Autor Wątek: bonus za boks w nowym reno w wersji 2.1.2b  (Przeczytany 3514 razy)

RoSoL

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 13
bonus za boks w nowym reno w wersji 2.1.2b
« dnia: 20 Lutego 2011, 19:52:19 »
Grałem chyba wszystkie możliwe wersje fallouta 2 po angielsku, po polsku, Restoration Project w wersjach 1.0 1.1 1.2
i w każdej z tych wersji z tego co pamiętam dostawało się bonus po każdej walce oprócz DR(damage resistance)
kilka pkt do DT(Damage Threshold)-tych pkt redukujących obrażenia od danego typu broni.
Teraz natomiast bonus dostaje się po wygraniu dopiero ostatniej walki i to do tego marny bo zaledwie 5% DR i 5% do umiejętności walki wręcz.
Niby nic takiego z pozoru.. ale mnie - starego wyjadacza(i perfekcjonistę-niestety) ta poprawka w oczy kole.
Co o tym sądzicie?

« Ostatnia zmiana: 20 Lutego 2011, 19:54:40 wysłana przez RoSoL »

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: bonus za boks w nowym reno w wersji 2.1.2b
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lutego 2011, 20:14:16 »
Szczurze mówiąc, to mnie się wydaje, że to zawsze się dostawało po wygraniu wszystkich walk
Albo nigdy nie zwracałem uwagi na moje staty pomiędzy walkami.
Ale raczej nie jest to jakaś wielka różnica, na pewno nie aż taka żeby miała wpływ na przebieg gry.
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: bonus za boks w nowym reno w wersji 2.1.2b
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lutego 2011, 21:31:53 »
Przecież ten bonus zawsze dostawało się dopiero po wygraniu ostatniej walki  i zostaniu mistrzem Nowego Reno :-*.

RoSoL

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: bonus za boks w nowym reno w wersji 2.1.2b
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lutego 2011, 21:44:09 »
a ja powiem, że jest znaczna różnica dodatkowe 12pkt do DT (czyli obrażenia zmniejszone o 12)
o bonusach do DR nie wspomnę.
zagrajcie w wersje RP 1.2 to powinno zweryfikować wasze wypowiedzi...