Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 15, 2019, 23:31:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Skryba Rotchild  (Przeczytany 4212 razy)
JimboBimbo
Szeregowy
*

« : Styczeń 31, 2009, 23:17:18 »

Witam,

mam mały problem. Znajduje się w cytadeli, miałem przeszukać komp valut-tec w celu ustalenia w którym schronie znajduje się GECK, zrobiłem to i w tym momencie napotkałem na problem. Mam dowiedzieć się w którym miejscu znajduje się ta krypta od skryby Rotchilda... ale jego nigdzie nie ma, obszedłem cała cytadele wielokrotnie i nic - wyparował. Pip-Boy wskazuje mi, że mam udać się do cytadeli, a jak się w niej znajdę to pokazuje mi że mam z niej wyjść... pokazuje mi jeszcze markera gdzieś w okolicach krypty 101 ale w tym punkcie nic nie ma... POMOCY, sejw z przed dotarcia do cytadeli zrobiłem kilka godz. gry wcześniej i nie zależy mi na cofaniu się aż tyle...

z góry dzięki.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 31, 2009, 23:23:09 »

Jest on w laboratorium (tam gdzie robot), na dole - wystarczy zejść po schodach. Pokręć się trochę po poziomie i powinieneś go znaleźć - jeżeli tak się nie stanie, poczekaj godzinę (guzik T) i sprawdź znowu - powinien się znaleźć, jeżeli nie to popróbuj tak z 3-4 razy, w końcu się pojawi o ile nie padłeś ofiarą buga ;p
JimboBimbo
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Styczeń 31, 2009, 23:47:26 »

Wiem gdzie powinien być, ale go tam nigdy nie, mogę czekać godziny a i tak nie przychodzi... więc to chyba bug. Jest jakiś sposób na naprawienie tego czy mogę już zacząć grać od starego save'a?
Holden
Major
*

« Odpowiedz #3 : Luty 01, 2009, 00:07:38 »

To dosyć powszechny problem, poczytaj ten artykuł, powinien ci pomóc: http://fallout.wikia.com/wiki/Recovering_missing_NPC_in_Fallout_3
JimboBimbo
Szeregowy
*

« Odpowiedz #4 : Luty 01, 2009, 01:00:45 »

działa:D dzięki wielkie za podsunięcie rozwiązania... uffff.

można zamykać.

p.s.

jeżeli będziecie mieli okazje (tzn zgubicie NPC to polecam przeniesienie się do niego, miejsce wygląda jak z matrixa)

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!