Autor Wątek: Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!  (Przeczytany 2934 razy)

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!
« dnia: 07 Marca 2011, 23:22:47 »

Nareszcie, po długim starciu z mutasami Borgo atakującymi naszą redakcję, doszliśmy do ostatecznych wyników tego konkursu. O ile faworyt, który podesłał najlepszą pracę został wytypowany już dzień po zakończeniu konkursu i wypłynął wcześniej w pewnym miesięczniku, do którego miałem okazję wrzucić swoje trzy grosze, o tyle nad resztą wygranych musieliśmy trochę pomyśleć. Nie boję się powiedzieć, że niektóre prace były wręcz tragiczne. Niektóre za to były dobre na tyle, że gdyby uczestnicy bardziej się przyłożyli mogli by zdobyć pierwsze miejsce. Znalazłem tam kilku faworytów i sam mogłem wytypować wszystkie miejsca, jednak trzeba było czekać na resztę. Ostateczna decyzja została podjęta dopiero przed piętnastoma minutami. Gratuluję więc wszystkim tym, którzy znajdują się w rozwinięciu nowiny i mam nadzieję, że spotkamy się w następnych konkursach!

Konkurs wygrał Bartosh za Jose "Kirov" Taranto - Naprawdę bardzo ciekawa postać, opisana w profesjonalny sposób. Jest to najbardziej żywy i unikalny bohater w całych zasranych stanach.

Wyróżnienie #1 otrzymuje Vivaadeal za Banksego - Uliczny graficiarz z wielką misją zamalowania świata. Szkoda, że Wielki Kanion został zajęty przez "Wielki Blob", więc marne jego starania o uwiecznienie tam swojego wrzuta.

Wyróżnienie #2 otrzymuje Solva za Jacka McKlaina -Jury tak uznało i nie mnie tu oceniać czy to źle czy dobrze.

Wygranych prosimy o wysłanie swoich danych kontaktowych na adres email: dr_rectum[małpa]trzynasty-schron.net
« Ostatnia zmiana: 08 Marca 2011, 00:00:06 wysłana przez Squonk »

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

mkomko

  • Wiadomości: 2
Odp: Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marca 2011, 17:20:21 »
W regulaminie konkursu zostało napisane że nadesłane prace zostaną opublikowane. Tyczy się to również prac które nie "stanęły na podium", czy tylko tych zwycięskich?

Bartosh

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marca 2011, 17:54:58 »
Dane adresowe na mailu. Dzięki za konkurs :rad

No właśnie, czy prace które wpłynęły na konkurs mogły by zostać opublikowane, bo to dla młodych twórców bardzo ważne, poza tym zawsze to dodatkowe mięcho do systemu RPG. Z każdej postaci na pewno da się wycisnąć coś fajnego:D

Chciałbym z góry podziękować również konkurentom/konkurentkom za przednią zabawę. Do zobaczenia w  kolejnych konkursach!

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Marca 2011, 20:54:45 »
Zapewne wszystkie zostaną opublikowane (chociaż był tam jakiś taki krótki wierszyk, z którym nie wiadomo co zrobić), ale to oczywiście wymaga czasu :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Marca 2011, 21:05:53 »
I znaleźć trzeba odpowiednie miejsce.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.