Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 20, 2019, 16:58:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: problem z przejsciem gry.  (Przeczytany 3094 razy)
czaja
Szeregowy
*

« : Listopad 17, 2010, 23:43:18 »

siema dla wszystkich maniaków ja mam takie pytanie jak wejsc do krypty w kyórej jest poniekąd g e k .fabuła prowadzi mnie przez latarenke ale tam drzwi  są zamkniete i nie mam klucza a bramy tylniej w latarence nie moge otwozyc .prubowałem zabic dzieciaki  ale to nie dzieła i nie wiem co mam zrobic
id-seven
Plutonowy
*

*RaDiaTioN Fr3e*

« Odpowiedz #1 : Listopad 18, 2010, 00:14:34 »

Musisz porozmawiać z jednym z dzieciaków z latarenki (nie pamiętam dokładnie którym) on zaprowadzi ciebie do bramy którą pilnują i otworzy ci przejście do krypty.

Edit:

Nie polecam przejścia gry dopóki nie wypełni się wszelkich questów, szkoda gry Terminator
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 00:17:36 wysłane przez id-seven » Zapisane
czaja
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 20, 2010, 01:03:44 »

dzięki bardzo pokeęce sie w latarence dobre by było tylko imie dzieciaka ale jakossobie poradze dzieki
czaja
Szeregowy
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 21, 2010, 00:59:35 »

gadałem ze wszystkimi dzieciakami  z latarenki i nic zaden mi nie chce otwozyc bramy
id-seven
Plutonowy
*

*RaDiaTioN Fr3e*

« Odpowiedz #4 : Listopad 21, 2010, 02:08:27 »

Widocznie nie rozmawiałeś ze wszystkimi, przeszedłem grę wiem, co mówię Smiley
Marcosan
St. kapral
*

« Odpowiedz #5 : Listopad 22, 2010, 01:45:24 »

Trzeba pogadać z burmistrzem i przekonać go że jest się gotowym i nie boisz się jakiś tam potworów.
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #6 : Listopad 26, 2010, 13:52:58 »

a najlepiej jak masz tego perka co ułatwia gadanie z dzieciakami.
pogadaj z burmistrzem to Cię powinien przepuścić

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!