Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 23, 2019, 07:33:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zabrali? ZAKAZALI!  (Przeczytany 886 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Styczeń 21, 2011, 16:19:24 »

Ta informacja jest typowo dualistyczna w swojej interpretacji. Można się z niej ponabijać, że ci tam z Wiejskiej, których nazywamy wybrańcami Narodu, z nudów nie wiedzą już co robić, uregulować czy zakazać. Można też podejść poważnie ciesząc się, że ktoś w końcu pochylił się nad tym problemem. Podejście na smutno, ze sporą dawką goryczy jest oczywiście nie wskazane. Bo przecież nikt sobie nie pomyśli, że rządzący jak i opozycja działają doraźnie w medialnym show, reagując tylko na te wydarzenie, które są nakręcane przez szukające sensacji media. Byle tylko dorwać okazję i polecieć z merdającym ogonkiem do telewizji i sobie tam poszczekać.

O to przedstawiciele partii rzekomo "prawej i sprawiedliwej" chcą wprowadzania zakazu noszenia noży z ostrzem o długości powyżej 8 cm w miejscach publicznych. Kto nie dostosowałby się do tego wymogu, byłby zagrożony karą do dwóch 2 lat więzienia.

Co prawda nie znam nikogo, kto publicznie chodziłby z maczetą czy mieczem na widoku, aczkolwiek coś tam mi się obiło gdy chodzi o fanów postapo czy szeroko rozumianej rycerki. Ale szybko zabić np. można gazetą, w czym szkoleni są w końcu żołnierze GROM'u, o których nie zawsze dbało nasze państwo, zostawiając ich - po zakończeniu służby - samych sobie.

Gorąca dyskusja na naszym forum: Prawne aspekty korzystania z broni.

Źródła:
Polskojęzyczna/obiektywna, pozbawiona oszołomskich wpływów (właściwe wybrać): Gazeta.pl
Prawicowa propagandówka/jedyny rzetelny w Polsce dziennik (właściwe wybrać): Rzeczpospolita

n.w.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2011, 16:52:59 wysłane przez nie wiem » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #1 : Styczeń 21, 2011, 16:20:30 »

Jak kto nie wie, to dyskusja o tym jest tu oooj!

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!