twojego ciala. Twoje napromieniowanie, zatrucie jaki opór na zadawane ciosy zostal trwale zredukowany.  W zamian zyskujesz Zrecznosc +1

Co do samych usług, to będą one raczej zależały od karmy naszych klientów. Jeżeli, NPC będzie miał neutralną karmę, to zażyczy sobie romantycznego spotkania przy szampanie i truskawkach. Natomiast jeżeli oddamy się usługom seksualnym bardzo złej osobie, to raczej nie spodziewajmy się wieczoru przy świecach, lecz zażyczy sobie stosunku analnego lub gwałtu zbiorowego. Każdy odbyty stosunek okupiony jest też spadkiem naszej karmy. Nagminne oddawanie się prostytucji w dość krótkim odstępie czasowym spowoduje, że zostaniemy dziwką  co zaowocuje w +1 do zręczności. Lecz zostanie też to okupione znaczną podatnością na promieniowanie, działanie trucizny jak i podatności na zadawane ciosy.
Natomiast jeżeli naprawdę przesadzimy z oddawaniem się usług prostytucji, to nasze ciało znacznie na tym ucierpi -2 do siły, ale otrzymamy + 2 do szczęścia, ponieważ, to cud, że jeszcze żyjemy i nie jesteśmy w ciąży.

W grze występują następujące usługi:
Walenie gruchy - 25 kapsli.
25 do redukcji promieniowania, trucizny i oporu uderzenia od stosunku

Stosunek Oralny - kobieta lub mężczyzna - 50 kapsli.
5 do redukcji promieniowania, trucizny i oporu uderzenia od stosunku

Stosunek 100 kapsli.
75 do redukcji promieniowania, trucizny i oporu uderzenia od stosunku
-25 punktów karmy, tylko w tedy gdy wybrana zostanie entuzjastyczna odpowiedź (ale również dostaniesz więcej kapsli)


Cokolwiek 250 kapsli.
1 do redukcji promieniowania, trucizny i oporu uderzenia od stosunku
-50 karmy, ponieważ jesteś niemoralną osobą wybierając tą opcję



Co do Prostitution Mod, to raczej tutaj nie ma żadnych ujemnych stron oddawania się prostytucji. W modyfikacji tej  jest, o ile dobrze pamiętam siedem usług, a każda z nich  wpływa pozytywnie na S.P.E.C.I.A.L.  Czyli po wykonaniu 50 usług prostytucji, zwiększy się nam o jeden punkt jedna z cech. Do tych cech należy:

Siła - Gwałt zbiorowy

Percepcja - Stosunek w pozycji klasycznej

E-wytrwałość - Stosunek analny

Charyzma - Publiczne upokorzenie

Inteligencja - Stosunek oralny

A-zwinność - Sodomia

L-szczęście - Fetysz stopy

Więc jak widać Prostitution Mod jest bardziej cheatem, który dodaje same korzyści, nie zmuszając gacza właściwie do jakiegokolwiek działania. JA osobiście nie preferuję takiej rozgrywki. Dlatego wybrałam Desperate Pleasures Prostitution Mod v5

To było by w sumie na tyle, jeżeli chodzi o prostytucję w Fallout 3. Mody są całkiem śmieszne i jakoś na swój sposób urozmaicają grę.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpnia 2011, 22:10:06 wysłana przez Jagoda »

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Nasty Fallout 3
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwietnia 2011, 14:15:25 »
Mogli to uwzględnić od początku w grze "dla dorosłych"... no ale jest to tak naprawdę gra dla dzieci jarających się latającymi gałkami ocznymi, a nie dojrzałych graczy (a PEGI to w ogóle jakiś żart).