Autor Wątek: No to Lights Out!  (Przeczytany 14499 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Marca 2011, 02:49:25 »
Szanuje cały 13schron, ale nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, czemu miała służyć decyzja o zatrzymaniu prac nad Lights Out - na pewno ogłoszenie tego nie było celem rekrutacji...
Jakbyś szanował to byś wiedział, że się pisze Trzynasty Schron, ewentualnie 13S, a nie 13Schron, bo takiego czegoś nie ma w żadnych dokumentach  >:( :wpr13s:

....

To oczywiście taki zwyrolski żart po północy, aczkolwiek tak się pisać nie powinno  :ords :ords :ords

 :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Marca 2011, 03:06:46 »
Sqounk moim zdaniem pieprzysz jak potłuczony o 3 w nocy :P

Ale do dyskusji włączę się jutro, na trzeźwo xD

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #42 dnia: 25 Marca 2011, 03:39:34 »
Na jedno wychodzi  :ords

No ja rozumiem, że ktoś chciałby dziś poczuć to co czułem ja w 2005 roku, czy Sajdon w 2003 roku gdy pisaliśmy o tych wszystkich fanowskich projektach i pomysłach na gry postapokaliptyczne. Ale upłynęło tyle lat i żadnego z nich nie ma i nie będzie. Nie z takim podejściem do sprawy, nie z takim brakiem pomyślunku. Chyba, że jakaś ekipa załapie się na garnuszek u takich cwaniaczków jak ci z Nicolas coś tam.

Ale jedna rzecz stała się dobra, gdy chodzi o tzw. scenę to wam powiem  :-*

Otóż jeszcze trzy-cztery lata temu, gdy Shamo było czymś na kształt serca sceny, to co jakiś czas zjawiali się tam młodzi-gniewni, co to kurwa nie my, my zrobimy super serwisy o Falloutach i postapo. Rozsądni ludzie dołączali do np. Trzynastego Schronu, ci mniej - mając ową starą scenę w dupie - tworzyli swoje serwisy.

Pamięta ktoś X-12? I czy Slincer nie był może częścią tego WIELKIEGO KOLEKTYWU?  ;D

Przy premierze Fallouta 3 powstały de facto tylko duże fora, bo na serwis z prawdziwego zdarzenia, owi młodzi gniewni byli za cieńcy w gaciach. Fallout New Vegas zaś nie przyniósł żadnego. Czyli jak widać, ten nasz naród nie jest do końca taki głupi jak by to się mogło wydawać  :D

=====

A jak dojdziemy do 300 wyświetleń tematu, to walimy Konia by nam piwo postawił, za takie rozkręcenie tego tematu :P
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2011, 03:43:43 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #43 dnia: 25 Marca 2011, 04:12:40 »
A zresztą to Holden i Jasiu muszą być nieźle wstawieni by wejść na takie obroty, jakie ja osiągam na trzeźwo  :ords

No dobra - kochajmy się!!!

 :ncz

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

vlc

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #44 dnia: 25 Marca 2011, 07:52:25 »
Squonku dobry obrazek, ale dlaczego Ty nie śpisz w nocy? :D
:)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #45 dnia: 25 Marca 2011, 10:14:26 »
Dziś wolne to se posiedziałem dłużej by nadrobić zaległości no i jeden z naszych wyrywał na Pyrkona, to mu w imieniu Emanacji  :emanacja13s:, RNP 13S  :ajat, ND 13S  :snd, formalnie także SSI 13S :ssi oraz 1RZ13S :tkk, udzieliłem błogosławieństwa  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #46 dnia: 25 Marca 2011, 10:17:44 »
A jak dojdziemy do 300 wyświetleń tematu, to walimy Konia by nam piwo postawił, za takie rozkręcenie tego tematu :P
Nie chcę być zboczonym spamerem, ale jakoś rozśmieszyła mnie zapowiedź tej czynności :hyh :ords

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #47 dnia: 25 Marca 2011, 10:27:35 »
Sugerujesz, że niby inni nimi są? :zwr Dostajesz łorna!!! >:( :wpr13s:

I się stare czasy na Shamo od razu przypominają  :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #48 dnia: 25 Marca 2011, 10:40:57 »
Koniu'owi (jak taką ksywę się odmienia, panie Korektor?)

To polskie słowo, więc napisałbym Koniowi.

Rdzawe Stepy (chyba tak to się zwało, bo mi się zawsze jebie),

Tym razem Ci się udało  :zwr

Dobrze, że nie dałeś Pandemonowi tutaj moderatora, bo by to pousuwał.

Poza tym dwie sprawy:
1) Nie rozumiem po co takie emocjonalne podejście do tych projektów: w czym Ci to niby przeszkadza, że one się nie udają? Przecież nie jesteś w żaden sposób na dobrą sprawę pokrzywdzony, nie tracisz pieniędzy na gry, które nie zostały stworzone i sprzedane.
2) nie ma czegoś takiego jak SSI 13S, jeśli już jesteśmy przy poprawności merytoryczno-terminologicznej
Trzy sprawy:
1) Nie rozumiem po co takie emocjonalne podejście do tych projektów: w czym Ci to niby przeszkadza, że one się nie udają? Przecież nie jesteś w żaden sposób na dobrą sprawę pokrzywdzony, nie tracisz pieniędzy na gry, które nie zostały stworzone i sprzedane.
2) nie ma czegoś takiego jak SSI 13S, jeśli już jesteśmy przy poprawności merytoryczno-terminologicznej
3) Musiałeś coś wypić, żeby to napisać. Jeśli nie, no to zrzucę to na karb twojego zmęczenia  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #49 dnia: 25 Marca 2011, 11:20:33 »
A to są SSI hp? :zwr

Emocjonalność jest niezbędną częścią fanowskiej działalności, gdyż jest ona ważnym czynnikiem pasji (takie modne dziś słowo używane zamiast hobby). A to ona sprawie, że np. my lepiej lub gorzej prowadzimy Schron, a tacy np. goście jak Maros - bo on mi się teraz przypomniał - dopinają do końca swój pomysł mimo, że po drodze trzeba było okroić plan. Fanowska - czyli nie zakładająca, że na jakimś etapie pojawi się mniejsza/większa kasa. A nie zakładam, że te wszystkie projekty miały być choć w części komercyjne. Bo jeśli tak, to... :hyh

Każdy począwszy od tych tam wiadomo kogo, poprzez falloutowe betony, dzieciaki z FBN robił to co robił, bo miał (ma) pasję do Falloutów i postapo. A skoro tak to był też mniej lub bardziej emocjonalny ;D

=====

267
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #50 dnia: 25 Marca 2011, 12:08:57 »
Zapomnieliście jeszcze o błogosławionych ZBPBK - to też jest ważne. :D

Z tego co pamiętam, to pod serwisem X-12 działał jeszcze jakiś jeden. W każdym razie, X-12 już nie ma, ciekawe co porabiają jego twórcy? Teraz się zastanawiam, jaka jest recepta na sukces albo chociaż na uniknięcie spektakularnej porażki.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #51 dnia: 25 Marca 2011, 14:22:58 »
Podnieść poziom nauczania na wydziałach Zarządzania i Marketingu uczelni wyższych :-*

=====

279
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Koniu

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Disturbia Games
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #52 dnia: 25 Marca 2011, 15:52:24 »
W każdym razie, X-12 już nie ma, ciekawe co porabiają jego twórcy?
Jeden z nich siedzi u mnie jako scenarzysta.

Squonk, 13Schron jest szybciej a ja jestem leniwy - co nie oznacza, że nie mam szacunku.
Btw. Obiecuje że przy pierwszej możliwej okazji postawie Ci piwo ;)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #53 dnia: 25 Marca 2011, 22:29:11 »
Mu nie stawiaj, mi postaw  :zwr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #54 dnia: 25 Marca 2011, 23:11:51 »
Nie chcę wiedzieć, co wy tam sobie stawiacie.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #55 dnia: 25 Marca 2011, 23:23:46 »
KRRiTV powinna interweniować! Stanowczo i bezlitośnie. Granica została przekroczona. (przez stawiających).

edit:
Karygodne. Ledwo co spod noża ustawodawcy uciekli i już się stawiają.
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2011, 23:33:31 wysłana przez Jerzy »
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Koniu

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Disturbia Games
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #56 dnia: 25 Marca 2011, 23:47:04 »
Nie chcę wiedzieć, co wy tam sobie stawiacie.
Mu nie stawiaj, mi postaw  :zwr

Piwo Panowie, Piwo.

vlc

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Marca 2011, 09:51:36 »
Wchodzi Squonk do baru i mowi:
- Dla mnie piwo, a dla Konia owies...
:)
:)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Marca 2011, 12:03:27 »
338!  :-* Teraz trzaby sprawdzić w GAnalu jak to wpłynęło na globalną niuchatość  8)

No a Koniu stawia!!!! Byle nie tak:



 :ncz
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Koniu

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Disturbia Games
Odp: No to Lights Out!
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Marca 2011, 12:33:37 »
No a Koniu stawia!!!! Byle nie tak:



haha :D. Swoją drogą, żeby mnie ,,zadowolić" wyświetleń Squon musi być 1000  :zwr