Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout Dmitrij Manasypow - Droga stali i nadziei
Marzec 08, 2021, 08:26:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Avkiem 'em all  (Przeczytany 104532 razy)
zmstr
Plutonowy
*

« Odpowiedz #320 : Wrzesień 20, 2010, 10:27:04 »

Musiałem zmienić swojego "kochanka" na seksapil, bo mi jakiś pipaboy go przygarnął Jednosobowe Ramię Zbrojne 13S Jednosobowe Ramię Zbrojne 13S Jednosobowe Ramię Zbrojne 13S
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #321 : Wrzesień 20, 2010, 10:29:39 »

To wszystko wina Ordynusa, który tak mało tych kryptków przygotował  Zwyrol

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #322 : Wrzesień 20, 2010, 11:34:47 »

To wszystko wina Ordynusa, który tak mało tych kryptków przygotował

Chiba ty, tyy! Grin

Musiałem zmienić swojego "kochanka" na seksapil, bo mi jakiś pipaboy go przygarnął

Nie ma tego złego! Będziesz teraz mógł pokazać mu kto jest bardziej TRU i ustawić sobie kryptka kolekcjonerskiego:
"idealny nekropenetrator" Zwyrol
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2010, 21:02:30 wysłane przez Ordynus » Zapisane

zmstr
Plutonowy
*

« Odpowiedz #323 : Wrzesień 20, 2010, 13:13:57 »

uważam tego kryptka za niesmacznego Ordynus?  Hyhyhy
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #324 : Wrzesień 27, 2010, 12:48:29 »

Avek z cyklu "uwaga Schron - uwaga Squonk" Kiss

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Glassius
St. chorąży
*

Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.

« Odpowiedz #325 : Grudzień 23, 2010, 17:21:20 »

Kogoś podobno wkurzał mój poprzedni Avatar, więc mam nowego, własnoręcznie zrobionego Hyhyhy Ciekawe, czy będzie wkurzał jeszcze bardziej, czy też starwarsowy klimacik będzie uprzyjemniał wam moje posty Grin
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 17:28:39 wysłane przez Glassius » Zapisane

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #326 : Grudzień 23, 2010, 17:40:36 »

żeby nie było niejasności, na zdjęciu to ja:D

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #327 : Grudzień 23, 2010, 17:45:08 »

Wstawiłeś Glassius'ie Episode III? Jak mogłeś! Maniacy* Gwiezdnych wojen cię znienawidzą Tongue

A tak na serio to ciekawe czy Sqonk'owi bardziej przeszkadzała sama animacja, czy też manga jako że niektórzy są na nią uczuleni Wink

* nie jestem jednym z nich... gdyby ktoś się pytał
Pandemon
Gość
« Odpowiedz #328 : Grudzień 23, 2010, 19:44:27 »

Mój avek to wytłumaczenie mojego nicku, który dość często jest mylony z "Panem Demonem", a tu chodzi o połączenie Pandy i Demona  Zwyrol
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #329 : Grudzień 23, 2010, 19:50:21 »

Kogoś podobno wkurzał mój poprzedni Avatar, więc mam nowego, własnoręcznie zrobionego Hyhyhy Ciekawe, czy będzie wkurzał jeszcze bardziej, czy też starwarsowy klimacik będzie uprzyjemniał wam moje posty Grin

A tak na serio to ciekawe czy Sqonk'owi bardziej przeszkadzała sama animacja, czy też manga jako że niektórzy są na nią uczuleni Wink
Jak by mi naprawdę przeszkadzał to bym go już dawno wypierdolił nie oglądając się na nikogo. Zwłaszcza, że były podstawy natury techniczno-bezpieczeństwowej SSI Ale żem pełny jagiellońskiej łagodności, a Glassius to nie żaden rozemocjonowany pajac (a tacy tu się czasem zdarzają) tylko facet z poziomem - to jak on tak, to ja mu też tak Słoneczko

Jak to mówi Pismo - bądźcie pełni miłości i pokory dla bliźnich. Czy jakoś tak  Hyhyhy

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Glassius
St. chorąży
*

Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.

« Odpowiedz #330 : Grudzień 23, 2010, 22:59:38 »

Przeczytać komplement z posta cenionej osoby to miód na duszę. "Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet!"

Zwłaszcza, że były podstawy natury techniczno-bezpieczeństwowej SSI
Czyżby był za duży? Bo rozmiar na piksele jest regulowany (chyba 100 na 100). Później eksperymentowałem z dostępną na avatara pamięcią. Doszedłem prawie do megabajta i, trochę przerażony, postanowiłem dalej nie próbować Cheesy
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 23:02:00 wysłane przez Glassius » Zapisane

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #331 : Grudzień 23, 2010, 23:41:53 »

Joop! Był za duży i coś tam forum miauczało - stąd ta podstawa  Naczelny Ale uznałem, że nasze zasoby to ogarną  Zwyrol

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #332 : Grudzień 29, 2010, 01:03:10 »

Tajemniczy notes Holdena? I co tam jest, scenariusz najbardziej kasowego filmu (wiem jakiego) w historii kina?  Zwyrol

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Holden
Major
*

« Odpowiedz #333 : Grudzień 29, 2010, 01:15:27 »

Raczej 6 godzin rzucania kurw przed foto sklepem by go zrobić  Kilo wpierdolu

No a oprócz tego scenariusz, 10 największych tajemnic schronu oraz przepis na bigos Tongue A i oczywiście zdjęcie marszałka xD
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #334 : Grudzień 29, 2010, 01:26:33 »

I pierwotne wersje opisów filmów z pewnego działu Schronu, który już w 2008 miał zniszczyć scenę!!!

Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!  Ordynus?

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #335 : Styczeń 26, 2011, 17:37:56 »

A-haaaaa! Dzieciątko Hejzus ze żłobka wypadnięte.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 00:24:22 wysłane przez Ordynus » Zapisane

Ati
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #336 : Styczeń 28, 2011, 12:36:46 »

Jest straszne ;p
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #337 : Styczeń 28, 2011, 14:00:05 »

Mój Avik pochodzi z gry Portal i przedstawia najlepszego "przyjaciela" Chell czyli "Weighted Companion Cube".
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #338 : Styczeń 29, 2011, 01:38:55 »

Powrócił Ordynus i te forum znów ma swoją prawdziwą gwiazdę, a nie mierną podróbkę w postaci mnie  Ordynus?

Jim Cojones
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #339 : Luty 14, 2011, 04:31:59 »

Firepower mate! Separates the men from the boys.
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!