Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 20, 2019, 10:54:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: F1 - Niekończąca się walka  (Przeczytany 4178 razy)
AnthraX
Szeregowy
*

« : Styczeń 19, 2009, 21:24:13 »

Coś dziwnego mi się przydarzyło po eksterminacji policji w Hubie.Chodzi o to że po wszystkim chciałem kulturalnie skończyć walkę żeby dostać mojego expa. Wyłączyłem i Awans no to rozdaje punkty, wybieram perka, wychodzę a tu mi znowu walka się pojawia. Przewijam turę i nic się nie dzieje, daje jeszcze 2 do przodu i dalej nic. Wyłączam walkę i znowu się włącza.Tak cały czas. Może to mieć coś wspólnego ale 2 gliniarzy mi uciekło podczas walki, jeden za mapę, a drugi gdzieś do budynku, potem go zabiłem (po awansie).

Jakieś pomysły jak to naprawić?
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #1 : Styczeń 19, 2009, 21:57:28 »

Spróbuj wyjść z miasta i wrócić i sprawdź, czy ten, co uciekł poza mapę, będzie tam, gdzie powinien.

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
AnthraX
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Styczeń 21, 2009, 19:52:50 »

Nie pomogło :| Z Detektora widać że baaardzo daleko poszedł (gdzieś tak w okolice Vault 13  Wink )
Jakieś inne pomysły?
kurzel131
St. kapral
*

« Odpowiedz #3 : Marzec 07, 2011, 01:48:41 »

Wczytac wczesniejszy save;p
nieumarły13
St. kapral
*

Zombie... duża giwera, albo cię zeżrą i wysrają...

« Odpowiedz #4 : Marzec 22, 2011, 22:53:33 »

Zawsze można spróbować wziąć gaussa albo snajperkę i ustrzelić gnoja, ale jeżeli jest bardzo daleko to już nie wiem... spróbuj użyć edytora postaci daj se 10 percepcji i 300 small guns i próbuj...

Lubie fistaszki w polewie czekoladowej z ogórkami... przyprawione flakami rozje*** zombi przedemną... o.O Moje GjEgJe: 11188824 ^.^
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #5 : Marzec 22, 2011, 23:23:20 »

w F1 staty kończą się na 200%

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
kurzel131
St. kapral
*

« Odpowiedz #6 : Marzec 22, 2011, 23:35:28 »

Wgl to jaki gauss w f1 ale jak z hub spierniczyl do v13 to moze i do bazy ucieknie i problem bys mial z glowy, o ile nie znajdzie habitu i nie bedzie sie podawal za dziecie katedry jak ja to robilem:D
nieumarły13
St. kapral
*

Zombie... duża giwera, albo cię zeżrą i wysrają...

« Odpowiedz #7 : Marzec 23, 2011, 17:54:37 »

Ups. dzięki nightmaster za poprawkę Cheesy pomyłka z f2 (bardzo dużo grałem)
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 18:03:24 wysłane przez nieumarły13 » Zapisane

Lubie fistaszki w polewie czekoladowej z ogórkami... przyprawione flakami rozje*** zombi przedemną... o.O Moje GjEgJe: 11188824 ^.^
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!