Autor Wątek: Cottonwood Cove  (Przeczytany 5929 razy)

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
Cottonwood Cove
« dnia: 25 Listopada 2010, 15:17:37 »
OK. Mam taki problem: podczas zadania Ring-a-Ding-Ding Benny mi uciekł, ale został złapany przez Legion. Chwilę potem otrzymałem Mark of Caesar i zapewnienie, że jeśli to posiadam, to nie będą mnie atakować Legioniści (mimo, iż jestem przez nich znienawidzony). Wszystko po to, by móc spotkać się z Cezarem i dostać od niego uniewinnienie. Mając to na uwadze wykonałem jeszcze dwa zadania dla NCR (po drodze były) i gdy wkroczyłem do Cottonwood wszyscy zaczęli mnie atakować włącznie z Cursorem Lucullusem, z którym miałem porozmawiać.

Czytałem w Internecie, że mogło to być spowodowane noszeniem wdzianka NCR, ale zdjąłem je przed wkroczeniem do Cottonwood.

Jest jakaś inna droga do odzyskania Platinum Chip i dostania się do Securition Vault?

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Cottonwood Cove
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopada 2010, 16:31:58 »
Po dostaniu symbolu Cezara twoja karma w Legionie, o ile była negatywna jest wyzerowana i zdobywasz ją na nowo. Wykonując te dwa zadania dla RNK zabijałeś Legionistów, albo w inny sposób szkodziłeś Legionowi? Zatem twoja karma znów stała się negatywna.
Cóż, możesz spróbować wszystkich wybić w zatoce Cottonwood, potem przepłynąć wpław do obozu Cezara i tam też wybić wszystkich. Spodziewaj się jednak, ze nie będzie to łatwe. Możliwe, że Cezar będzie miał przy sobie platynowy żeton zabrany Bennemu. Ale nie jestem pewien na 100%.
Zawsze możesz też wczytać zapis sprzed udania się do The Tops i odstrzelić Bennemu łeb...

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Cottonwood Cove
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopada 2010, 16:57:09 »
Masz jakichś towarzyszy? Każ im się odłączyć i sprawdź : ) ,mnie też atakowali ale odłączyłem ich i przestali :)

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Cottonwood Cove
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopada 2010, 17:46:12 »
Cóż, możesz spróbować wszystkich wybić w zatoce Cottonwood, potem przepłynąć wpław do obozu Cezara i tam też wybić wszystkich.

Zdaje mi się, że to nie przejdzie. Obóz cezara jest odgrodzony niewidzialną "ścianą". Przynajmniej ja tak miałem w pewnym momencie. Być może gdy fabuła rusza do przodu ściana znika. Ale wydaje mi się, że jest to ogólne ograniczenie i nie da się go przechytrzyć ;)

Ja bym chyba wczytał grę.
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Cottonwood Cove
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopada 2010, 17:49:33 »
Hm ja bym pobawił się konsolą i kodami, pewnie da się wyłączyć wrogość czy zmienić karmę ale jako że gram na konsoli, to nie przeglądałem możliwości.

Ghost

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Duch
    • Ghost's Blog!
Odp: Cottonwood Cove
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Listopada 2010, 17:56:46 »
Wystarczy wejść na tratwę po wybiciu obozu i najechać na nią myszką, następnie tylko klikasz E i gotowe.
Zbieram na replikę BI-3681M, kliknij w reklamy na blogu, jeśliś łaskaw!
Mój blog!