Autor Wątek: Pandemia 2  (Przeczytany 4200 razy)

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Pandemia 2
« dnia: 15 Listopada 2010, 19:53:21 »
Chciałbym poinformować bardzo gorąco, że rozpoczełem już prace nad 2 filmem. Fabuła niebędzie związana z ściśle z pierwszą cześcią filmu, bo będzie to nowa historia. Narazie nad tytułem nie myślałem, więc nazwałem go roboczo "Pandemia 2". Jednakże w nowym filmie wyjaśni się, co tak naprawdę spowodowało infekcję u mieszkańców okolicy.
Przy tworzeniu nowego filmu, postanowiłem wyciągnąć wnioski z Pandemii, dzięki której wielu moich znajomych postanowiło pomóc mi teraz:) Dzięki temu będzie łatwiej coś zrealizować. Tym razem nad scenariuszem siedą 3 głowy, chcemy dopracować historię pod każdym szczegółem. (dialogi, scenografia, rekwizyty itp.)
Tak samo z udzwiękowieniem. Będziemy realizwac dzwięk, kożystając tym razem z kilku mikrofonów.
Narazie pracujemy nad fabuła, chcemy by film był krótki ale treściwy i dynamiczny. Niebędzie smentów takich jak w Pandemi. No i akcja będzie toczyła się poza miastem (w wiekszości las) dzięki czemu dużo łatwiej będzie wszystko nakręcić. Narazie historia którą nakreśliliśmy bardzo ogółem, będzie zawierać 3 aktorskie role grane w większości na jednym planie. A na dokładkę dodam, że zaplanowaliśmy scenę z 10 zombiakami w jednym kadrze:D Mam nadzieję, że wszystko wypali i tym razem film będzie o wiele bardziej PRO:P
Z produkcją filmu mam zamiar ruszyć w kwietniu. A przez zimę zaplanować wszystko, dopiąć scenarius do ostatniej kropki i zebrać odpowiedni fundusz i rekwizyty:) 
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Pandemia 2
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwietnia 2011, 00:38:46 »
mamy już 2/3 kwietnia, prace nad filmem już ruszyły? :)
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Pandemia 2
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwietnia 2011, 11:11:40 »
Będą jakieś zombie panny?
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Pandemia 2
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwietnia 2011, 11:53:04 »
Przynajmniej nie użyto słowa "Kontynuacja" (Sequel) które stanowczo się dziś nadużywa... czasem mam wrażenie że ludzie po prostu nie rozumieją czym to się od siebie różni?