Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 23, 2019, 09:38:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs na 8 marca!  (Przeczytany 6410 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Marzec 08, 2011, 01:06:05 »

Rok temu przywitaliśmy ten dzień kontrowersyjnym felietonem nasy3000. Dzisiaj witamy go wyjątkowym i specjalnie ukierunkowanym pod płeć piękną konkursem!

Po co będziesz na manifę szła,
Jak na Schronie ubierzesz się cała!

Co prawda sugestia założenia samej głównej nagrody konkursu mogłaby zostać seksistowsko odebrana, ale mogę się usprawiedliwić, że nic nie wspomniałem o nagrodzie dodatkowej i opcji potencjalnego ubrania się tylko w nią Wink

No to Panie do dzieła!

Konkurs 8 Marca.

=====

Swoją pracę nadesłały (li):
1. Pacza
2. Ati
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2011, 22:07:56 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
dredu
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 08, 2011, 02:01:34 »

Ale fajowe zdjęcie Ordynus?
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #2 : Marzec 08, 2011, 17:29:43 »

O! Łez mi się we  oku zakręciła  Wink W tym roku wykonałem ruch w stronę kobiet i rozdałem im ósmo-marcowe badyle, zobaczę czy będzie równouprawnieniowy odzew i na dzień faceta dostanę równie obfitą ilość napojów alkoholizowanych.

Tych zdjęć to się naszukałem swego czasu.... Embarrassed

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #3 : Marzec 08, 2011, 18:42:03 »

A to istnieje takowy dzień? W sensie - Dzień Mężczyzny? Grin

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #4 : Marzec 08, 2011, 18:50:16 »

dzień chłopaka masz 30 września.
Chyba nie czujesz się mało męski żebyś musiał obchodzić dzień Mężczyzny? Tongue

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Marzec 08, 2011, 21:38:02 »

Hm... a gdzie tu równouprawnienie? Tongue

Projekt '13'

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Marzec 08, 2011, 21:51:16 »

Napie...j przez cały dzień w szpilkach to będziesz je miał  Hyhyhy

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Marzec 08, 2011, 22:54:09 »

czyli jak będę chodził w szpilkach przez cały dzień (stringów nie założę:P), rozpuszczę włosy, ubiorę stanik i mini a do tego się umaluję to będę mógł wystartować w konkursie ?Cheesy

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #8 : Marzec 08, 2011, 23:00:14 »

Zdaje mi się, że Ty już w żadnym konkursie udziału nie weźmiesz, nawet jakbyś zaczął na rzęsach chodzić  Zwyrol

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #9 : Marzec 08, 2011, 23:25:46 »

czyli jak będę chodził w szpilkach przez cały dzień (stringów nie założę:P), rozpuszczę włosy, ubiorę stanik i mini a do tego się umaluję to będę mógł wystartować w konkursie ?Cheesy
Co do ciebie Jasiu może mieć rację, ale zastrzeżenia Verona nie mają podstaw regulaminowych. Trzeba użyć kosmetyków, płeć nie jest określona. Stanowcze nie dla dyskryminacji, tak dla równouprawnienia. Schron jest poprawny politycznie, pierwszy raz. Undecided. Niestety napalonych uczestników płci męskiej musi martwić fakt, że koszulka jest damska, a oceniać będzie męskie, (niestety) redakcyjne grono. Czyli wiele jeszcze do zrobienia pozostało, aby osiągnąć faktyczne równouprawnienie.

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #10 : Marzec 09, 2011, 00:15:53 »

NI stąd NI z owąd pojawia się skecz m.in. o równouprawnieniu autorstwa członków MPFC.

Odnośnie konkursu to teoretycznie każdy nieobchodzący dzisiaj święta może zgodnie z regulaminem pożyczyć od swojej piękniejszej połówki jej kredki i sobie trochę pobazgrać ?
Proszę o obowiązującą wykładnie, ewentualnie o dookreślenie nieścisłości w regulaminie.

Zwyciężczyni zostanie wytypowana przez członków redakcji Trzynastego Schronu.
Co prawda powyższy fragment dosłownie powinien być odczytany jako skierowany do kobiet, ale z drugiej strony może też chodzić o "najciekawszą pracę", która niechcący też jest rodzaju żeńskiego.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Marzec 09, 2011, 00:26:20 »

Żadnego doprecyzowania regulaminu nie będzie, ponieważ Trzynasty Schron jest dla ludzi myślących, a ja konkursy dla takowych organizuję. I teraz taka osoba płci męskiej powinna sobie zadać pytanie:

A po kiego h...a mi damska koszulka? Założę ją na siebie bo lubię nosić babskie ciuszki?  Hyhyhy

Jeśli odpowiedź będzie konstruktywna i nie kierująca podejrzeń co do posiadania dziwnych preferencji to udział brać można.

toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #12 : Marzec 09, 2011, 00:36:24 »

A po kiego h...a mi damska koszulka? Założę ją na siebie bo lubię nosić babskie ciuszki? Hyhyhy
Jeśli odpowiedź będzie konstruktywna i nie kierująca podejrzeń co do posiadania dziwnych preferencji to udział brać można.
Można przykładowo taką szpanerską koszulkę sprezentować małżonce i dostać w zamian całusa, a naszywkę zastawić podstępnie sobie. Można też opchnąć za ciężką kasę na jakimś portalu aukcyjnym albo powiesić jako trofeum na ścianie albo pociąć na kawałki i użyć jako sciereczek ...
Obawiam się, że jeżeli konsekwentnie będzie przestrzegany wymóg posiadania przez uczestników wypełniających koszulkę krągłości to frekwencja będzie h...a.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2011, 00:40:14 wysłane przez toga5 » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #13 : Marzec 09, 2011, 00:43:42 »

W pierwszej części swojej wypowiedzi pokazałeś, żeś myślący człowiek. Natomiast w drugiej, żeś za bardzo spinający poślady.

Na Trzynastym Schronie myślenie jest przyszłościowe - więc udzieliłeś sobie już odpowiedzi czy możesz wziąć udział w konkursie, natomiast księdza nie ma żadnego, więc dupy spinać nie ma po co Hyhyhy

Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #14 : Marzec 09, 2011, 10:01:31 »

Stanowcze nie dla dyskryminacji, tak dla równouprawnienia.

Podpisuję się rękami i nogami Hyhyhy

Schron jest poprawny politycznie, pierwszy raz. Undecided.

Czyli że nie można wyśmiewać się z szowinizmu feministek i lewacko skrzywionego równouprawnienia?

Precz z szowinizmem i brakiem równouprawnienia! Zlikwidować parytety*! Ot co!

* Swoją drogą zauważył ktoś że w USA też kiedyś były parytety w autobusach... dla Afro.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #15 : Marzec 09, 2011, 10:10:22 »

W RPA tym bardziej  Afro

Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #16 : Marzec 10, 2011, 15:41:22 »

jak donoszą dzisiaj wszelakie media (czyt. Antyradio którego w pracy słucham), dzisiaj jest dzień mężczyzny, każdemu życzę więc najlepszego Cheesy

Veron
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #17 : Marzec 10, 2011, 17:04:02 »

Zgadza się. Acz dowiedziałem się, że my - płeć męska - mamy dwa święta w roku: dzisiaj i bodaj 30.09 Grin

Projekt '13'

toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #18 : Marzec 10, 2011, 19:18:03 »

Dzisiaj jest dzień mężczyzny, a nie chłopaka.

Może więc w ramach równouprawnienia na 13S ogłosić absurdalnie prosty konkurs dla prawdziwego mężczyzny ?

Udział mógłby wziąć jedynie facet, który:
1. spłodził syna (także taki, który nie jest pewny, czy spełnił niechcący ten wymóg)
2. postawił dom (postawił dom rodziców podczas gry w pokera też by dopuszczało, ewentualnie domek z kart)
3. zasadził drzewo (nawet zakup wody mineralnej znanej polskiej marki z okolic Żywca by kwalifikowało)

Pytanie konkursowe: Kto uczestniczył w "akcji czterech premierów" ? Pytanie dodatkowe - Czemu jeszcze nie nakręcono o tym filmu ?

Nagroda - jeszcze się zastanawiam, ale np. DVD "Apocalypto" mogło by chyba być ?
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #19 : Marzec 10, 2011, 20:15:30 »

Nie wiem czy to na serio, niemniej pytanie dodatkowe to typowy żart więc odpowiem:

Pytanie dodatkowe - Czemu jeszcze nie nakręcono o tym filmu ?

To proste! Bo jak tu przyznać że on był złodziejem, terrorystą i socjalistą z cholernego PPS.
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!