Autor Wątek: Scenę ładnie skwitowali  (Przeczytany 12643 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Scenę ładnie skwitowali
« dnia: 13 Stycznia 2009, 19:40:16 »
Link do newsa

***

No panie i panowie, w końcu stało się to, czego można było się spodziewać. Scena nie powinna być sceną. Czemu? Ano dlatego, że lepiej „doprowadzać stare miejsca do rozkwitu, niż niszczyć je atomową eksplozją”. Jeśli nadal chcecie grać w Fallouty, scenować w realu bądź wirtualu, to musicie sobie te plany odpuścić, gdyż „jest to kontekst co najmniej dwuznaczny”. Mnie też jest przykro. Zostaje chyba tylko stara, dobra Nuca-Cola.

Może nie najlepiej spełniamy swoją rolę serwisu informacyjnego, skoro informujemy o sprawach tak przykrych. Na Outpoście pisali o tym, że Afterfall zostanie wydany na konsole – niektórym się to nie spodobało. Tym bardziej pewnie nie spodoba Wam się to, że krótki reportaż o tym projekcie wyemitowano w TVP Katowice. Pozornie powinno to cieszyć, ale został okraszony bardzo obiektywnymi i wyważonymi komentarzami, które wskazują, no cóż, na inteligencję komentatorów.

Audycję można zobaczyć tutaj (należy kliknąć na mało widoczny link "wideo"; część o Afterfallu zaczyna się w 20 minucie).

Źródło: czujność Ulyssaeir’a.
« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2009, 19:54:18 wysłana przez nie wiem »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Silencer

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Stycznia 2009, 21:48:25 »
Za karę Nicoxicate niech zrobi z katowickiego dworca główną postapokaliptyczną bazę supermutantów.

Mogą modelować z natury, a teksturować ze zdjęć.

Poza tym prawdziwy falloutomaniak słucha radia z inventory i nie płaci abonamentu, to czemu się dziwicie? :P

Smutny

  • Gość
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Stycznia 2009, 21:49:24 »
Telewizja kłamie! Nigdy ale to nigdy nie można dowierzać temu co mówią, gdyż nie tylko prowadzący  jak i również sami dziennikarze przygotowywujący materiały działając na bazie informacji z drugiej ręki [w wypadku tych pierwszych to będzie już trzecia, ba no może nawet czwarta licząc cenzurę, a kto widział człowieka z 4 rękoma? No wiem, ze był taki bóg w Hinduizmie, no ale skąd nam tu do Indii, na i w dodatku był fioletowy; ale nie o tym mowa]. Ba widać że zapewnie i w tym materiale nie bazują na tym co sami wiedzą tylko od kogoś przeczytali! [Zaznaczam ze nie oglądałem materiału, gdyż mam daleko do Ślonska jak i nie włączyłem owego filmiku, gdyż przekracza me kompetencyje szukanie jakiś małych cycków w dodatku an stronach wuwuwu  ::) ]


Cóż prawdą będzie, ze lepiej zając się ekologią, niż być fanbojem zniszczonych pustkowi ziemi do czego i tak się zanosi widząc nasze spożycie energetyczno surowcowe a ten idiotyczny wiek 21 jeszcze nawet się nie zaczął na dobre. Więc apeluję do redaktorów - Szanownego Mr.Squonqa, dzielnego Pana Niewiem, mości Holdena i wszystkich innych którzy swymi tekstami popularyzują wśród społeczeństwa - o zgrozo i młodzieży wartości postapokaliptyczne  [eee, czemu nie mozemy żyć choć w normalnym kraju gdzie nie ma w konstytucji zapisanej ustawy jako to jesteśmy państwem kościelnym, a i tak musimy używać słó pochodzenia biblijnego - zaraz zaapeluję do sz.p.prf.mgr.drMiodka o zmianę tego słowa]! Stop dla wyniszczania ziemi! Jesli macie krztynę uczciwości i mądrego rozumu w głowie zmienicie przeznaczenie swej strony na iście ekologiczną , podpiszcie porozumienie z greenpeace i weprzyjcie ekologów w ich walce z wiatrakami! Polska oazą na pustyni mroków dziejów apokalipsy! Ostatni bastion czystego powietrza  zdrowej żywności i  wesołych kangurów i misiów koala! Precz z ostracyzmem i zakłamaniem!

STOP cenzurze, cenzura kłamie i oszukuje nas biednych rodaków!  

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Stycznia 2009, 22:08:22 »
Rozpatrzymy to w najbliższym czasie :P Jeśli komuś nie działa zapodany link, to proszę pisać na pm, postaram się coś wymyślić, żeby go udostępnić w inny sposób, o ile mnie za to nie zamkną, bo ściągnąłem sobie to na dysk :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Stycznia 2009, 22:15:10 »
Eh ludzie o poglądach nacjonalistycznych nie mają zwyczaju bycia błyskotliwym, tvp również. Jeżeli misją publiczną ma być mówienie czegoś w rodzaju: nie interesuj się drugą wojną światową bo ważniejsze jest tworzenie pokoju, to ja bardzo dziękuje;p Hm a jeżeli chodzi o ekologie to ja aktywnie wspieram takie inicjatywy kupując piwo wyłącznie w puszkach :D


Smutny

  • Gość
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Stycznia 2009, 22:37:03 »
Sprawdziłem w słowniku co znaczy nacjonalista - dzięki Panie Holden, zawsze to miło poszerzyć swój za słup [jak się to pisze?] słów!
Ha, jeśli to o mnie to czuje się obrażony, bowiem przez swojego posta chciałem jedynie nakłonić do promowania Polski poza granicami naszego kraju, jak widzę, brak żadnego odzewu. Mam cholerna nadzieję, że Pan niewiem dostarczy mi ten filmik to go w końcu zobaczę i będę mógł jak uczciwy człowiek skomentować! Co do Piwa w puszcze to sam eniw eim czy butelki zwrotnie nie są bardziej ekologiczne drogi Panie  ;)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Stycznia 2009, 22:44:36 »
Holdenowy zarzut nacjonalizmu był zastosowany wobec jednego z bohaterów audycji, nie drogiego pana, panie Smutny. Wynika to z treści pierwszego zdania jego postu. Pisze się zasób - to do pańskich wątpliwości n.t. poszerzania słownictwa. butelki są mniej ekologiczne, bo ze względu na wagę zostawia się je często w miejscu spożycia, zamiast wyrzucić do kosza :P Tez kupuję w puszkach, a to, kurde, kilkanaście groszy więcej na butelce (to być może nawet i jest paradoks ^^).

Edit.: Małe niezrozumienie się wdarło - zmieniłem tvp na bohatera audycji :P
« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2009, 22:49:11 wysłana przez nie wiem »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Smutny

  • Gość
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Stycznia 2009, 22:50:01 »
No mam nadzieję, bo jeszcze by mnie ktoś o eeee faszyzm czy komunizm posądził!?
Zasób teraz już też wiem, bo wcześniej to chciałem usilnie tam eł wcisnąć, no niestety nie zmieściło się  :P Tak odchodząc od tematu bo nadal filmu nie widziałem, muszę przyznać ze jeśli człowiek kupuje w butelce powinien być odpowiedzialny za siebie i środowisko i zapierniczać z powrotem z nimi do sklepu bądź do skupu na nie do najbliższego kosza, czy za ogrodzenie! No ale są jeszcze panowie zawodowo zbierający odpadu postpiwne [pewnie by kupić dla siebie następne], ale ich wkład w trosce o walkę o środowisko nigdy nie jest niedoceniany nie wiedzieć czemu

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Stycznia 2009, 22:54:40 »
Nie do końca rozumiem :P -
Cytuj
nigdy nie jest niedoceniany nie wiedzieć czemu
czyli zawsze jest doceniany? :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Smutny

  • Gość
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Stycznia 2009, 23:06:42 »
Ale się czepiasz =]
Za dużo tam po prostu o jedno przeczenie :P

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Stycznia 2009, 23:30:07 »
Zarzut odnosił się do miłego pana z Autonomi Śląska który błyskotliwie się udzielił dla tvp;p

Smutny jaki ty masz problem z uruchomieniem tego filmiku ? wystarczy kliknąć na napis Video z taką małą ikonką znajdujący się pod grafiką na której jest napisane Aktualności.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Stycznia 2009, 23:31:31 »
Konkretnie mogli walnąć co to jest postapo i po co (oraz jak) to się je. Tu jedynie Augustus stanął na wysokości zadania. Reszta ekipy kręciła się jak struś  z głową w dupsku po zagrodzie (koleś do zniszczonej szkoły mnie rozwalił), a komentarze reszty też takie od dupy były.

AF to postapokaliptyczna gra i tyle - a nie żadna ideologia, że "lepiej jest burzyć  niż budować"  ::)
« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2009, 23:33:50 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Stycznia 2009, 23:32:11 »
Znaczy może to coś z nieodpowiednim czytaniem pliku, bo ma dziwne rozszerzenie. Wysłałem linka koledze, to też coś mu nie działało - dźwięk nałożył się na obraz w taki sposób, że audycja o Afterfallu leciała w dźwięku, a jako obraz były pokazane śląskie tramwaje :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Stycznia 2009, 23:34:41 »
Cytat: Holden
Zarzut odnosił się do miłego pana z Autonomi Śląska który błyskotliwie się udzielił dla tvp
To był raczej jakiś typ z przybudówki PO według mnie.

-----

Jak to najlepiej odtworzyć? Ten link >>> http://video2.v2.tvp.pl/2009/01/13/188798/film.asf wklejamy do VLC Playera i śmiga jak Pershing na wysokości lamperii  ;D

http://portableapps.com/apps/music_video/vlc_portable
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Stycznia 2009, 23:54:55 »
ale wtopiłem ;p źle przeczytałem i facet nie nie jest z ruchu Autonomi śląska tylko przeciwnego ruchu Polski Śląsk, zarzut nacjonalizmu też nie jest więc trafny no ale błyskotliwe i tak to nie było :P

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Stycznia 2009, 23:58:08 »
aaaaaa to o tego chodziło :D Pan od wyszukiwania dwuznaczności :P pewnie złapali go gdzieś na jakimś korytarzu i za bardzo nie wiedział, co powiedzieć, a oni chcieli szybko usłyszeć kilka zdań :D
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Stycznia 2009, 00:14:01 »
To prawie tak samo jak my - jak nie ma o czym napisać newsa to się wpada na pierwszy z brzegu serwis i się zrzyna od niego (no bo nie zawsze na Outpoście jest się czym inspirować  :P). Albo też wali się newsa o swoich smutach  ;D

Fajnie jest pracować w mediach  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Smutny

  • Gość
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Stycznia 2009, 00:20:42 »
Albo też wali się newsa o swoich smutach  ;D

Ej, zejdź ze mnie  :P

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Stycznia 2009, 03:58:43 »
To prawie tak samo jak my - jak nie ma o czym napisać newsa to się wpada na pierwszy z brzegu serwis i się zrzyna od niego (no bo nie zawsze na Outpoście jest się czym inspirować  :P). Albo też wali się newsa o swoich smutach  ;D

Fajnie jest pracować w mediach  :-*

Do szczęścia potrzebny nam jedynie scenowy Palikot  :)

bio_hazard

  • Gość
Odp: Scenę ładnie skwitowali
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Stycznia 2009, 15:11:23 »
(...) jak nie ma o czym napisać newsa to się wpada na pierwszy z brzegu serwis i się zrzyna od niego (no bo nie zawsze na Outpoście jest się czym inspirować  :P).

Turlaj wąfla - nasze njusy ludzie chetniej czytaja, ba sa krotsze i pozbawione wylewania zali o swoich smutach - ot co :D