Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 18, 2019, 01:09:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziki, dziki - cała Polska was się...  (Przeczytany 12951 razy)
Ati
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #20 : Sierpień 08, 2010, 01:42:25 »

Okej... Rozumiem, że was jeszcze nikt nie przegadał?  Grin
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #21 : Sierpień 08, 2010, 02:11:37 »

Kobita na schronkładzie i już wszystkim spamić się zachciewa  Kilo wpierdolu

Trzynasty Schron to coś permanentnie działające na styku, krawędzi, w rozkroku itp, itd. Czyli balansujemy między profesjonalizmem a luzactwem, między powagą a dystansem itd, itd. Stąd skrót SSI miał być oczywiście dezinformacyjnie skojarzeniowy z ssaniem (np. godzillowej pauły  Hyhyhy), ale zarazem inspiracyjne czerpać z WSI czy z OSI (i ten skrót nie ma nic wspólnego z Outpostem a z Dream Theater  Kiss). Natomiast faktycznie jest to fabularne ubranko dla zespołu roboczego zajmującego się na Trzynastym Schronie sprawami informacyjnymi  SSI

No przecież nie można tak sztywno - jak na mszy purytan z Nowej Anglii - podchodzić do spraw, jak się nie widzi własnych mord (bo sami samce) w codziennej orce na Schronie. Musi być jakieś masełko, które pozwoli przełknąć ten ciemny, żytni chleb  Wink
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2010, 02:13:36 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Ati
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #22 : Sierpień 08, 2010, 02:40:00 »

Zatem SSI jest zarazem SSD ;p

Z przegadaniem chodziło mi raczej o to, że po tych kilku postach czułam się tak jak zakręcona. A nie chciałabym odpaść, skoro dopiero zaczęłam się wam tu panoszyć ;> W dodatku profesjonalne luzactwo brzmi zacnie. Cheesy
Chrzysztof
St. chorąży sztab. - Redaktor
*

« Odpowiedz #23 : Sierpień 08, 2010, 12:05:21 »

Zaiste, zacnie aż do poczciwości  Zwyrol
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2010, 13:25:06 wysłane przez Chrzysztof » Zapisane

------
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #24 : Luty 10, 2011, 16:53:21 »

Aleś my tu naspamili, esz... Huh?

I jak tam dzisiaj, bo ostrej zimie? Spotkaliście jakoś te zwierzory? Podobno są już nawet na skraju polibudy w Gdańsku, a na pewno koło akademików  Lips Sealed

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Ati
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #25 : Luty 20, 2011, 12:12:30 »

Lol, nie spotkałam, ale o ile mnie pamięć nie zwodzi to ostatnio jakieś mi się śniły Grin
Glassius
St. chorąży
*

Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.

« Odpowiedz #26 : Listopad 10, 2011, 23:50:02 »

U mnie jak były, tak są. Ostatnio mojego sąsiada jeden pogonił. Ja łażę ich ścieżkami, skrótem przez bagna, śpiewając po drodze, aby się nie bały. Nawet po zmroku Wink

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #27 : Listopad 12, 2011, 00:49:24 »

Mnie się wydaje, że one będą Cię miały w dupie choćbyś recytował od tyłu listy do Koryntian, bo i tak będą robiły swoje - czyli za dnia spały, rano i pod wieczór szukały żarcia Ale upał... Ale jak będą czymś podkurwione, np. locha z młodymi, jakiś ranny młokos albo samiec, któremu się bardzo chce, to i jadąc czołgiem tez mógłbyś czuć się zagrożony Zwyrol

Zwierzyna się mnoży bo mało kto ją u nas je (inaczej jest w Niemczech), zarazem kurczą się jej naturalne tereny. Nikt u nas na nie będzie polował jak na zwierzęta w afrykańskim buszu czy indonezyjskiej dżungli, więc będzie ich coraz więcej.

Moje pierwsze spotkanie z dzikami skończyło się z tym, że miały mnie w dupie, zawzięcie szukając żarcia przy poboczu leśnej ścieżki. Przeszedłem obok - wyj***nie. Trochę się uaktywniły i zaczęły przemieszczać (bo stałem w odległości i się gapiłem Dzidzia) właśnie słysząc jak ktoś w oddali głośno gada. Czyli zapewne odeszły dla świętego spokoju, ale jeśli to byłyby takie przypadki jak podałem na wstępie to kto wie co by zrobiły  Undecided

pucka
Schronowa wisienka
Mł. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #28 : Listopad 12, 2011, 14:47:40 »

W czasach gdy służba wojskowa była jeszcze obowiązkowa, mój szanowny ojciec miał służbę na poligonie.
W ramach ćwiczeń spali w czołgu. To była zima a czołg był nagrzany więc w nocy jak wszyscy posnęli dzik im przyszedł i zasnął na tej nagrzanej blasze.
Rano jeden z żołnierzy podniósł klapę i stanął oko w oko z dzikiem. Szybko ją zamknął przestraszony. Na pytania kolegów, co się dzieje, stwierdził że właśnie widział diabła  Cheesy

« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 14:52:42 wysłane przez pucka » Zapisane

Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!