Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpie 17, 2019, 14:33:31 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: [XII.2010] Nawi您ania do poprzednich Fallout闚 w FNV  (Przeczytany 2633 razy)
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 8802

Wytyczaj帷 kierunek - Emanacja azymutem!

« : Grudzie 04, 2010, 04:25:22 »

Sekcja po鈍i璚ona najnowszemu Falloutowi rozwija si u nas z tak sam werw, z jak Cenega zabra豉 si do jego sprzeda篡 w Polsce (o kolejnym kuriozum pisze Szpon na Fallout Corner).

R騜nica jednak jest taka, 瞠 mimo to idziemy do przodu jak 郾ie積y p逝g przez zasypane ulice. Tym razem za kierownic zasiad nightmaster, kt鏎y przygarn掖 materia o nawi您aniach do poprzednich Fallout闚, na kt鏎e natrafimy podczas rozgrywki w Fallgasa.

Nawi您ania do poprzednich cz窷ci w Falloucie New Vegas.
« Ostatnia zmiana: Grudzie 31, 2010, 01:09:58 wys豉ne przez Squonk » Zapisane

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Grudzie 04, 2010, 14:39:04 »

A co do ostatnich dzia豉 Cenegi to Game Corner co si uwzi掖 (wiadomo hejterzy  Hyhyhy) na tak mocno lansowan przez nich gr Polskie Imperium, o kt鏎ej tr帳ili ju od bodaj瞠 maja, zacieszaj帷 nawet to jaki serwis b璠zie j lansi. No a teraz si okazuje, 瞠:

C騜, kiepska strategia, kto powie - i b璠zie mia racj ca趾owit. I nie mam nic do takich gier, skoro s dobre jakie, to musz by i takie z貫, prawda? R闚nowaga w przyrodzie. Tyle, 瞠 to bardzo nie豉dnie robi taki szum, tak reklamowa i tak zagrywa w patriotyczn nut promuj帷 knota. Jak ju trzeba wyda taki szrot, to si to robi po cichu, w kioskach, za 19.90 z - i wtedy nikt nie mo瞠 mie pretensji, 瞠 dobrze si bawi tylko kilka godzin.

Gra jak gra, za 19,90 kupi豚ym j sobie na pewno. Zastanawia za to postawa Cenegi, kt鏎a nie zrobi豉 nawet 1/10 takiego szumu medialnego w przypadku Fallouta New Vegas Undecided

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
Deat(c)hClaw
Sojusznicy 13S
*
Wiadomo軼i: 76

Demon Pustkowi

« Odpowiedz #2 : Grudzie 04, 2010, 17:59:58 »

Ja na miejscu kierownictwa zwolnilbym tam ludzi odpowiedzialnych za marketing...
Robili szum (i to ogromny) w okol F3, ale mieli prawo. Byl to powrot kultowej serii po ponad 10 latach, robiony przez znane studio, ktore ma na swoim koncie duzo bestsellerow. Byl to murowany hit.

Problem polega na tym, ze osoba z chociazby niewielka znajomoscia polskiej sceny RPG, latwo domyslilaby sie, ze polski beton jeszcze lepiej zareaguje na NV, ktore przeciez zostalo zrobione przez 'ojcow' tej kultowej serii. Tego jednak Cenega sie nie domyslila. F: NV juz zbiera i bedzie zbieral nagrody, a nasz oficjalny dystrybutor na razie zakonczyl sprzedawanie gry - czuje sie jakbym zyl w kraju trzeciego swiata ;] ...

Jak ja zaluje, ze prawa do dystrybucji kupila Cenega, a nie CDP Sad
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #3 : Grudzie 31, 2010, 01:03:09 »

Tylko nigdzie nie jest powiedziane, 瞠 CDP by豚y bardziej konkretny w swoich dzia豉niach promocyjnych F3 i FNV, od Cenegi Zwyrol

Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!