Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 19, 2019, 16:04:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [XII.2010] Wesołego jajka! Z Fallgasa ma się rozumieć!  (Przeczytany 2694 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Grudzień 31, 2010, 01:06:27 »

Nie rób sceny - liczą się ceny - wejdź na Trzynasty Schron, bo takie rzeczy to nie tylko w erze. U nas Zajączek zapodaje wielkanocne jaja na święta! I to nie żadna scjentologia czy jakieś nju ejdż, aj waj!

Choć kto wie - może i o Tomie Cruise też coś będzie.

Easter Eggs z Fallouta New Vegas - zebrał  i opisał Nightmaster, opracował, pododawał parę groszy i wyjątkowo nie palił głupa Squonk.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2010, 01:21:49 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Deat(c)hClaw
Sojusznicy 13S
*

Demon Pustkowi

« Odpowiedz #1 : Grudzień 31, 2010, 09:30:16 »

Wartaloby dopisac, ze Gang Staruszek, PimpBoy i lodowka z Indiana pojawiaja sie tylko przy wybranej cesze Dzikie Pustkowia.

Napis 'The Burned Man Walks' nie uznalbym za zawiazanie do Burning Men'a, bo ten napis dotyczy legendarnego wspolzalozyciela Legionu, ktory w polskiej wersji nazywa sie Popielcem. Po Pustkowiu krazy legenda, ze za przegrana bitwe o Zapore, Cezar kazal go oblac smola, podpalic i rzucic do Wielkiego Kanionu, gdzie nadal zyje.
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #2 : Grudzień 31, 2010, 10:14:35 »

Wartaloby dopisac, ze Gang Staruszek, PimpBoy i lodowka z Indiana pojawiaja sie tylko przy wybranej cesze Dzikie Pustkowia.
o tym zapomniałem, faktycznie, do tego dochodzi jeszcze jeden egg w tej lokacji gdzie Legion wszystkich zabił(umknęła mi nazwa akurat)

Napis 'The Burned Man Walks' nie uznalbym za zawiazanie do Burning Men'a, bo ten napis dotyczy legendarnego wspolzalozyciela Legionu
owszem, jednak o nim dużo się mówi w grze, a, że sama impreza o której wspomniałem jest dosyć głośna więc uznałem to jako nawiązanie do całego wydarzenia

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Deat(c)hClaw
Sojusznicy 13S
*

Demon Pustkowi

« Odpowiedz #3 : Grudzień 31, 2010, 11:56:02 »

Nipton? Ogolnie to w kilku lokacjach dranie wszystkich wybili Cheesy
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 31, 2010, 17:03:37 »

Dopiszcie koniecznie że część z tych eastern eggow pojawia się WYŁĄCZNIE po wybraniu traita "Wild Wasteland" (dzikie pustkowia). Bez niego nie ma szans na spotkanie chociażby staruszek.

A Johua Graham najprawdopodobniej powróci w dlc o roboczej nazwie Honest Hearts.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #5 : Styczeń 06, 2011, 13:29:33 »

Dzikie Pustkowia dodane. Coś jeszcze, gdzieś jeszcze?  Embarrassed

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!