Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 18, 2019, 07:02:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fallout 2 na Nexus One  (Przeczytany 3463 razy)
kryspin013
St. sierżant
*

« : Luty 23, 2011, 00:16:04 »

Oryginalny Fallout 2 na telefonie. Kiedy już wychodząc z domu nie możesz wytrzymać bez Fallouta  Cheesy

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?p=804956&sid=695564d2bcbbfd83714a9c90c1c1d3b6

Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #1 : Luty 23, 2011, 12:45:52 »

było już dawno temu, ale widze że nie przeglądasz działó bo opisałem podobny projekt, tylko że robiony przeze mnie;)
projekt jest w fazie beta

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #2 : Luty 23, 2011, 15:15:49 »

Ja tam się średnio interesuję telefonami o parametrach zbliżonych do mojego PC, ale moja patriotyczna cząstka osobowości każe mi wyłuszczyć TO:
nie przeglądasz działó

Ja bardzo przepraszam, zwykle nie czepiam się literówek, ale to mi niemal oko wydłubało  Lips Sealed

A tak na marginesie, to jak patrzyłem po cenach tych "telefonów" (o ile to można jeszcze tak nazywać) to dziękuję - postoję, już wolę net-booka, albo coś podobnego. I tam nie powinno być problemów z odpaleniem Falloutów ;p

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #3 : Marzec 02, 2011, 12:40:15 »

miało być "działów", widocznie nie puściłem ALT jak to pisałem:)
a co do netbooka to kupiłem sobie takiego za 200zł i tak se działa na nim Fallout, ale to przez wymuszenie architektury x86 bo domyślnie działa na ARM

kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #4 : Marzec 02, 2011, 15:30:51 »

netbooka to kupiłem sobie takiego za 200zł

Kiedyś taki znalazłem ale on miał tylko 2GB miejsca na dysku i Windows NT Huh? W sumie kupić netbooka za 200 zł tylko żeby mieć przenośnego Fallouta to nie jest aż taki zły pomysł (jeżeli grasz nałogowo i każde odejście od komputera to atak agresji xD). Nie twierdzę, że ty kupiłeś tylko po to netbooka...

Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Marzec 02, 2011, 16:11:41 »

nie wiendowsa NT tylko CE i właśnie takiego kupiłem:)
cóż, w sumie to miało być dla żony ale że odpalam sobie na tym Fallouta a bateria trzyma 5 godzinek to ja używam a normalny laptop stoi obok:D

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!