Autor Wątek: Jakieś dobre mody do Fallouta 1 i 2?  (Przeczytany 6772 razy)

Premislaus

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Jakieś dobre mody do Fallouta 1 i 2?
« dnia: 17 Stycznia 2011, 20:09:36 »
Jak w temacie. Ma ktoś namiary na jakieś dobre mody do obu Falloutów, po polsku? Kiedyś sobie jedynkę dopakowałem wszystkim co znalazłem po polsku, ale wywalało mnie jak zmieniałem towarzyszom pancerze :(.

Był to patch 1.34 PL który zawiera chyba tylko wersję 1.33, NPC Mod 3.31 PL i jeszcze fatal damage mod. Fajnie mi się grało w  jedynkę, dopóki nie zmieniłem komuś pancerza i mnie wywaliło, wtedy sobie odpuściłem dalszą grę...

Kurde co wpiszę Fallout na google, to albo strony nie istnieją, albo nikt już nie pisze, lub wszyscy piszą o nowych Falloutach. Mam na myśli polskie strony. Czy nikt już nie jest zainteresowany starymi Falloutami i modami pod nie?

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=57362&sid=fb578deeee373b339dfe766f66a73509 - jakiś koleś robi to. Jak myślicie, czy wystarczy z edytować te pliki i wkleić z polskich odpowiedników polski tekst, by działało po polsku, czy mogła dojść masa tekstu? Jak będzie mi się nudziło to sobie to zrobię, ale boję się, że w kolejnych wersjach koleś pododaje różne rzeczy i dojdzie tekst po angielsku, z którym sobie nie poradzę( objętość).