Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 24, 2019, 06:35:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Avkiem 'em all  (Przeczytany 82236 razy)
Holden
Major
*

« Odpowiedz #20 : Styczeń 14, 2009, 00:40:51 »

Jestem miłym gościem, a mój avek jest słodki i przecudnistaszczy - żeście mi na lukrowali ;p jeszcze tylko buziaków brakuje :Smiley

z tymi avkami to w 90% przypadków po drugiej stronie jest osoba która nic ze swoim avkiem nie ma wspólnego, ja z tym też za wiele nie mam ale jest słodki a dziewoje na takie lecą ;p
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #21 : Styczeń 14, 2009, 00:51:33 »

Na tego to nie tylko dziewoje polecą  Grin

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
maYa
Mł. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #22 : Styczeń 14, 2009, 01:18:03 »

@Holden Twój avek jest taki kawaii, słodziusii, milusii i fajniusii. Ty teź na pewno taki jesteś łiiiiiiiiiiiiii...
I maś buziaki, duzio buziaków  :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

PS. Szukasz dziewoj na forum Trzynastego Schronu? A masz świecę? Wink

"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."
Smutny
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 14, 2009, 01:22:00 »

@Holden Twój avek jest taki kawaii, słodziusii, milusii i fajniusii. Ty teź na pewno taki jesteś łiiiiiiiiiiiiii...

Szukaj baby w stogu siana! Doszedłem do wnoisku, ze mój avatar nie przedstawia mnie tkaim jakim jestem jak to ktoś już wyżej napisał! Te kilka newsów jakie podrzuciłem Squrnikowi to za mało bym mógł się z 13 utorżsamiać! Zmienię jutro  na coś lepszego!
Holden
Major
*

« Odpowiedz #24 : Styczeń 14, 2009, 02:05:29 »

hah wiedziałem że to zadziała, jestem genialny;p

Myślę że są i przewijają się w tłumie gości którzy anonimowo przeglądają forum schronu,

DZIEWCZYNY REJESTRUJCIE SIĘ, BĘDZIE FAJNIE !!! ~~  Embarrassed
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 02:11:12 wysłane przez Holden » Zapisane
Smutny
Gość
« Odpowiedz #25 : Styczeń 14, 2009, 23:38:40 »

O! Nawet dla tych tłumów Panien tłumnie nadciągających na nasze forum zmieniłem avatar na Toma Cruisa z Vanilla Sky! Uwidacznia on moje uczucia, alienacje w społeczeństwie, oraz niezwykłe podobieństwo do tego przystojniaka! Nie od dziś mówią o ,mnie piękny jak valout boy, napakowany jak supermutant, bystry jak ghul i mądry jak master   Grin Grin
Chris
Plutonowy
*

« Odpowiedz #26 : Styczeń 15, 2009, 00:27:28 »

O! Nawet dla tych tłumów Panien tłumnie nadciągających na nasze forum zmieniłem avatar na Toma Cruisa z Vanilla Sky! Uwidacznia on moje uczucia, alienacje w społeczeństwie, oraz niezwykłe podobieństwo do tego przystojniaka! Nie od dziś mówią o ,mnie piękny jak valout boy, napakowany jak supermutant, bystry jak ghul i mądry jak master   Grin Grin

LOL, a ja myślałem, że to Hugh Grand  Grin
Kaznodzieja
St. plutonowy
*

miziantrop

« Odpowiedz #27 : Styczeń 18, 2009, 16:35:37 »

Cytat: Squonk
Podobno avki pokazują przeciwieństwo charakteru jego posiadacza  Wink
Podobno Carlsberg jest najlepszym piwem na świecie  Wink
Cytat: Chris
LOL, a ja myślałem, że to Hugh Grand  Grin
Wielki Hugh? Cheesy
Ale fakt faktem, że brzydota Anglików jest legendarna.
Smutny
Gość
« Odpowiedz #28 : Styczeń 18, 2009, 17:19:29 »

No dobra, sorry, że avek trochę nie wyraźny, no ale do cholery robiony w paincie więc pixeloza straszna, a innego programu graficznego to nawet włączyć nie umiem =]
Fakt faktem pozostanie ze tom cruise ma na nim dość pokaźny makijaż potwornie zniekształcający mu twarz. No ale fakt faktem polecam wszystkich fanów biustu penelopy cruz do obejrzenia filmu vanilla sky! =]
Kaznodzieja
St. plutonowy
*

miziantrop

« Odpowiedz #29 : Styczeń 18, 2009, 20:36:40 »

Wiem, że to Tom - też widziałem "Vanilla Sky", ale i tak wolałem "Abre Los Ojos" z Penelopą w tej samej roli(!). Nawiązałem tylko żartobliwie do:
a) literówki - Grant, nie Grand
b) stereotypowej brzydoty Anglików - skoro dopiero zeszpecony okropnym wypadkiem samochodowym Tom Cruise zaczyna przypominać Hugh'a.
Smutny
Gość
« Odpowiedz #30 : Styczeń 18, 2009, 22:01:40 »

Hmm, przekonałeś mnie do zobaczenia  Lips Sealed już nie mogę się doczekać =] Penelopa ostatnio wskoczyła na czołowe miejsce w rankingu moich ulubionych aktorek  Kiss
Heh, sorry, nie zajarzyłem tej gry słów  Wink
Jim Cojones
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #31 : Styczeń 21, 2009, 12:15:38 »

Bruce Willis, a raczej to, co z niego zostało po transformacji w złego, brzydkiego mutanta w Grindhouse: Planet Terror - avatar towarzyszy mi na kilku forach i został wybrany ze względu na niebywałe podobieństwo do mojej skromnej osoby Wink.

Zmutowany Willis w całej okazałości.

Firepower mate! Separates the men from the boys.
Smutny
Gość
« Odpowiedz #32 : Styczeń 21, 2009, 20:00:15 »

Jak na film klasy b to za dużo w grindhousach było komerchy. Z reszta i tak deathproof lepszy =]]
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #33 : Styczeń 28, 2009, 00:47:04 »

A Squonk ma pesymizm wypisany w avatarze. i w ogole taka stypowa kolorystyka Cheesy

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #34 : Styczeń 28, 2009, 02:55:56 »

Bo się kurewskie rzeczy stały a większości luda to lata i powiewa. Ale na pohybel wszystkim sku...synom  Kiss

Ale jako, że dla sceny nie mam już zamiaru robić tylko dla siebie i 13S to zaczynam wprowadzać nowy avek  Tongue
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 02:57:55 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Smutny
Gość
« Odpowiedz #35 : Styczeń 28, 2009, 16:09:20 »

Przy tej wielkości obrazie mogłeś choć zamazać znak wiadomej stacji telewizyjnej by kryptoreklamy nie robić [no chyba że Ci za to płacą to inna sprawa] =]
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #36 : Styczeń 29, 2009, 00:58:54 »

Nie nada  Tongue

Jakbym usunął logo CN to by każdy z anusa strzelał, że sobie pewnie zassałem to z torentów i pawiana świruje. A jako, że nagrałem to sobie z telewizji to wszyscy tacy pierdzący w mroku mogą mi skoczyć na wajchę  Grin

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Tails
Gość
« Odpowiedz #37 : Luty 01, 2009, 22:36:35 »

Żołnierz z UFO: Enemy Unknown, gry strategiczno-taktycznej. Wydana w 1993 na pecety, do dziś nie doczekała się następcy.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #38 : Luty 01, 2009, 23:29:13 »

Fajną ma pukawkie, z tej perspektywy to nawet trudno powiedzieć cóż to jest Tongue

Tails
Gość
« Odpowiedz #39 : Luty 01, 2009, 23:52:20 »

Zwykły ludzki pistolet, który nie przypomina tego co znajduje się w grze (bracia Gollop nie dbali o szczegóły). Takiemu nikt nie podskoczy... :p
Strony: 1 [2] 3 4 ... 20   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!