Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 20, 2019, 12:35:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Avkiem 'em all  (Przeczytany 84714 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Styczeń 06, 2009, 01:59:53 »

Patrzę i widzę, że coś na naszym forum (mimo, że newsowym) bardzo ssąco godzillowego ogóra jest na odcinku avatarów. Są osoby, które takowe mają, ale jest sporo których takiego nie ma.

NIE LĘKAJCIE SIĘ!!! WRZUCAJCIE SWOJE AVATARY!

A w tym temacie opisujcie co taki znaczy i co pokazuje  Smiley

Mojego nie opiszę, choć jeśli ktoś zgadnie co on przedstawia, to ta osoba dostanie, hmm... No coś dostanie  Kiss

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 06, 2009, 02:12:51 »

jakiś czas temu zrobiłem tego avka i nie wiem co o nim sądzić - nie jest wkurzający ?;p Tak czy siak odpowiadam na apel, jak nie macie pomysłu na coś własnego to wystarczy wpisać avatary w google albo skorzystać z tych forumowych, swoją drogą przydało by sie tam dodać kilka kategorii hmm

btw avka chyba nie musze opisywać  Tongue
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2009, 02:35:56 wysłane przez Holden » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Styczeń 06, 2009, 02:37:27 »

Żadnych forumowych - niech każdy sam kmini swojego  Tongue No masz takiego avkowego avka  Embarrassed

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #3 : Styczeń 06, 2009, 13:37:18 »

Mój to wykres paraboli, rysowany ręcznie, z opisami osi i jakimiś niekoniecznie sensownymi równaniami:P Jak ktoś chce zobaczyć wersję, którą da się przeczytać, to niech napisze na pm ^^

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Kaznodzieja
St. plutonowy
*

miziantrop

« Odpowiedz #4 : Styczeń 06, 2009, 14:49:01 »

No a tak w sumie to po co te avatary mają ludzie ustawiać?  Huh? Kto chce, ten będzie miał, kto nie chce, ten mieć nie będzie. Skoro taki jest rozkaz odgórny, chyba zaraz go usunę  Cheesy

Nie, za bardzo mi się podoba. A co to ma oznaczać? Nie wiem, szukałem sobie kiedyś na guglu jakichś obrazków z nudów i znalazłem tego cwanego małpiszona. Podejrzewam, że każdy w tym wzroku widzi co innego, jeśli, np. pisze posta, w którym kłamie, a potem patrzy na te świdrujące duszę oczy, pewnie w głowie słyszy pełen przekory głos, który mówi "Ja wiem..." albo "Czyżby?".
Dodatkowo siwiejące włosie przypominające brodę i to niesamowicie inteligentne spojrzenie może stanowić oznaki niewyobrażalnej inteligencji filozoficzno-moralno-matematyczno-chemiczno-fizycznej zamkniętej w postaci małpy, co nadaje temu wszystkiego wymiar komiczny(bądź tragiczny). No bo nawet jeśli jest to nieprawdopodnie mądra małpa, to jest to tylko nieprawdopodobnie mądra małpa - nie znajdzie miejsca wśród małp, ale nie znajdzie go także wśród ludzi.
Krótko mówiąc, to chyba ma stanowić podpowiedź, żeby nigdy, przenigdy nie brać tego, co mówię(piszę) MODYFIKACJA: całkiem na poważnie.

Hehe, brakuje jednego słówka i sens wypowiedzi jest znacząco różny od tego, jaki miałem na myśli. No bo chyba nawet idiota może mieć czasem rację?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2009, 14:58:07 wysłane przez McGregor » Zapisane
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 06, 2009, 23:36:36 »

Dodatkowo siwiejące włosie przypominające brodę i to niesamowicie inteligentne spojrzenie może stanowić oznaki niewyobrażalnej inteligencji filozoficzno-moralno-matematyczno-chemiczno-fizycznej zamkniętej w postaci małpy, co nadaje temu wszystkiego wymiar komiczny(bądź tragiczny).
Lub też refleksyjny, ponieważ taka oto małpa może znaleźć jakieś miejsce wśród ludzi, bo wśród małp pewnie i sama by nie chciała, jako że nie miałaby z nimi o czym gadać. Może nie każdy człowiek by ją akceptował, ale małpa (w tym wydaniu) to świetny obserwator, krytyk no i taki jakby spławik na wodach normalności, który chyba by nie pozwolił ludziom, poprzez milczącą negację ich głupoty, zatonąć w odmętach przedcywilizacji Smiley

Chrzysztof
St. chorąży sztab. - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Styczeń 07, 2009, 01:16:49 »

To dla odmiany mój avek przedstawia bohatera gry Freedom Fighters ( w którą nawiasem mówiąc nigdy nie grałem Cheesy )

Bohatera który wstąpił do partyzantki amerykańskiej gdy sowieci zabrali mu brata podczas okupacji Nowego Jorku  Cool

------
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Styczeń 07, 2009, 01:50:30 »

No a tak w sumie to po co te avatary mają ludzie ustawiać?  Huh? Kto chce, ten będzie miał, kto nie chce, ten mieć nie będzie. Skoro taki jest rozkaz odgórny, chyba zaraz go usunę  Cheesy
Bo te forum whoojowo wygląda gdy ludzie nie wrzucają sobie avków. Ja mam świadomość, że większość luda zapisała się tu dla F3 - i chwała oraz dzięki im za to  (w końcu jesteśmy pierwszą i największą polską stroną o tej grze) - a sprawy Trzynastego Schronu, jak i to czym się także innym zajmujemy im latają.

Ale nie znaczy, że osoby o szerszych horyzontach nie mogą budować żywszej twarzy tego forum poprzez walnięcie sobie własnego avka.

Howgh!!!!  Cool

maYa
Mł. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Styczeń 10, 2009, 21:18:38 »

A ja mam avka osobistego, jest ze mną na kilku forach. Zrobiłam sama i sama też na nim jestem.

@Holden jak zobaczyłam Twojego avka, to omal z krzesła nie spadłam. Wygląda bardzo... hmmm... no... ten... stylowo. O właśnie! Stylowo. Wink
Pytanie pomonicze: ile miałeś lat, gdy go robiłeś i czy musiał to być paint? Tylko w paincie można robić tak stylowe obrazki Tongue

"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."
Smutny
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 10, 2009, 21:35:57 »

Bo te forum whoojowo wygląda gdy ludzie nie wrzucają sobie avków. Ja mam świadomość, że większość luda zapisała się tu dla F3 - i chwała oraz dzięki im za to  (w końcu jesteśmy pierwszą i największą polską stroną o tej grze) - a sprawy Trzynastego Schronu, jak i to czym się także innym zajmujemy im latają.

Ale nie znaczy, że osoby o szerszych horyzontach nie mogą budować żywszej twarzy tego forum poprzez walnięcie sobie własnego avka.

Howgh!!!!  Cool

Ha, sam swojego zrobiłem,a el nie powiem wahałem się długo między nim a Burcem Campbellem z galerii =]
Ps. Squonq - Twój avatar to widok z mojego okna z nałożoną teksturą jakiegoś słupa i Twoją głową =]

hej lol, wziąłem sobie kolor tła avatara ale z postów podkreślonych na drugi kolor Tongue
Holden
Major
*

« Odpowiedz #10 : Styczeń 10, 2009, 21:43:49 »

no ... zrobiłem go chyba tydzień temu  Tongue biorąc pod uwagę moją umiejętność rysowania i znajomość programów graficznych - tak to musiał być paint Smiley

Chociaż to jest w pełni zamierzony efekt, nie chciałem czegoś wynajdywać z neta ani sięgać po dosyć oklepane avki jak na przykład żołnierze BoS (chociaż sam taki avek przez jakiś czas miałem  - na swoją obronę mam to że sam go wyciąłem ze screena z F3 Grin), przez co postanowiłem zrobić coś samemu no i wyszło jak wyszło - stylowy voult boy ;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2009, 21:45:42 wysłane przez Holden » Zapisane
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Styczeń 10, 2009, 22:11:22 »

Ta, bo to było tak, że ja zrobiłem swojego i Holden mi zazdrościł, że zrobiłem sam, więc sam też zrobił sam Cheesy Mnie się tam holdenowy avek podoba - ma głębię  ^^

Chris
Plutonowy
*

« Odpowiedz #12 : Styczeń 11, 2009, 16:19:38 »

Mój avatar to obrazek koncepcyjny z Arcanum (najlepszy cRPG zaraz za Falloutami  Grin). Strasznie lubię krasnoludy to musiałem sobie go dać na avatara Cheesy.

Tu się prezentuje w całej okazałości

PS. Squonk w tym Twoim avku to jakiś motyw z Another World ?   Wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2009, 16:25:54 wysłane przez Chris » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #13 : Styczeń 12, 2009, 03:46:13 »

Du...sza tam a nie zgadniecie skąd pochodzi mój avek  Embarrassed

Odpowiedź  Cool

Holden
Major
*

« Odpowiedz #14 : Styczeń 13, 2009, 00:18:10 »

postanowiłem zmienić avka na takiego który bardziej wyraża moją psychopatyczno-socjopatyczno-antyspołeczną osobowość ;p przed wami MÓZG !
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #15 : Styczeń 13, 2009, 03:01:22 »

Podobno avki pokazują przeciwieństwo charakteru jego posiadacza  Wink

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #16 : Styczeń 13, 2009, 14:25:30 »

Avek Holdena jest słooodki Cheesy I świetnie oddaje jego charakter- mózgowiec, który chce zapanować nad światem! Cheesy

Smutny
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 13, 2009, 16:27:24 »

Avek Holdena jest słooodki Cheesy I świetnie oddaje jego charakter- mózgowiec, który chce zapanować nad światem! Cheesy

No ale patrząc an to co Squong napisał, znaczy się że nie uważna sie za zbytniego intelektualistkę i pragnie zostać zapomnianym przez potomność  Wink
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Styczeń 13, 2009, 17:03:49 »

A to całkiem możliwe. No ale tak czy inaczej avek przecudnistaszczy Tongue

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #19 : Styczeń 14, 2009, 00:27:41 »

No ale patrząc an to co Squong napisał, znaczy się że nie uważna sie za zbytniego intelektualistkę i pragnie zostać zapomnianym przez potomność  Wink
Raczej miałem na myśli, że Holden jest miłym gościem - tylko jeszcze tego nie wie  Tongue

Strony: [1] 2 3 ... 20   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!