Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 16, 2019, 06:24:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs na 8 marca! - wyniki  (Przeczytany 1397 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Marzec 23, 2011, 02:01:48 »

Kto się bawił w kunktatorstwo i ścibolenie ten skończy jak rząd premiera Tuska. To znaczy, że dostanie figę z makiem w nadchodzących wyborach. No to, to akurat obecna opcja rządząca, bo uczestnicy konkursu 8 marcowego a raczej ci, którzy nie wzięli w nim udziału, to też ją dostaną. Czyli nie dostaną nic.

No dobra, pokręciłem trochę, więc w krótkich wojskowych słowach informuję, że zwyciężczynią konkursu została Ati, która jak paryska Marianna (choć bez tej głupiej czapki Smerfów) dzielnie wystawiła się na obronę Schronu.

Wyróżnienie artystyczne zdobywa zaś Pacza, która zabezpieczyła nasze schronowe tyły.

Gratulujemy!

Nadesłane prace jak zawsze obejrzycie na schronowej Picasie.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 23, 2011, 11:37:45 »

Ati wygrała? Serio? Ciekawe dlaczego...  Cheesy

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Marzec 23, 2011, 14:18:30 »

Embarrassed Kiss Hyhyhy Zwyrol

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!