Autor Wątek: Skryba Rotchild  (Przeczytany 5312 razy)

JimboBimbo

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
Skryba Rotchild
« dnia: 31 Stycznia 2009, 22:17:18 »
Witam,

mam mały problem. Znajduje się w cytadeli, miałem przeszukać komp valut-tec w celu ustalenia w którym schronie znajduje się GECK, zrobiłem to i w tym momencie napotkałem na problem. Mam dowiedzieć się w którym miejscu znajduje się ta krypta od skryby Rotchilda... ale jego nigdzie nie ma, obszedłem cała cytadele wielokrotnie i nic - wyparował. Pip-Boy wskazuje mi, że mam udać się do cytadeli, a jak się w niej znajdę to pokazuje mi że mam z niej wyjść... pokazuje mi jeszcze markera gdzieś w okolicach krypty 101 ale w tym punkcie nic nie ma... POMOCY, sejw z przed dotarcia do cytadeli zrobiłem kilka godz. gry wcześniej i nie zależy mi na cofaniu się aż tyle...

z góry dzięki.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Skryba Rotchild
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Stycznia 2009, 22:23:09 »
Jest on w laboratorium (tam gdzie robot), na dole - wystarczy zejść po schodach. Pokręć się trochę po poziomie i powinieneś go znaleźć - jeżeli tak się nie stanie, poczekaj godzinę (guzik T) i sprawdź znowu - powinien się znaleźć, jeżeli nie to popróbuj tak z 3-4 razy, w końcu się pojawi o ile nie padłeś ofiarą buga ;p

JimboBimbo

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Skryba Rotchild
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Stycznia 2009, 22:47:26 »
Wiem gdzie powinien być, ale go tam nigdy nie, mogę czekać godziny a i tak nie przychodzi... więc to chyba bug. Jest jakiś sposób na naprawienie tego czy mogę już zacząć grać od starego save'a?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Skryba Rotchild
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Stycznia 2009, 23:07:38 »
To dosyć powszechny problem, poczytaj ten artykuł, powinien ci pomóc: http://fallout.wikia.com/wiki/Recovering_missing_NPC_in_Fallout_3

JimboBimbo

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Skryba Rotchild
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lutego 2009, 00:00:45 »
działa:D dzięki wielkie za podsunięcie rozwiązania... uffff.

można zamykać.

p.s.

jeżeli będziecie mieli okazje (tzn zgubicie NPC to polecam przeniesienie się do niego, miejsce wygląda jak z matrixa)