Autor Wątek: Konkurs na 8 marca!  (Przeczytany 10907 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Konkurs na 8 marca!
« dnia: 08 Marca 2011, 00:06:05 »

Rok temu przywitaliśmy ten dzień kontrowersyjnym felietonem nasy3000. Dzisiaj witamy go wyjątkowym i specjalnie ukierunkowanym pod płeć piękną konkursem!

Po co będziesz na manifę szła,
Jak na Schronie ubierzesz się cała!


Co prawda sugestia założenia samej głównej nagrody konkursu mogłaby zostać seksistowsko odebrana, ale mogę się usprawiedliwić, że nic nie wspomniałem o nagrodzie dodatkowej i opcji potencjalnego ubrania się tylko w nią ;)

No to Panie do dzieła!

Konkurs 8 Marca.

=====

Swoją pracę nadesłały (li):
1. Pacza
2. Ati
« Ostatnia zmiana: 18 Marca 2011, 21:07:56 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

dredu

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marca 2011, 01:01:34 »
Ale fajowe zdjęcie :ords

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marca 2011, 16:29:43 »
O! Łez mi się we  oku zakręciła  ;) W tym roku wykonałem ruch w stronę kobiet i rozdałem im ósmo-marcowe badyle, zobaczę czy będzie równouprawnieniowy odzew i na dzień faceta dostanę równie obfitą ilość napojów alkoholizowanych.

Tych zdjęć to się naszukałem swego czasu.... :-[
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Marca 2011, 17:42:03 »
A to istnieje takowy dzień? W sensie - Dzień Mężczyzny? ;D
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Marca 2011, 17:50:16 »
dzień chłopaka masz 30 września.
Chyba nie czujesz się mało męski żebyś musiał obchodzić dzień Mężczyzny? :P
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Marca 2011, 20:38:02 »
Hm... a gdzie tu równouprawnienie? :P
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Marca 2011, 20:51:16 »
Napie...j przez cały dzień w szpilkach to będziesz je miał  :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Marca 2011, 21:54:09 »
czyli jak będę chodził w szpilkach przez cały dzień (stringów nie założę:P), rozpuszczę włosy, ubiorę stanik i mini a do tego się umaluję to będę mógł wystartować w konkursie ?:D
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Marca 2011, 22:00:14 »
Zdaje mi się, że Ty już w żadnym konkursie udziału nie weźmiesz, nawet jakbyś zaczął na rzęsach chodzić  :zwr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Marca 2011, 22:25:46 »
czyli jak będę chodził w szpilkach przez cały dzień (stringów nie założę:P), rozpuszczę włosy, ubiorę stanik i mini a do tego się umaluję to będę mógł wystartować w konkursie ?:D
Co do ciebie Jasiu może mieć rację, ale zastrzeżenia Verona nie mają podstaw regulaminowych. Trzeba użyć kosmetyków, płeć nie jest określona. Stanowcze nie dla dyskryminacji, tak dla równouprawnienia. Schron jest poprawny politycznie, pierwszy raz. :-\. Niestety napalonych uczestników płci męskiej musi martwić fakt, że koszulka jest damska, a oceniać będzie męskie, (niestety) redakcyjne grono. Czyli wiele jeszcze do zrobienia pozostało, aby osiągnąć faktyczne równouprawnienie.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Marca 2011, 23:15:53 »
NI stąd NI z owąd pojawia się skecz m.in. o równouprawnieniu autorstwa członków MPFC.

Odnośnie konkursu to teoretycznie każdy nieobchodzący dzisiaj święta może zgodnie z regulaminem pożyczyć od swojej piękniejszej połówki jej kredki i sobie trochę pobazgrać ?
Proszę o obowiązującą wykładnie, ewentualnie o dookreślenie nieścisłości w regulaminie.

Cytuj
Zwyciężczyni zostanie wytypowana przez członków redakcji Trzynastego Schronu.
Co prawda powyższy fragment dosłownie powinien być odczytany jako skierowany do kobiet, ale z drugiej strony może też chodzić o "najciekawszą pracę", która niechcący też jest rodzaju żeńskiego.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Marca 2011, 23:26:20 »
Żadnego doprecyzowania regulaminu nie będzie, ponieważ Trzynasty Schron jest dla ludzi myślących, a ja konkursy dla takowych organizuję. I teraz taka osoba płci męskiej powinna sobie zadać pytanie:

A po kiego h...a mi damska koszulka? Założę ją na siebie bo lubię nosić babskie ciuszki?  :hyh

Jeśli odpowiedź będzie konstruktywna i nie kierująca podejrzeń co do posiadania dziwnych preferencji to udział brać można.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Marca 2011, 23:36:24 »
A po kiego h...a mi damska koszulka? Założę ją na siebie bo lubię nosić babskie ciuszki? :hyh
Jeśli odpowiedź będzie konstruktywna i nie kierująca podejrzeń co do posiadania dziwnych preferencji to udział brać można.
Można przykładowo taką szpanerską koszulkę sprezentować małżonce i dostać w zamian całusa, a naszywkę zastawić podstępnie sobie. Można też opchnąć za ciężką kasę na jakimś portalu aukcyjnym albo powiesić jako trofeum na ścianie albo pociąć na kawałki i użyć jako sciereczek ...
Obawiam się, że jeżeli konsekwentnie będzie przestrzegany wymóg posiadania przez uczestników wypełniających koszulkę krągłości to frekwencja będzie h...a.
« Ostatnia zmiana: 08 Marca 2011, 23:40:14 wysłana przez toga5 »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Marca 2011, 23:43:42 »
W pierwszej części swojej wypowiedzi pokazałeś, żeś myślący człowiek. Natomiast w drugiej, żeś za bardzo spinający poślady.

Na Trzynastym Schronie myślenie jest przyszłościowe - więc udzieliłeś sobie już odpowiedzi czy możesz wziąć udział w konkursie, natomiast księdza nie ma żadnego, więc dupy spinać nie ma po co :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Marca 2011, 09:01:31 »
Stanowcze nie dla dyskryminacji, tak dla równouprawnienia.

Podpisuję się rękami i nogami :hyh

Schron jest poprawny politycznie, pierwszy raz. :-\.

Czyli że nie można wyśmiewać się z szowinizmu feministek i lewacko skrzywionego równouprawnienia?

Precz z szowinizmem i brakiem równouprawnienia! Zlikwidować parytety*! Ot co!

* Swoją drogą zauważył ktoś że w USA też kiedyś były parytety w autobusach... dla :afr.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Marca 2011, 09:10:22 »
W RPA tym bardziej  :afr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Marca 2011, 14:41:22 »
jak donoszą dzisiaj wszelakie media (czyt. Antyradio którego w pracy słucham), dzisiaj jest dzień mężczyzny, każdemu życzę więc najlepszego :D
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Marca 2011, 16:04:02 »
Zgadza się. Acz dowiedziałem się, że my - płeć męska - mamy dwa święta w roku: dzisiaj i bodaj 30.09 ;D
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Marca 2011, 18:18:03 »
Dzisiaj jest dzień mężczyzny, a nie chłopaka.

Może więc w ramach równouprawnienia na 13S ogłosić absurdalnie prosty konkurs dla prawdziwego mężczyzny ?

Udział mógłby wziąć jedynie facet, który:
1. spłodził syna (także taki, który nie jest pewny, czy spełnił niechcący ten wymóg)
2. postawił dom (postawił dom rodziców podczas gry w pokera też by dopuszczało, ewentualnie domek z kart)
3. zasadził drzewo (nawet zakup wody mineralnej znanej polskiej marki z okolic Żywca by kwalifikowało)

Pytanie konkursowe: Kto uczestniczył w "akcji czterech premierów" ? Pytanie dodatkowe - Czemu jeszcze nie nakręcono o tym filmu ?

Nagroda - jeszcze się zastanawiam, ale np. DVD "Apocalypto" mogło by chyba być ?

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Konkurs na 8 marca!
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Marca 2011, 19:15:30 »
Nie wiem czy to na serio, niemniej pytanie dodatkowe to typowy żart więc odpowiem:

Pytanie dodatkowe - Czemu jeszcze nie nakręcono o tym filmu ?

To proste! Bo jak tu przyznać że on był złodziejem, terrorystą i socjalistą z cholernego PPS.