Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 23, 2019, 15:47:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 18 19 [20]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Avkiem 'em all  (Przeczytany 82205 razy)
Wybieraniec
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #380 : Listopad 30, 2011, 21:09:23 »

Dobra, wygrałeś. To jednak nie zmienia faktu, że w avatarze jest spiner, a nie koło Zwyrol
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #381 : Grudzień 01, 2011, 03:20:56 »

Koło w kole. Kwadratura trójkąta.

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #382 : Luty 14, 2012, 00:35:56 »

Wrzuciłem sobie plakat do filmu "Artysta" - Kino przez wielkie "K". Niemy, czarno-biały film, a jest to bezsprzecznie współczesne ARCYDZIEŁO. Fenomenalne kino, naprawdę polecam. (A wcześniej miałem z filmu Clooneya "Idy marcowe" - lekki, polityczny, fajny obrazek.)

Słoneczko

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #383 : Sierpień 13, 2012, 14:22:47 »

Z całym szacunkiem do Lorda Shena, ale teraz czas na Kyubey.. chyba najlepszą postać z jaką się spotkałem.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #384 : Sierpień 13, 2012, 14:31:55 »

Co to je to? Undecided Co jeeee?

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Rezro
St. chorąży
*

« Odpowiedz #385 : Sierpień 13, 2012, 14:46:48 »

Kyubey to postać z anime "Puella Magi Madoka Magica" (służąca tam z grubsza w charakterze Luny) która to seria nie jest zwykłym Magical Girls na jaki może z pozoru wyglądać (swoją drogą polecam). Tu macie opis postaci, ale ostrzegam przed uberspoilerami i nie polecam do niego zagadać przed obejrzeniem tej serii.

PS: Swoją drogą to jedno z bardziej autentycznych przedstawień kosmitów z jakim się spotkałem.. naprawdę czuć nieludzkość tej postaci!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2012, 14:55:45 wysłane przez Rezro » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #386 : Wrzesień 29, 2012, 01:39:14 »

Z racji tegorocznego XIII lecia Trzynastego Schronu zapadła decyzja, by maksymalne wymiary avków na forum powiększyć do 1330x130  Wyjebka! Naczelny

EDIT:
130x130 Hyhyhy

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 11:07:28 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
szczypiorofix
St. sierżant
*

To jest kura, panie generale!

« Odpowiedz #387 : Październik 02, 2012, 13:01:28 »

Spoko, już powiększyłem Wink ale oczywiście urodziny 13S przypadają na 27.11.2012, zgadza się?  Pijmy piwo!

"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #388 : Październik 02, 2012, 13:22:36 »

Jooop!

Cichutki Spec
...od psychotroniki
Podporucznik - Redaktor
*

Przyczajony snajper, ukryty zbok

« Odpowiedz #389 : Listopad 14, 2012, 22:09:56 »

Pojęcia nie mam, czemu nie działa mi avek w przepisowych rozmiarach (wszystkie wychodzą zamazane), ale tak czy siak, wstawiam bardzo przyjemną cyborg-panią. Przyda się na Schronie ktoś z umiejętnościami telepatycznymi, c'nie? Ale upał...

Teraz to się dopiero będziecie uskarżać na korektorską faszystkę!  Firer zły!

toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #390 : Listopad 30, 2012, 01:56:35 »

Z okazji przypadającego dnia dzisiejszego roku pańskiego aktualnego Międzynarodowego Dnia Solidarności z Narodem Palestyńskim czasłem sobie stylowy avek.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 03:26:44 wysłane przez toga5 » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #391 : Listopad 30, 2012, 14:39:55 »

Z Hamasem też?  Hyhyhy

toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #392 : Listopad 30, 2012, 16:35:03 »

A "Kingsajz" oglądałeś ?
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #393 : Listopad 30, 2012, 16:47:31 »

Owszem, ale nie było tam nic o tym, że jakiejś stronie trzeciej zależałoby na tym, by owe krasnoludki jak najdłużej żyły tak jak żyły. Póki więc Hamas i jego mocodawcy nie uznają faktu, że Izrael może istnieć w tym miejscu, w którym istnieje obecnie, póty nie będzie państwa palestyńskiego.

Ale owszem - posolidaryzować się można - tak jak ja się solidaryzuję z Izraelem  Kiss

Rezro
St. chorąży
*

« Odpowiedz #394 : Listopad 30, 2012, 17:41:03 »

Ja tam w tej politycznej kłótni jestem neutralny, bo zarówno Żydzi (okupujący Palestynę nazywając ją Izraelem) mają krew na rękach, jak i Palestyński Hamas sięgający bez skrupułów po metody terroru (do których stosowania okupacja bynajmniej nie upoważnia, co dobitnie udowodnił Gandhi) nie jest od nich lepszy. Solidaryzować to mogę się jedynie z niewinnymi ofiarami chorej nienawiści po obu stronach konfliktu.
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #395 : Wrzesień 20, 2013, 10:57:25 »

A ja myślałem  Squonk’u, że twój stary avek jest z bitwy pod Orszą.

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #396 : Wrzesień 23, 2013, 03:18:04 »

Bo jest Dooobre A raczej był, bo teraz mam coś innego, ale myślę żeby to zmienić.

Jeśli korzystasz z Mordziaka to zajrzyj i polajkuj ten profil ---> https://www.facebook.com/HetmanJanTarnowski gdzie sobie ja z pomocą red. Chrzysztofa kminimy tamte klimaty  Afro

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #397 : Maj 24, 2014, 12:56:22 »

Cały czas miałem anty-avatar, to teraz mam pro  Zwyrol

Hyhy, ten mój dowcip  Jednosobowe Ramię Zbrojne 13S

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Glassius
St. chorąży
*

Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.

« Odpowiedz #398 : Lipiec 30, 2014, 01:10:13 »

Dziewczyna namówiła i się spodobało: oto Stiwa z Anny Kareniny.

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
Strony: 1 ... 18 19 [20]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!