Autor Wątek: Metro 2034 - konkurs Trzynastego Schronu #2 - wyniki  (Przeczytany 2617 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Metro 2034 - konkurs Trzynastego Schronu #2 - wyniki
« dnia: 18 Grudnia 2010, 01:41:09 »

No to mamy, no to są! Wyniki drugiego konkursu związanego z powieścią Dmitrija Głuchowskiego Metro 2034 oczywiście. Otrzymaliśmy ładny, 11'to zgłoszeniowy plon, który oczywiście wykorzystamy w nadarzającej się okazji do polansowania naszego serwisu.

A tymczasem lansujemy zwycięzcę konkursu, którego w debacie wybrała redakcja z gronem stałych współpracowników. Jest nim Granat. Gratulujemy!

Ale uwaga!

W związku ze smacznym zestawem nagród, oraz brakiem wyraźnej jednomyślności w ocenie prac, będziemy przestrzegać #7 regulaminu konkursu. Bo z reguły go nie przestrzegamy i powiadomienie wysyłamy sami ;) Ale z racji obiektywnych uwarunkowań, w tym przypadku będzie inaczej. Śledzący na bieżąco co się na Trzynastym Schronie dzieje górą!

Plon konkursu "Metro 2034 #2"
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Metro 2034 - konkurs Trzynastego Schronu #2 - wyniki
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudnia 2010, 01:47:38 »
Czyli czas by Granat podesłał nam swoje dane jest do godziny 23:59, 25.XII.2010  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Metro 2034 - konkurs Trzynastego Schronu #2 - wyniki
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Grudnia 2010, 03:39:18 »
jak zwykle nic nie wygrałem..:P ale gratuluje zwycięscy:)
oby w konkursie #3 miał mniej szczęścia niż ja:D
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Metro 2034 - konkurs Trzynastego Schronu #2 - wyniki
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Grudnia 2010, 19:53:34 »
Granat namiary nadesłał, sprawa zakończona pozytywnie  :spk
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.