Autor Wątek: [XII.2010] Wesołego jajka! Z Fallgasa ma się rozumieć!  (Przeczytany 4514 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
[XII.2010] Wesołego jajka! Z Fallgasa ma się rozumieć!
« dnia: 31 Grudnia 2010, 00:06:27 »

Nie rób sceny - liczą się ceny - wejdź na Trzynasty Schron, bo takie rzeczy to nie tylko w erze. U nas Zajączek zapodaje wielkanocne jaja na święta! I to nie żadna scjentologia czy jakieś nju ejdż, aj waj!

Choć kto wie - może i o Tomie Cruise też coś będzie.

Easter Eggs z Fallouta New Vegas - zebrał  i opisał Nightmaster, opracował, pododawał parę groszy i wyjątkowo nie palił głupa Squonk.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2010, 00:21:49 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Deat(c)hClaw

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Demon Pustkowi
    • Fallout Corner
Odp: [XII.2010] Wesołego jajka! Z Fallgasa ma się rozumieć!
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudnia 2010, 08:30:16 »
Wartaloby dopisac, ze Gang Staruszek, PimpBoy i lodowka z Indiana pojawiaja sie tylko przy wybranej cesze Dzikie Pustkowia.

Napis 'The Burned Man Walks' nie uznalbym za zawiazanie do Burning Men'a, bo ten napis dotyczy legendarnego wspolzalozyciela Legionu, ktory w polskiej wersji nazywa sie Popielcem. Po Pustkowiu krazy legenda, ze za przegrana bitwe o Zapore, Cezar kazal go oblac smola, podpalic i rzucic do Wielkiego Kanionu, gdzie nadal zyje.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: [XII.2010] Wesołego jajka! Z Fallgasa ma się rozumieć!
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudnia 2010, 09:14:35 »
Wartaloby dopisac, ze Gang Staruszek, PimpBoy i lodowka z Indiana pojawiaja sie tylko przy wybranej cesze Dzikie Pustkowia.
o tym zapomniałem, faktycznie, do tego dochodzi jeszcze jeden egg w tej lokacji gdzie Legion wszystkich zabił(umknęła mi nazwa akurat)

Napis 'The Burned Man Walks' nie uznalbym za zawiazanie do Burning Men'a, bo ten napis dotyczy legendarnego wspolzalozyciela Legionu
owszem, jednak o nim dużo się mówi w grze, a, że sama impreza o której wspomniałem jest dosyć głośna więc uznałem to jako nawiązanie do całego wydarzenia
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Deat(c)hClaw

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Demon Pustkowi
    • Fallout Corner
Odp: [XII.2010] Wesołego jajka! Z Fallgasa ma się rozumieć!
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudnia 2010, 10:56:02 »
Nipton? Ogolnie to w kilku lokacjach dranie wszystkich wybili :D

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: [XII.2010] Wesołego jajka! Z Fallgasa ma się rozumieć!
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudnia 2010, 16:03:37 »
Dopiszcie koniecznie że część z tych eastern eggow pojawia się WYŁĄCZNIE po wybraniu traita "Wild Wasteland" (dzikie pustkowia). Bez niego nie ma szans na spotkanie chociażby staruszek.

A Johua Graham najprawdopodobniej powróci w dlc o roboczej nazwie Honest Hearts.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: [XII.2010] Wesołego jajka! Z Fallgasa ma się rozumieć!
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Stycznia 2011, 12:29:33 »
Dzikie Pustkowia dodane. Coś jeszcze, gdzieś jeszcze?  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.