Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 13, 2019, 03:31:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czujniki dla ED-E...  (Przeczytany 6871 razy)
wiko
St. kapral
*

« : Listopad 22, 2010, 16:47:50 »

No właśnie... gram przez 47h i nie spotkałem się z żadnym przedmiotem mającym w tytule "czujnik"...myślałem że to moduł sensora...nie wypaliło.No więc jaka jest poprawna nazwa i gdzie je można znaleźć ?
EDIT:Już nie ważne, moduł sensora to jest czujnik,ale po prostu nie zauważyłem opcji "napraw za pomocą części"  Ja pierd...
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2010, 17:07:42 wysłane przez wiko » Zapisane

I'm a potato!
Shael
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 22, 2010, 17:23:11 »

Można było też nauką naprawić : )
wiko
St. kapral
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 23, 2010, 15:28:48 »

Mam jeszcze kilka pytań o wątkach pobocznych w grze:
1.Gdzie znaleźć ostatniego aktora do The Tops mam już:komika ze stripu,ghula z Atomic Wranglera i gościa z Nowego Reno.
2.Jak dołączyć do Bractwa Stali, lub z nimi współpracować (zrobiłem wszystko żeby zdjąć Starszego ze swojej pozycji a główny paladyn mówi że musi dokończyć parę spraw i żebym wrócił za parę dni, no i przychodzę i nic) jeszcze spróbuję raz.
3.Co dalej zrobić z ED-E czytałem że porozmawiać ze Staruszką Gibson,ale rozmawiam i ED-E dalej nie przemawia... (nie wiem czy to przez to ,ale rozmawiam z nią 2 raz i wykończyłem z nią wszystkie tematy)
4.Gdzie znaleźć Enklawę ?

I'm a potato!
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 23, 2010, 17:32:32 »

1. Idź z Novac drogą na północ i on będzie stał koło znaku przy drodze. Taki koleś w kowbojskim kapeluszu z gitarą. Przy okazji radar pokazuje to miejsce...

2. Musisz wykonać dla bractwa drugie zadanie. Zatem odczekaj jakiś czas i przyjdź znów do najstarszego paladyna, albo do starszego, czy kto tam będzie dowodził bractwem.

3. Po tym jak pogadasz ze staruszką Gibbson, ED-E powinien się sam odezwać. Może masz buga  Roll Eyes .

4. Enklawy to z tego co kojarzę nie ma w NV. Jest jedynie coś co się nazywa Bunkier Ocalałych. Aby się tam dostać musisz mieć w drużynie doktorka od Uczniów apokalipsy i wykonać dla niego zadanie.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!