Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 18, 2019, 07:08:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: bonus za boks w nowym reno w wersji 2.1.2b  (Przeczytany 2317 razy)
RoSoL
Kapral
*

« : Luty 20, 2011, 20:52:19 »

Grałem chyba wszystkie możliwe wersje fallouta 2 po angielsku, po polsku, Restoration Project w wersjach 1.0 1.1 1.2
i w każdej z tych wersji z tego co pamiętam dostawało się bonus po każdej walce oprócz DR(damage resistance)
kilka pkt do DT(Damage Threshold)-tych pkt redukujących obrażenia od danego typu broni.
Teraz natomiast bonus dostaje się po wygraniu dopiero ostatniej walki i to do tego marny bo zaledwie 5% DR i 5% do umiejętności walki wręcz.
Niby nic takiego z pozoru.. ale mnie - starego wyjadacza(i perfekcjonistę-niestety) ta poprawka w oczy kole.
Co o tym sądzicie?

« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2011, 20:54:40 wysłane przez RoSoL » Zapisane
Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #1 : Luty 20, 2011, 21:14:16 »

Szczurze mówiąc, to mnie się wydaje, że to zawsze się dostawało po wygraniu wszystkich walk
Albo nigdy nie zwracałem uwagi na moje staty pomiędzy walkami.
Ale raczej nie jest to jakaś wielka różnica, na pewno nie aż taka żeby miała wpływ na przebieg gry.

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #2 : Luty 20, 2011, 22:31:53 »

Przecież ten bonus zawsze dostawało się dopiero po wygraniu ostatniej walki  i zostaniu mistrzem Nowego Reno Kiss.
RoSoL
Kapral
*

« Odpowiedz #3 : Luty 20, 2011, 22:44:09 »

a ja powiem, że jest znaczna różnica dodatkowe 12pkt do DT (czyli obrażenia zmniejszone o 12)
o bonusach do DR nie wspomnę.
zagrajcie w wersje RP 1.2 to powinno zweryfikować wasze wypowiedzi...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!