Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 20, 2019, 09:59:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Krypty  (Przeczytany 15781 razy)
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #20 : Styczeń 06, 2011, 10:14:16 »

jakim cudem miałeś dwóch kompanów? a poza tym, atak się zaczyna w trakcie oglądania filmu

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #21 : Styczeń 06, 2011, 12:28:43 »

Oczko jest robotem, taki exception Tongue

Ja jak zauważyłem że drzwi się otwierają to uciekłem najnormalniej w świecie w róg. Sam spróbuj Wink

Cytat: Szakal119
Na jakim poziomie trudności? Bo nie chce mi się wierzyć, że na very hard + hardcore poszło Ci tak łatwo  Kiss.
Ja gram w gry... nie masteruje ich  Roll Eyes
Na normal i bez hardcre - nie lubię oglądać wskaźników i martwić się o żarcie. Po roku grania w ADOM'a mi się odbija Tongue

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #22 : Styczeń 06, 2011, 15:28:15 »

W takim razie wierzę Ci  Smiley.
Ja tam lubię jak gra stanowi wyzwanie Smiley.

Nightmaster, Oczko to ED-E  Kiss.

Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #23 : Styczeń 06, 2011, 16:39:43 »

wiem czym jest oczko;) tylko myślałem że jako kompan zajmuje normalnie jedno miejsce, Zazwyczaj chodzę sam albo z Boonem. A właśnie, jak będziecie chcieli wejść do 74 to towarzysz nie da rady się tam przenieść, musicie sobie radzić sami

Archanix
Plutonowy
*

« Odpowiedz #24 : Styczeń 06, 2011, 22:06:01 »

Będąc w krypcie 74 poza zapiskami jest coś do obejrzenia? Na ponad 20 poziomie rozwalanie wszystkiego co się rusza jest dużo łatwiejsze więc nie znalazłem nic ciekawego.
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #25 : Styczeń 07, 2011, 09:49:26 »

Zrobię to czego robić nie trawię, zacytuje sam siebie...
a do Krypty 74 właściwie nie masz po co iść bo tam nic nie ma:P

Archanix
Plutonowy
*

« Odpowiedz #26 : Styczeń 07, 2011, 14:01:10 »

no wiesz ja się spodziewałem mebli...
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #27 : Styczeń 07, 2011, 15:12:41 »

A propo jeszcze walki w krypcie 11, to w grze jest level scaling, więc na niskim poziomie postaci spotkamy tam pewnie tylko kilka protectronów. Z tego co pamiętam to na mnie wyskoczyły trzy boty zwiadowcze (te mocne), jeden pan wirwiflak i sześć wieżyczek mk V  Smiley.
Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #28 : Styczeń 07, 2011, 19:57:50 »

no ja 4 wierzyczki i 2 te przepieprzone i jeden wyrwiflak Tongue

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #29 : Styczeń 07, 2011, 20:31:07 »

na mnie wyszły 3 roboty(trzykołowe), 2 wyrwiflaki, i 2 robomózgi. Myślałem że tam zawsze się pokazuje taka ekipa i temu się nie da tego przeżyć

Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #30 : Styczeń 07, 2011, 22:01:45 »

Mocna ekipa Smiley.

3 roboty(trzykołowe)

To są te zwiadowcze. Dziwna nazwa moim zdaniem jak na najgroźniejsze z maszyn, bardziej pasowałoby do nich nazwa Roboty Wojskowe, Szturmowe, albo coś w tym stylu Roll Eyes.

Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #31 : Styczeń 09, 2011, 18:10:35 »

no mocna, ale też miałem sporo za sobą;)
a co do wybicia każdego w grze to nie ma możliwości, Pana Tak można zabić ale jak się wejdzie do jakiegoś budynku to ten ożywa, więc kicha z wyrżnięcia całego Mojave:P

Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #32 : Styczeń 09, 2011, 19:20:17 »

Ja miałem 27 poziom jak tam poszedłem. Ty pewnie miałeś wyższy Smiley?
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #33 : Styczeń 09, 2011, 19:30:06 »

To są te zwiadowcze. Dziwna nazwa moim zdaniem jak na najgroźniejsze z maszyn, bardziej pasowałoby do nich nazwa Roboty Wojskowe, Szturmowe, albo coś w tym stylu Roll Eyes.
To są Roboty Wartownicze (Sentry Bot) tyle że tłumacze znowu spaprali sprawę Kilo wpierdolu

Edit:
Takie tłumaczenie też może być użyte... choć moja wersja jest nieco ściślejsza: Wszak to sprzęt wojskowy, a nie cywilny.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2011, 21:31:38 wysłane przez Rezro » Zapisane
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #34 : Styczeń 09, 2011, 20:04:58 »

Jak już to Roboty Strażnicze  Smiley. I tak też się nazywały w F3  Kiss.
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #35 : Styczeń 10, 2011, 02:59:48 »

Krypta 11, fakt mocno klimatyczną, ostatnia walka napsuła mi masę krwi (hard, hardcore mode), ale dopiero po 2-3 wipe zorientowałem się że mam całkiem sporo min (wszelakich) i kilka granatów emp, do tego plasma caster (ca mk2 na klacie) i w sumie nie poszło źle po naszprycowaniu się prochami Wink

Co do krypty 19, powiem że to kolejna świetna sprawa, a patent (spoiler) z wysadzaniem jej w powietrze mocno mi przypomniał klimaty starych falli Smiley

Inną godną polecenia kryptą jest ta o numerze 34, strasznie mi to klimatem glow przypominało, a że tamta lokacja z jedynki jest moją ulubioną w ogóle jeżeli chodzi o fallouty, toteż czułem się w niej jak w domu Smiley Polecam, klimat pierwsza klasa, aczkolwiek lamy pokroju Rectuma martwiące się "wskaźnikami" będą niepocieszone  Cheesy
Shael
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #36 : Styczeń 10, 2011, 08:37:14 »

To chyba był jedyny moment w grze w którym przydawały się granaty i miny EMP Tongue ,nigdy tego nie używałem aż do tego momentu Smiley
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #37 : Styczeń 10, 2011, 12:56:29 »

Inną godną polecenia kryptą jest ta o numerze 34, strasznie mi to klimatem glow przypominało, a że tamta lokacja z jedynki jest moją ulubioną w ogóle jeżeli chodzi o fallouty, toteż czułem się w niej jak w domu Smiley Polecam, klimat pierwsza klasa,

Mi też Smiley. Zresztą takich silnie napromieniowanych miejsc jest więcej. I to mi się podoba, bo w końcu jest powód, żeby taszczyć ze sobą te wszystkie środki antyradiacyjne Kiss.

To chyba był jedyny moment w grze w którym przydawały się granaty i miny EMP Tongue ,nigdy tego nie używałem aż do tego momentu Smiley

Ja jeszcze użyłem granatów EMP w Heliosie 1, bo wszedłem tam na średnio wysokim levelu i czekały na mnie boty strażnicze Smiley. I raczej nigdzie więcej nie były potrzebne, bo mało jest miejsc w których spotykamy wrogo nastawione roboty.
MilkyWayPL
St. kapral
*

« Odpowiedz #38 : Maj 21, 2011, 23:10:16 »

Ja krypty omijam szerokim łukiem...
Po prostu nienawidzę plątaniny po korytarzach.
kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #39 : Maj 30, 2011, 20:19:25 »

Bo betha po prostu spieprzyła te krypty ;]

Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!