Autor Wątek: [XI 2010] Falloutowe reminiscencje - aktualizacja galerii  (Przeczytany 2320 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
[XI 2010] Falloutowe reminiscencje - aktualizacja galerii
« dnia: 23 Listopada 2010, 00:52:43 »

Gdy chcemy skądś odejść bądź zamknąć za sobą pewien etap to powinniśmy zrobić porządki. Postanowiłem więc przejrzeć swoje okołotrzynastoschronowe archiwa, które rozrosły się od 2004 roku do kilkunastu płyt DVD i zobaczyć co by się dało wrzucić do schronowej galerii foto.

Dużo rzeczy przez te lata straciło na znaczeniu, dużo nie nadaje się do wrzucenia choćby z powodu,że nie są to rzeczy do upublicznienia. W rezultacie szału nie ma, a jest mini aktualizacja naszych zasobów o rzeczy oczywiście oczywiste.
No i wszyscy pocieszamy Jasia i bierzemy udział w Konkursie Vespa!
« Ostatnia zmiana: 04 Grudnia 2010, 21:48:29 wysłana przez nie wiem »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: [XI.2010] Falloutowe reminiscencje - aktualizacja galerii
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopada 2010, 14:42:16 »

Z okazji trwającego procesu aktualizacyjnego, schronowa galeria wzbogaciła się o materiały naprawdę porażające. To garść klimatycznych grafik w wysokiej rozdzielczości, z pamiętnego serwisu Wasteland Rangers, które podrzucił nam eltoro.

Naprawdę warto się z nimi zapoznać.
« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2010, 16:00:22 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Deat(c)hClaw

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Demon Pustkowi
    • Fallout Corner
Odp: [XI.2010] Falloutowe reminiscencje - aktualizacja galerii
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Listopada 2010, 15:57:48 »
Szkoda, ze nie ma grafiki prezentujacej szate graficzna [wr]. Pamietam, jak zachwycala w tamtych czasach. Wystarczy powiedziec, ze i teraz ten serwis nie wygladalby staro.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: [XI.2010] Falloutowe reminiscencje - aktualizacja galerii
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Listopada 2010, 16:01:53 »
Wydaje mi się, że mam w swoich szpargałach zassany cały WR z okresu gdy jeszcze działał (podobnie jak nas czy Fallout Cornera z dawnego czasu), ale nie jestem do końca pewny. W końcu to kilkanaście płyt DVD  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.