Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 12, 2019, 07:59:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cottonwood Cove  (Przeczytany 4363 razy)
Pilarious
Porucznik - Redaktor
*

Mister Handy

« : Listopad 25, 2010, 16:17:37 »

OK. Mam taki problem: podczas zadania Ring-a-Ding-Ding Benny mi uciekł, ale został złapany przez Legion. Chwilę potem otrzymałem Mark of Caesar i zapewnienie, że jeśli to posiadam, to nie będą mnie atakować Legioniści (mimo, iż jestem przez nich znienawidzony). Wszystko po to, by móc spotkać się z Cezarem i dostać od niego uniewinnienie. Mając to na uwadze wykonałem jeszcze dwa zadania dla NCR (po drodze były) i gdy wkroczyłem do Cottonwood wszyscy zaczęli mnie atakować włącznie z Cursorem Lucullusem, z którym miałem porozmawiać.

Czytałem w Internecie, że mogło to być spowodowane noszeniem wdzianka NCR, ale zdjąłem je przed wkroczeniem do Cottonwood.

Jest jakaś inna droga do odzyskania Platinum Chip i dostania się do Securition Vault?

Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 25, 2010, 17:31:58 »

Po dostaniu symbolu Cezara twoja karma w Legionie, o ile była negatywna jest wyzerowana i zdobywasz ją na nowo. Wykonując te dwa zadania dla RNK zabijałeś Legionistów, albo w inny sposób szkodziłeś Legionowi? Zatem twoja karma znów stała się negatywna.
Cóż, możesz spróbować wszystkich wybić w zatoce Cottonwood, potem przepłynąć wpław do obozu Cezara i tam też wybić wszystkich. Spodziewaj się jednak, ze nie będzie to łatwe. Możliwe, że Cezar będzie miał przy sobie platynowy żeton zabrany Bennemu. Ale nie jestem pewien na 100%.
Zawsze możesz też wczytać zapis sprzed udania się do The Tops i odstrzelić Bennemu łeb...
Shael
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 25, 2010, 17:57:09 »

Masz jakichś towarzyszy? Każ im się odłączyć i sprawdź : ) ,mnie też atakowali ale odłączyłem ich i przestali Smiley
Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #3 : Listopad 25, 2010, 18:46:12 »

Cóż, możesz spróbować wszystkich wybić w zatoce Cottonwood, potem przepłynąć wpław do obozu Cezara i tam też wybić wszystkich.

Zdaje mi się, że to nie przejdzie. Obóz cezara jest odgrodzony niewidzialną "ścianą". Przynajmniej ja tak miałem w pewnym momencie. Być może gdy fabuła rusza do przodu ściana znika. Ale wydaje mi się, że jest to ogólne ograniczenie i nie da się go przechytrzyć Wink

Ja bym chyba wczytał grę.

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
Holden
Major
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 25, 2010, 18:49:33 »

Hm ja bym pobawił się konsolą i kodami, pewnie da się wyłączyć wrogość czy zmienić karmę ale jako że gram na konsoli, to nie przeglądałem możliwości.
Ghost
Kapral
*

Duch

« Odpowiedz #5 : Listopad 29, 2010, 18:56:46 »

Wystarczy wejść na tratwę po wybiciu obozu i najechać na nią myszką, następnie tylko klikasz E i gotowe.

Zbieram na replikę BI-3681M, kliknij w reklamy na blogu, jeśliś łaskaw!
Mój blog!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!