Autor Wątek: Własna historia  (Przeczytany 11551 razy)

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Własna historia
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Czerwca 2016, 18:18:58 »
ja mam kilka własnych Historii w świecie Fallout

w Europie trwa konflikt walki o dominacji nad Europą  miedzy Frakcjami Polski sojusz miedzymorze "ukraina,Polska,Litwa,Łotwa,Białoruś,Wegry,odzyskany Królewieć jako jeden naród "(odpowiednik minutemen czyli pomagąją ludziom w potrzebie  jak chodzi o wojsko i politykę to odpowiednik NCR jeśli chodzi o atakowanie wrogie tereny to są zorganizowani jak Bractwo Stali , Legion chodzi mi w sprawie ofensywy nie dokonywają takich ataków jak legion na Camp Searchlight  ) ZSRR (odpowiednik Legionu Cezara i Enklawy czyli strzelają do wszystkich którzy nie mają komunistyczne poglądy i nie są Rosjanami ) ,watykań (jako sekta Religijna odpowiednik Legionu), (UE rządzony przez Niemców i Berlin odpowiednik minutemen ) ,Watykan (jako odpowiednik Legionu , sekta Religijna ) , Sparta (odpowiednik minutemen ) ,Imperium Osmanskie (odpowiednik Legiony tylko pokojowo nastawieni , minutemen ) , Frakcja Ghuli, Frakcja Supermutantów , Frakcja Teczy (Frakcja homoseksualistów którzy chcą stworzyć Państwo który nazywa się Tecza ), wiele innych, według fabuły to Polska czyli miedzymorze będzie dominować nad Europą .

Łupieżcy z gry fallout tactisc

Łupieżcy zaproponowali sojusz Bractwie Stali w sprawie zjednoczenia się aby razem rządzić nad pustkowią wiadomo jak Bractwo Stali zachowują się jak uzbrojona organizacja Bandytów , Łupieżcy podzielili się na dwie strony, jedna strona była za sojuszem z Bractwem stali a druga przeciwko sojuszu z bractwem stali z tego powodu ze nie ufali bractwe stali, ta strona nazywała się Batalion Feniks (elitarny Batalion Łupieżcy którzy dali radę bez problemu pokonać  Armie Robotów  ) postanowili ze opuszczą Stan Kansas w celu aby znaleźć bezpieczne tereny dzięki któremu mogliby odbudować ich frakcje http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/680/0/newsweek/635333607509291175.png Łupieżcy zajeli jedną z północnych wysp 

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Własna historia
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Czerwca 2016, 17:23:03 »
 :ziew: