Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Maj 27, 2019, 03:27:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)  (Przeczytany 9738 razy)
Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #20 : Kwiecień 27, 2012, 12:27:31 »

Klasyfikacja z ok. 8:40
my 31439 i dalej
26820
26144
24962
20826

Teraz my mamy 31861, a reszty nie chce mi się sprawdzać Hyhyhy

DZIĘ-KU-JE-MY Cheesy

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #21 : Kwiecień 27, 2012, 15:57:44 »

32 121  Zwyrol

Ale ta Captcha to mocno  W***wiony naczelny

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #22 : Maj 01, 2012, 12:00:13 »

Są już jakieś informacje na odcinku wyników konkursu? Natrzepaliśmy 36 569 głosów, po przebieżce galerii nie znalazłem większej liczby, ale że jej ułożenie jest takie mało przyjazne dla użytkownika, więc mogłem coś przegapić  Undecided

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #23 : Maj 01, 2012, 12:18:21 »

Oczywiście, że wygraliśmy Cheesy

DZIĘ-KU-JE-MY! Smiley

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #24 : Maj 01, 2012, 12:26:53 »

Na pewno? Bo trzeba by to polansić, ale wpierw pewna pewność jest potrzebna, bo ja to tam nie do końca ufam krawaciarzom  Zwyrol

Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #25 : Maj 22, 2012, 18:13:30 »

No tak, wśród Internautów wygraliśmy. Jednak regulamin konkursu jest tak skonstruowany, że to nie oznacza zdobycia pierwszej nagrody!
O szlag! Pieprzony regulamin. Internauci głosowali na Piłę, a wygra i tak Warszawka?
 "3.1. Wyłonienie Zwycięzców Konkursu nastąpi w dwóch etapach, opisanych poniżej.
 3.2. ETAP I – Pierwszy etap: wyłonienie Wyróżnień, odbędzie się poprzez głosowanie
 internautów, na następujących zasadach:
 [...]
 3.3. ETAP II – Drugi etap: wyłonienie Laureata Konkursu, podczas obrad jury, które odbędą
 się na następujących zasadach:
 [...]
 c) Spośród wszystkich prawidłowo nadesłanych Formularzy ze Zdjęciami jury wybierze 1
 (jedno) najlepsze Zdjęcie, a tym samym 1 (jednego) Laureata nagrody głównej, zgodnie z
 kryteriami wskazanymi poniżej.
 d) Jury dokona oceny nadesłanych Zdjęć i dokona wyboru 1 (jednego) Zdjęcia zwycięskiego
 według następujących kryteriów: zdjęcie powinno obrazować dziecko przy posiłku i
 powinno w sposób pomysłowy, oryginalny i zabawny obrazować hasło „W naszym
 żłobku zdrowo jemy i zdrowo rośniemy”."
 Więc mimo 6k przewagi, nic pewnego, jeśli chodzi o I. nagrodę...

No i co tu dużo pisać - wydymali nas z wynikami w konkursie:
http://nutricia.com.pl/odpowiedzialnosc-spoleczna/​rogram-dla-twojego-zlobka/wyniki-konkursu
Zajęliśmy drugie miejsce, wygrał żłobek z Opola, który zdobył 110 głosów... wejdźcie w zakładkę "Kontakt" i zobaczcie, gdzie mieszczą się zakłady produkcyjne firmy...

Na prośbę dyrektorki żłobka, napisałem "reklamację" (tak się nazywa odwołanie w regulaminie). Okazuje się, że nie my jedyni się odwołujemy.

DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wsparcie!

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #26 : Maj 23, 2012, 12:46:40 »

Od początku zakładałem, baaa - nie muszę niczego zakładać - bo mam przypuszczenia graniczące z pewnością, że takie akcje organizowane przez korporacje są wh00ja warte  Godzillowa pauka Ale w tym całym "biznesie" nie chodziło przecież o to, by lansować Nutricię, ale konieczność budowy i wspierania w każdy możliwy sposób żłobków. Bo tym się skutecznie oddali widmo geriatrokalipsy czy demokalipsy. Także tutaj wygraliśmy, a białe kołnierzyki niech się wypchają  Dooobre

Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #27 : Maj 23, 2012, 18:35:21 »

Oczywiście zajęliśmy II miejsce - zabawki za 1.500 zł Smiley

Jerzy
Major - Redaktor
*